Jump to content

Cannibal Corpse


Srki

  

49 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Hmmm, znam dosta ljudi koji su prosto bolesno odusevljeni ovim bendom, meni se licno ne svidja, a za to su krivi textovi - too sick for my taste! icon_sad.gif

 

''She's already dead, I masturbate with her severed head

My lubrication, her decomposition

Spending my life molesting dead children'' wallbash.gif

heheh, koji kraljevi icon_rockdevil.gificon_rockdevil.gificon_rockdevil.gif

 

Eee, al imaju oni i nekih gothic elemenata.... "She was so beautiful... ...I had to kill her." Cek samo da vidis kad Him obradi ovu stvar icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

haha, mogu misliti - WOoh my darling .... Fucked with a knife icon_smile.gif

Anyway svidja mi se jedna njihova pjesma - skinuta, silovana i zadavljena, muzika je takoreci dopadljiva icon_wink.gif

Muzicki gledano (kako ovo smesno zvuci), to im je najsavrsenija pesma... obozavam je pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 months later...
nikako mi se ne svidjaju,njih ovde kod nas jedino klinci slusaju,pre sam za six feet under,nekako su kreativniji i razumljivi.muzika je svedena na razuma nivo

Pa to se baš i ne može porediti, zar ne? Novi SFU (mislim na "13") mi se dopada, ali ostalo baš i nije za pohvalu... Oni su Slipknot death metala.

Share this post


Link to post
Share on other sites

nikako mi se ne svidjaju,njih ovde kod nas jedino klinci slusaju,pre sam za six feet under,nekako su kreativniji i razumljivi.muzika je svedena na razuma nivo

Klinci uglavnom prvo chuju za njih,zbog majica koje nose i oni koji ne slushaju metal,pa tek onda preslushaju neki album.

Oni su najveci brutal bend na svetu,normalno je da su i najslushaniji.

Six Feet Under su teshko sranje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja sam ih nažalost propustio prvi put kada su bili zato što sam baš u tom periodu išao na matursku ekskurziju. ovaj put ih neću propustiti ni po koju cenu. ja nisam njihov fan ali opet gotivni su mi i voleo bih da ih čujem uživo. kapiram da će to biti dobar koncert.

Edited by Kinez

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...