Jump to content

World Of Warcraft


Anarki StarScream

Recommended Posts

  • 5 months later...
Guest Fingolfin

150 zlatnika u igri je otprilike $15 u stvarnosti. Verovali ili ne.

 

Neki ljudi samo mesecno nafarmuju 150 zlatnika u igri, prodaju kineskim trgovcima za $15 i tako otplacuju svoju WoW akontaciju :bigblue:

 

Ne bas :mhihi: za 29$ imas da kupis 1000G

Non-stop spamuju budjavi kinezi in-game. A i video sam na nekom sajtu nije skupo ali mi se svejedno ne daju pare za G :no:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

ja ne znam da instaliram mog pirata.

moze pomoc?

fala.

 

 

UPUTSTVO ZA INSTALACIJU SERVERA ( Neo2003v0.76Full )

 

 

0. PRVO SADRZAJ DISKA KOPIRATI NA HDD !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

1. INSTALIRATI IGRU KROZ ALKOHOL ( crack nije potreban )

 

2. INSTALIRATI PATCH wow-1[1].8.0-enus-patch.exe

 

3. U C:\WINDOWS\SYSTEM32\DRIVERS\ETC\HOSTS dodati zadnji red

tako da sada izgledaju ovako 127.0.0.1 localhost

127.0.0.1 WAD.ECLUB.LV

dva zadnja reda.

 

4. Iz direktorijuma INTERFACE ( koji se nalazi na disku ) kopirati AddOns u

istoimeni direktorijum koji se nalazi na hardu gde ste instalirali WOW.

 

5. U rutu servera ( Neo2003v0.76Full ) kliknuti desnim dugmetom misa

na wowemu.key i izbrati edit ( nikako dupli klik ) I PREUREDITI DA IZGLEDA OVAKO !

 

[host]

keyver=4

user=orangevirus

copyright=Copyright © 2004,2005 by WoWEmu team, contact:[email protected]

counter=http://wad.eclub.lv/wowemu/counter.php?ver=

server_name=WoW_Server

ws_host=127.0.0.1

ws_port=8085

hw=0AD1024D-AC98

key=TUJB6H-3YP44-GB663-L5BJR-KXLE7-HJU6M-4L4DH-83FZA-Q5F7Z-WZRGS-UBZSY

 

CRVENI DEO EMULATORA JE CD KEY VASE MASINE , AKO KOJIM SLUCAJEM NE

PRIHVATI OVAJ BR. ( a nebi trebalo da bude problema ) OTKUCAJTE BR VASE MASINE !?

Svaki racunar ima svoj neki broj. Da vam nebih objasnjavao gde sve mozete naci taj broj

kad pokrenete server WoWemu.exe medju prvim stvarima koje se tamo ispisu je i broj

vase masine , pa prilikom ispisivanja pritisnite pauzu na tastaturi ( jelte i to dugme ima neku

svoju funkciju ) i prepisite svoj licni broj pa ga zamenite sa gore navedenim ( crvenim ).

 

6. Napokon pokrecete server ( EEEEEEEEEEEE BRATTTTTEEE IMAM LICNI WOW ).

Server se pokrece ISKLJUCIVO WoWemu.exe i posle nekog vremena server je podignut

sada je vreme da napravite svoj nalog !

Ukljucite internet explorer i kao adresu upisete http://127.0.0.1:8080/INDEX.HTML

Trebalo bi vec da vam je jasno da se nalog pravi iskljucivo kada je server podignut.

 

U LOGIN upisete ime a u PASSWORD vasu sifru. ( koju bi trebalo da priupamtite ).

I na kraju kliknete na dugme CREATE i kreirali ste svoj ACCOUNT !!!!!

 

7. Do potpunog podesavanja WOW ostao je samo jos jedan korak

server ste vec podesili ostalo je jos podesavanje instalacije WOW.

Posto je WOW MMPOLG ( igra za masovno igranje preko interneta ) a vi biste da je igrate sami

ili u mrezi sa svojim prijateljima ( a i kad imate originalnu verziju igre mesecna pretplata je 15$ )

i posto vam se to NIKAKO ne svidja [ inace zasto biste ovo sve i radili ] zabranite igri da trazi BLIZARDOV

server nego je zadovoljite vasim.

IDITE NA DEO VASEG HARD-DISKA GDE STE INSTALIRALI WOW

U RUTU INSTALACIJE PRONADJITE FAJL SA NAZIVOM realmlist.wtf.

I PREPRAVITE GA DA IZGLEDA OVAKO set realmlist 127.0.0.1

I TO JE SVE !

 

N A P O M E N A

 

 

 

Ovaj server je piratska verzija okrnjenog pravog servera koji nebi mogao da stane ninakakvom PC-u.

Pa se shodno tome nemogu ni ocekivati desavanja koja su na pravom Blizzardovom serveru iz Ananhajma.

Neki kvestovi ne rade , neke magije ne rade , ali je ipak toliko toga sto radi da ce vas prikovati uz racunar nedeljama pa

i mesecima.

Ova verzija emulatora pravi probleme sa intelovim HIPERTRADING masinama ( kakvu imam i ja ) i sa AMD masinama.

Ako imate hipertrading masinu uradite sledece alt+ctrl+delete podici ce se " windows task manager " u jezicku processes kliknite desnim klikom na WoWemu.EXE izaberite Set Affinity... i iskljucite CPU1.

 

 

 

ja sam stala vec kod tacke br. 3. hehe Ne razumem to dodavanje redova... Cenim nekog lika koji ce da mi detaljno objasni. ako smaram slobodno me obrisite. :zeleni:

Share this post


Link to post
Share on other sites

ok. tnx.

 

btw. nisam game freak i ne znam da to treba da se otvara u notepad-u...

 

uostalom ni dalje ne mogu da kreiram account..ali nije me vise ni briga...mnogo sam se smorila oko ove igrice, low-tempered sam..

Share this post


Link to post
Share on other sites

1. Startuješ Notepad (Start > Programs > Accessories > Notepad)

2. Odeš File > Open

3. U novom prozoru staviš "Files of type: All Files"

4. Nađeš fajl i klikneš "Open"

 

nhf, ali ovo nije gejm frikovanje već osnovna kompjuterska pismenost.

Edited by voodoo84

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne bas :mhihi: za 29$ imas da kupis 1000G

Non-stop spamuju budjavi kinezi in-game. A i video sam na nekom sajtu nije skupo ali mi se svejedno ne daju pare za G :no:

Ovi sto spamuju na mom serveru nude za 49 evra 1000 zlatnika.

 

Inace, pre TBC-a mi je glavna zanimacija bila da kad god idem na mining runove i naletim na botove ja to lepo sve poprijavljujem. Zahvale mi se uvek GM-ovi sto podpomazem borbu. :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

1. Startuješ Notepad (Start > Programs > Accessories > Notepad)

2. Odeš File > Open

3. U novom prozoru staviš "Files of type: All Files"

4. Nađeš fajl i klikneš "Open"

 

nhf, ali ovo nije gejm frikovanje već osnovna kompjuterska pismenost.

 

 

 

dragi, to za notepad sam znala da uradim, ali nisam znala da se taj host fajl otvara njime a ne necim drugim, jer to nikad pre nisam radila..

a kada ne igras igrice na pc-u vec si playstation i nintendo freak, nekako mi sve dodje smaranje oko tih instalacija...

 

hvala jos jednom, ali ipak cu se drzati igrarija na konzolama.. i eventualno zuma na pc-u :zeleni:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Slažem se oko toga, lično i meni ide na k. konstatno patchovanje, krekovanje i budženje, al šta ćeš, ili tako ili kupi original :)

Mada ne zna se šta je gore, da li ovo ili kad uzmeš original, uloguješ se da igraš i vidiš da je Blizzard izbacio novi patch od 300 MB gde je promenio dve teksture i tri karaktera...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 4 weeks later...

Preksinoć na Executus serverima je bio rat između horde i alijanse. Oni su orali njivu po SW i IF, a mi smo im drljali UC i OM.

 

Evo par screenova iz raida na Undercity.

 

th_WoWScrnShot_raidnaundercity1.jpg

 

th_WoWScrnShot_raidnaundercity2.jpg

 

 

 

Jedan screen od sinoć (jutros). Moj undead mage, tek kreiran :)

 

th_WoWScrnShot_trenutakkadamerogueubij.jpg

 

Obratite pažnju na brojku preko moje ikonice u gornjem levom uglu. To je dmg koji mi nevidljivi rogue pravi upravo, i uspeo sam da uhvatim screen par milisekundi pre nego sam bio mrtav. Da, ja sam veliki car da osetim kada me pizde prate. Inače, on mi je napravio 3501 DMG, a ja imam manje od 300 healtha. Lik je garant lvl 70 :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Zbog tog djubreta od igre imam vec 9 meseci rat u kuci: najstariji sin(15) maltretira dvojicu mladjih(10 i 8) te mora da prweda kvest, te da dobije level, te njegovi idioti bas sad mogu da igraju a ovi mali da polude! Morao sam da kupim jos jedan PC. Inache, sve su to qurac igre te original, te ADSL te pretplata :evotigana: WARBLADE je zakon

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

Igram je i ja...i uz tu igru propade zivot stvarno...

" 'Ajde,'ajde jos samo jedan level i necu vise""Jos samo quest da predam""Evo sada idemo u instancu,samo to i necu vise"

i slicnim nacinima lazemo sami sebe...treba dosta vremena peovesti u igrici da bi se stvorio koliko-toliko dobar lik...sve u svemu kad sve skonta,gubljenje vremena zestoko i bacanje para...ali jebiga...

vidjao sam da likovi imaju i preko 300 dana igranja kad ukucaju /played...veoma tuzno,skoro godinu zivota je ostavio,mogao je mnogo ljepse nesto da radi...i ispuni zivot u stvarnosti,a ne u imaginiranom svijetu... :surprised:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Igra je cisto gubljenje vremena i para.Iako postujem Blizzard ovo im je pravi marketinski potez u smislu dajte nam pare za nesto sto nosi ime Warcraft.Warcraft 3 rula mozes da opicis partiju kad oces i ne traje duze od pola sata do sat vremena, taman koliko mi treba da relaksiram mozak.

Inace nekoliko programera koji su radili na Warcraft projektu je napustilo Blizzard i otpocelo projekat Guild Wars.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 7 months later...
  • 2 weeks later...
  • 2 years later...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...