Jump to content

Cannibal Corpse


Srki

  

49 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Kris je bio totalno brutalan i dobro je zvucao uzivo, a George zvuci ko da podriguje reci!!! Pogotovo uzivo!!! I izgleda bas tipicno...

1.Pesme sa starih i novih albuma se Drasticno razlikuju!

2.george je NAjbolji DM frontmen u istoriji,a ima najbolji Grawl i jos drzi rekord u duzini skrima u jednoj pesmi -15 sekundi..

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Verovatno nije.Vidis da ima 15 god i da je juce poceo da slusa Cannibale.Pa sad je neki veliki poznavalac.Kladim se da ne moze da nabroji 5 ud Brutal Death metal bendova.

meni se cini da ima 18 godina, sudeci po nick-u icon_smile.gif

 

ja se ne bih u to kladio, danas svako ima pristup net-u, samo uradi copy-paste i eto ti...::

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nesto ne gotivim preterano kanibale ali se slazem u konstataciji da Fisher ima odlican vokal, i scream i growl icon_smile.gif

 

Vrlo prepoznatljiv...neko rece "izgleda k'o retard"...sta me zabole kako izgleda, vazno je kako peva...vishe je retard taj sto je to napisao...

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne ide vam matematika jel da??? imam 17 god icon_smile.gif uskoro 18. i bio sam na koncertu!!! A ti satano iz batajnice, ti si takodje nekad imao 18 godina, ili si rodjen u 25.-oj?????

ne moze neko ko je bio na Kanibalima sa 14-15 god da shvati i dozivi taj koncert na pravi nacin...

 

 

 

..Mene boli uvo ja sam pevao SKUL Full uf MAggots sa Georgom!!!!!!!!!!!!!!!!!! icon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

..Mene boli uvo ja sam pevao SKUL Full uf MAggots sa Georgom!!!!!!!!!!!!!!!!!! icon_rockdevil.gif

i ja sam..... icon_redface.gif

 

samo je meni dao svoj peskir u ručicu a tebi nije icon_razz.gif

još ga čuvam onako neopranog od koncerta, mada se više ne oseća znoj njegov icon_sad.gif

Edited by Natasha!

Share this post


Link to post
Share on other sites

prso bi i ti da te je dodirivao wub.gif

 

Nadam se da ne bi pukeface.gif

 

ne ide vam matematika jel da??? imam 17 god icon_smile.gif uskoro 18. i bio sam na koncertu!!! A ti satano iz batajnice, ti si takodje nekad imao 18 godina, ili si rodjen u 25.-oj?????

 

Da ali nikad nisam bio pozer (bar ne toliki).Kad nesto nisam znao cutao sam i slusao,a nisam prosipao muda sa 2-3 odgledana koncerta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

e bre gojko88 nemoj lazu satanu da nam diraš. on je tr00 mrred.gif

 

user posted image

 

icon_wink.gif

 

Ne verujem...pa gori ste bre od fensera...."pa on mi je dao ovo" pa "dodirnuo/LA sam ga"....kakovo idolizovanje...metalci su bre obicni ljudi, ne bogovi (jer bogova nema) icon_smile.gif

 

 

Jbga ja cenim njihov rad a ne znojavu maramicu od corpsegrindera.Ko zna sta je daca radio sa njom pa zato vise ne smrdi na corpsegrindera icon_wink.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...