Jump to content

Potražnja muzičara


Recommended Posts

E ovako kako shto pise u naslovu trazimo devojku koja ce da zameni Anu. Bez suvisnih pitanja o tome sve shto treba ovde da se zna je da trazimo devojku koja:

1. peva svojim prirodnim glasom i nema zelju da imitira kojekakve operske metal dive.

2. ozbiljno radi na svom glasu, da ume da drzi ton. (sto znaci da dobro pevanje u tus kabini nece biti uzeto u obzir)

3. pristojno izgleda

4. spremno i odgovorno moze da udje bez ostatka u ovo shto radimo jer mi ne smemo da priustimo predomisljanja posle mesec dana u fazonu ipak nije ovo za mene itd.

5. ostalo kad se cujemo.

 

 

Rain Delay je spreman da:

1. Maksimalno izadje u susret zainteresovanim, u smislu da ona devojka koja bude i mogla da peva ce imati svu nashu pomoc da se uhoda, niko ne ocekuje da doticna odma propeva i zna sve pesme, znaci postoji rad od jedno metar dana da bi se navikla, posle toga pocinje ozbiljan studijski rad.

2. pomognemo kako god mozemo da se prilagodimo rasporedima, ipak je ovo bend od 5 clanova.

3. pruzimo svu mogucu podrsku doticnoj da se adaptira.

4. i da se maksimalno zajebavamo.

 

 

Zainteresovane neka se jave na fon 064 5515048 ili neka ostave svoj fon. Oni koji zele neshto malo vishe da saznaju o bendu imaju stranu na my space i nashu web adresu koja je u mom potpisu.

 

P.S. ako mogu da zamolim da oni koji procitaju ovo puste malo pricu da bismo sto pre nasli i krenuli da spremamo novu pevacicu. Hvala.

Share this post


Link to post
Share on other sites

E ovako kako shto pise u naslovu trazimo devojku koja ce da zameni Anu. Bez suvisnih pitanja o tome sve shto treba ovde da se zna je da trazimo devojku koja:

1. peva svojim prirodnim glasom i nema zelju da imitira kojekakve operske metal dive.

2. ozbiljno radi na svom glasu, da ume da drzi ton. (sto znaci da dobro pevanje u tus kabini nece biti uzeto u obzir)

3. pristojno izgleda

4. spremno i odgovorno moze da udje bez ostatka u ovo shto radimo jer mi ne smemo da priustimo predomisljanja posle mesec dana u fazonu ipak nije ovo za mene itd.

5. ostalo kad se cujemo.

Rain Delay je spreman da:

1. Maksimalno izadje u susret zainteresovanim, u smislu da ona devojka koja bude i mogla da peva ce imati svu nashu pomoc da se uhoda, niko ne ocekuje da doticna odma propeva i zna sve pesme, znaci postoji rad od jedno metar dana da bi se navikla, posle toga pocinje ozbiljan studijski rad.

2. pomognemo kako god mozemo da se prilagodimo rasporedima, ipak je ovo bend od 5 clanova.

3. pruzimo svu mogucu podrsku doticnoj da se adaptira.

4. i da se maksimalno zajebavamo.

Zainteresovane neka se jave na fon 064 5515048 ili neka ostave svoj fon. Oni koji zele neshto malo vishe da saznaju o bendu imaju stranu na my space i nashu web adresu koja je u mom potpisu.

 

P.S. ako mogu da zamolim da oni koji procitaju ovo puste malo pricu da bismo sto pre nasli i krenuli da spremamo novu pevacicu. Hvala.

 

 

ona devojka sto je pevala u skcu poslednji put, je pevala tako tiho da nisam mogao ni trunku njenog glasa da izvucem iz onog njenog mikrofona.... ja pojacavam isti, a ono izlaze gitare i cinele... lol... tako da stavi i jos jednu stavku a to je da peva dovoljno GLASNO... jer od onakvog vokala kakva je ona, neces imati vajde ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

To je tako jebeno čest problem... Treba da im se da neko predpojačalo ili možda čak i kompresor. Ono, kad šapuću i kada se deru, da se čuje približno isto. Svako ima svoju optimalnu glasnoću na kojoj izvlači maximum. Nekome je taj trešhold jednostavano suviše nizak. Nije stvar u kvalitetu pevanja, tak'i su ljudi...

Trebaju im aktivni mikrofoni, to je rešenje.

 

Sorry za :offtopic:

Share this post


Link to post
Share on other sites

To je tako jebeno čest problem... Treba da im se da neko predpojačalo ili možda čak i kompresor. Ono, kad šapuću i kada se deru, da se čuje približno isto. Svako ima svoju optimalnu glasnoću na kojoj izvlači maximum. Nekome je taj trešhold jednostavano suviše nizak. Nije stvar u kvalitetu pevanja, tak'i su ljudi...

Trebaju im aktivni mikrofoni, to je rešenje.

 

Sorry za :offtopic:

 

da su doneli sa sobom sve bi bilo reseno... a ovaku su imali josh jedan kanal gitara i svega ostaloga extra...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa ja koliko sam pevaljki upoznao 95% njih ima super glas ali im je volume extra nizak (mislim na jacinu glasa)...lepa boja ali pevaju ko vrapci...ko sto neko rece treba da im predpojacalo zveknu

Share this post


Link to post
Share on other sites

To je tako jebeno čest problem... Treba da im se da neko predpojačalo ili možda čak i kompresor. Ono, kad šapuću i kada se deru, da se čuje približno isto. Svako ima svoju optimalnu glasnoću na kojoj izvlači maximum. Nekome je taj trešhold jednostavano suviše nizak. Nije stvar u kvalitetu pevanja, tak'i su ljudi...

Trebaju im aktivni mikrofoni, to je rešenje.

 

Sorry za :offtopic:

spameru jedan dobro je da si ziw :) :)

 

to tiho pewanje nije problem dewojaka, nego generalni problem ljudi koji ne znaju da rukowode swojim glasom, imate bar 10tak musxkih wokala koji su zaprawo tihi, jedino sxto su oni wecj mutirai i mogu da se dernjaju a time opet ne dobijasx dobar ton.. a isto tako postoje dewojke koje bolje kontrolisxy glas od wecjine musxkaraca poslusxajte samo al jazzeru ili aetar... :bigblue::bigblue:

 

 

 

SVARTGREN TRAZI BUBNJARA AKO SE IKO U MEDJUWREMENU ZAINTERESOWAO NEKA SE JAWI NA PP :pivopije::mrgreen::mrgreen:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa ja koliko sam pevaljki upoznao 95% njih ima super glas ali im je volume extra nizak (mislim na jacinu glasa)...lepa boja ali pevaju ko vrapci...ko sto neko rece treba da im predpojacalo zveknu

 

Mogao bih da napravim biznis sa svojim P1 prototipom. Univerzalni pretpojačavač, radi signal boost i do 4x, može da šljaka na baterije i na adapter za pedale. Ovaj moj ima punjivu bateriju, pa može da radi sam za sebe, nekih 5 sati. Veličine je pakle od pljuga, ima input, output i volume pot. Totalni flat response, bez drivea.

 

Mislim da bi bio idealan za pevaljke i tome sl. jer uštekaš mic u njega, a njega u mix/razglas. Prosto.

Baš sam sisa, oftopikujem zarad ličnih interesa. Ali ako ima neko da je zainteresovan... tu je PM...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mogao bih da napravim biznis sa svojim P1 prototipom. Univerzalni pretpojačavač, radi signal boost i do 4x, može da šljaka na baterije i na adapter za pedale. Ovaj moj ima punjivu bateriju, pa može da radi sam za sebe, nekih 5 sati. Veličine je pakle od pljuga, ima input, output i volume pot. Totalni flat response, bez drivea.

 

Mislim da bi bio idealan za pevaljke i tome sl. jer uštekaš mic u njega, a njega u mix/razglas. Prosto.

Baš sam sisa, oftopikujem zarad ličnih interesa. Ali ako ima neko da je zainteresovan... tu je PM...

uki pa naprawi i meni jedan jbt, znasx da je meni malo tisxi wokal kad swiram i pewam u isto wreme, i oprosticemo ti sxto si sisa xD

samo nemaj da ima onako tesxke kablowe ko adapter xD

 

UKKY zmaj za hyper korisne sprawice xD :bigblue::bigblue::bigblue::bigblue:

Share this post


Link to post
Share on other sites

uki pa naprawi i meni jedan jbt, znasx da je meni malo tisxi wokal kad swiram i pewam u isto wreme, i oprosticemo ti sxto si sisa xD

samo nemaj da ima onako tesxke kablowe ko adapter xD

 

UKKY zmaj za hyper korisne sprawice xD :bigblue::bigblue::bigblue::bigblue:

 

Ja te pitao, jednom davno kad mi je više puk'o k***c što te ne čujem ni na jednoj svirci, a ti kažeš: "ma ne moraš"... Premda je to više sociološki, nego tehnički problem. Ok, počeću da ih štancujem, jedno 500 kinti po komadu. Za porodicu i prijatelje je gratis. Jel još neko zainteresovan? Možda Mustaine za svoju šljaku?

 

Jel's'ti slepa il' ti nešto ne radi PM?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bend Inhuman Form ponovo trazi gitaristu, jer smo ) okoncali saradnju sa dosadasnjim, koji je dosao negde na leto. Nije dosao 2 probe uz vrdanje, i to je to, kraj. Tako da ponovo trazimo nekog ko je voljan da svira. Svira se neki Death Metal( nije brutal ali ni razvodnjeni) sa dosta primesa( ima tu i 'nasih' ritmova), imamo svojih autorskih desetak, uvezbali smo 3-4 do sada. Moje misljenje je da je nas materijal cudan da se tako izrazim. Nije suvise tehnicki ali ni lak za sviranje. Aranzmani su kompleksni. Snimanje demoa je u pripremi , radi se i omot. Znaci, pozeljno je min 2 godine na instrumentu i pozeljno je da kandidat moze da svira i neke malo zahtevnije solaze( posebno u obradama).

 

Sviramo i covere, cisto jer nemamo jos dovoljno svojih; svira se Death, Carcass, Morbid Angel, Sodom.

 

Fucking \m/

 

Kontakt na pm ili na 063/7282410 - Bata( I am the black wizards);

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hard Rock bendu potreban pevach. Rade se autorske stvari.

Orijentacija benda je promenjiva i tezimo da muziku prilagodimo pevachu.

Pozeljno je, ali ne i neophodno da pise textove i da solidno izgleda. :D

 

Vise informacija na PP ili 064/ 265-65-47

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...