Jump to content

Metal Inquisitor


RNA

Recommended Posts

E,lepo,nego...Doomsday for the heretic!

 

U cugu sam morao da bacim album na repeat i obnem ga 3 x icon_rockdevil.gif mnogo dobro,a taj thrash uticaj koji vi pominjaste nisam nesto mnogo primetio,a i ne moze da skodi u svakom slucaju.Ne znam koji mi je bolji album,posto sam Apparition obrnuo mnogo puta,a sa ovim sam tek poceo,no u svakom slucaju strava album.

Share this post


Link to post
Share on other sites

TO uopste ne dolazi u pitanje. Malo mi je zasmetalo i sto na ovom albumu nema obrada. Na prvom je bila ona 'Twardy jak skala' od poljskog benda Open Fire. Mozd aima na disku, ja sam nabavio LP veziju gde je bonus pesma 'Take Revenge' snimljena uzivo i zvuci isto kao na albumu.

Kako nema nesreco jedna???

Obradili su Invandera(Tipton-Halford-Hill) od benda svih bendova i ti to nisi provalio

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 year later...

Већ су на другом албуму почели да вуку, али не треба им то. Додали су таман колико треба. Има вазда треш бендова, а оваквих хеви фали.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 year later...
  • 1 year later...
  • 2 weeks later...

Soliram debelo ovuda... Posluša li neko novi album? Video sam da je u Rock Hardu album meseca ali ja sam razočaran. Prošli bili zarazni kao ebola a ovo totalno slabo ulazi u uho, jebem ti ja takav hevi. Još par pokušaja i leti iz liste ako se ne pokaže bolje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

Mnogo mi se prike ti druzis sa Fincima...

 

Ne mogu da razumem kako ti je ovo slab album, a npr. Ghost neko cudo nevidjeno :]

 

Ja sam provalio da je jedini problem ovog albuma pocetak, prva je podobra, pa idu tri slabije, i onda krece sex od "Betrayed Battalion" pa do kraja. Bez greske. Meni album samo dlaku koju slabiji od proslog.

 

Suffer The Heretic To Burn...LEFT TO BURN :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

I Finci i Ghost znaju da napisu konkretne pesme koje udju u uho kako treba, a Inkvizitor mi na ovom albumu kao predigra bez sexa, macka oko slanine, kisa oko Kragujevca... you name it. Samo se motaju okolo a nista konkretno.

Edited by Grobodan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam, pored silnih razočarenja prošle godine, uspeo da na neko vreme zaboravim za album pa zato tek sada komentarišem. Slažem se sa Grobom, 'bem ti ovakav album ako ti posle slušanja ne ostane u ušima makar jedan refren

Edited by M-16

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 years later...
  • 3 months later...

Đe si brate Angelizatore da se opet sami sukobimo oko novog Inkvizitora? Ja zadovoljan apsolutno, mnogo mi bolje leglo ovo nego prethodnik, konkretnije u svakom mogućem smislu. Jedino mi utisak pokvarilo čitanje lirika, ja razumem da je neko Nemac ali ovako katastrofalan engleski nisam video još otkad sam sabirao Dark Moor kolekciju. Mada kapiram da je pisac hteo da kaže nešto apsolutno metalski pa 'ajde.

Edited by Grobodan

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...