Jump to content

Potražnja muzičara


Recommended Posts

Trazi se pevac za grupu Karijes iz Sombora.U pitanju je Black/Thrash,autorske i obrade(sodoma,exodusa,sepulture,venoma,mayhema,carpathian foresta i destructiona).trenutno imamo muziku za 3 autorske(mozda bude i jos koja),tekst za skoro sve 3 i potreban nam je pevac(moze i pevacica :D ) koji bi dolazio redovno na probe,isao sa nama tu i tamo sa strane da sviramo i koji bi sa nama snimio demo.Ako je neko zainteresovan neka se javi na pm,a moze i na mob 063 7031929.

EDIT:zaboravih napisati da trazimo i solo gitaristu.

Edited by dimmu1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bend iz Bg-a trazhi ozbiljnog normalnog pevacha/pevachicu za hard rock. Vrtimo rani Judas Priest, razno od Black Sabbatha, Motorheada itd.. Znachi rok, ne metal..

Trazhimo ozbiljnu osobu sa nekim pristojnim rasponom glasa koja ce da dolazi pripremljena na probe i sa kojom ce moci normalno da se komunicira...

Pozheljno je da dotichni/na imaju i neki drajv u glasu da bi je l' te mogli i da pevaju gore navedeno...

 

Zbog vishe/manje loshih iskustava, i toga shto smo se smorili od propalih proba... molimo da se iskljuchivo javljaju ljudi koji imaju neki demo..

 

Hvala... :pivopije:

 

 

 

062-348-057 lazar

062-234-006 rajko

Edited by Frost

Share this post


Link to post
Share on other sites

Potreban nam je pevac.

 

Sviramo dosta stvari od Maiden-a,tako da sto visi ton mozes da izvuces,to bolje.Naravno,bitno je i da se ne falsira.Ostale stvari sto su u planu su od Megadetha,Metallice,Hammerfalla(raznovrsno)...Osim metala,mozda ce biti mesta za neki hard rock,kasnije i autorske...Godiste 85-90.Za lokaciju cemo se dogovoriti,bice verovatno probe u Zemunu ili Beogradu.

 

zainteresovani,kontaktirajte me na mail : [email protected] !!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest chuckystus

Bendu SLAM TILT potreban basista!

Bend postoji od 2000 godine!

Svira se na festivalima i po inostranstvu (ove godine; EXIT, Demo fest BL...) :muzicar:

Mnogo jaka i ozbiljna ekipa!

Zainteresovani i ozbiljni zvati na 063/866-23-61

ili na mail [email protected]

 

Let's get Heavy :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gitaristi hard rock, heavy band DEHUMANIZER iz Beograda

traži gitaristu sa opremom. Bend postoji već 6-7 godina.

Svira obrade od Iron Maiden, Deep Purple, Black Sabbath,

Thin Lizzy, Saxon, Bad Company, Rainbow...

Ima ugovorene svirke.

 

mob

:pivopije:

062 8935 106 Igor

Share this post


Link to post
Share on other sites

Potreban mi je bend.

CEO BEND: dvojica gitarista, basista, bubnjar, i eventualno klavijaturista. :bend:

 

Tražim previše?

Prvo bi valjalo proceniti moje glasovne mogućnosti pre donošenja bilo kakve "presude".

 

Nisam još uvek sigurna kakav bi bio muzički pravac u kom bih stvarala.

Dobar sam tekstopisac, a pokazalo se dobrim i moje asistiranje u kompoziciji (samo putem sluha, jer nemam konkretno muzičko znanje).

 

Primetila sam da je prisutno određeno zasićenje što se tiče "muških" bendova, zbog potrebe za brutalnim vokalima.

Mislim da bend sa ženskim vokalom može da bude isto tako uspešan, ako je ekipa dobro ukomponovana.

 

Ovo je samo predlog, tako da, otvorena sam za sugestije.

:pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ideja je da se oformi syphonic/prog metal bend sa zenskim vokalom i manjim horom... Pevachki deo benda postoji, a potrebni su: klavijaturista, bubnjar, jedan ili dvojica gitarista i basista. Samo ozbiljni i kreativni... Za vishe informacija, kontaktirajte me na PM! Pozdrav!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Potreban mi je bend.

CEO BEND: dvojica gitarista, basista, bubnjar, i eventualno klavijaturista. :bend:

 

Tražim previše?

Prvo bi valjalo proceniti moje glasovne mogućnosti pre donošenja bilo kakve "presude".

 

Nisam još uvek sigurna kakav bi bio muzički pravac u kom bih stvarala.

Dobar sam tekstopisac, a pokazalo se dobrim i moje asistiranje u kompoziciji (samo putem sluha, jer nemam konkretno muzičko znanje).

 

Primetila sam da je prisutno određeno zasićenje što se tiče "muških" bendova, zbog potrebe za brutalnim vokalima.

Mislim da bend sa ženskim vokalom može da bude isto tako uspešan, ako je ekipa dobro ukomponovana.

 

Ovo je samo predlog, tako da, otvorena sam za sugestije.

:pivopije:

 

Да ли умеш да се кикоћеш као вештица? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Potreban pevac za Real Tribute Maidena, ozbiljna ekipa. U planu takodje autorske u skorije vreme.. Ne mora da bude pljunuti Dickinson samo da ima sluha i solidan glas.. Bend vec ima spreman repertoar od 15+ pesama i par zakazanih svirka, tako da pevaci javite se sto pre na PM..

:pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bendu Re-Play iz Beograda potreban ozbiljan klavijaturista ili klavijaturistikinja takodje iz Beograda sa opremom...

Radi se MTV POP-ROCK, House, Funk...itd...moderna komerc. muzici.

Repertoara ima za sada oko 3.5 sata, svirke dogovorene, ali nas koci sto nemamo klavijature...

Ako postoji neko da je zaniteresovan\a neka se javi na 060-3333-757 Vukasin ili 064-94-88-545 Nikola

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovako. U planu mi je da oformim neki bend, koji bi svirao noviju vrstu rocka, energicno, puno pevanja, sa malo, ali vrlo malo tezim prizvukom. Ali da naravno uvek ima mesta i za neku baladu. Bas u fazonu Nickelback-a i Alter Bridge-a. Vrlo brzo bi krenule da se rade autorske uz samo par obrada za pocetak. Recimo da je to neki pravac koji rade Nickelback, Alter Bridge, 3 Doors down, Audioslave, Creed, Puddle of mudd,...i taj fazon bendova, cak i Stone Sour..... Ja sam inace gitarista, sa iskustvom, ozbiljnu opremu imam, i to je bend koji dugo zelim da oformim, da napravim bas nesto kvalitetno.

Tako da ako je neko zainteresovan da svira bas peva, i lupa bubnjeve, neka se javi. Pozdrav. :ziveli:

 

Po mogucstvu, da mi se ne javljaju ljudi, koji samo zele da imaju bend, i da im nije bitno sta sviraju, vec ljudi sa istom idejom kao mojom. A probe bi se odrzavale u beogradu.....

 

Evo samo i primera, kakva mi je muzika na umu.....

 

 

http://www.youtube.com/watch?v=U2z2Ma9SNoo

 

http://www.youtube.com/watch?v=K-SbjCN8oIQ

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...