Jump to content

Potražnja muzičara


Recommended Posts

Ako neko nađe bolji i povoljniji studio od MiiRa dajem da me jebu u dupe.

neznam kako se zove studio,ali jedino sto valja je ona izolacija iznutra i cena, i ona zena sto radi je neka zajebantkinja...

mozda i ono bas pojacalo nije lose, nemogu da se setim proizvodjaca...znam da ima jedan gitarski marshal veliki i sranje je, bubanj je sranje pogotovu chinele. a i dok odes tamo mladost ti prodje...bolji studio je panter i orange ali su i skuplji.

kolko para tolko muzike

Share this post


Link to post
Share on other sites

Orange valja jednom u dva meseca, kad se pogodi da sve bude ispravno, posto im svaki cas nesto crkne, a to onda neko vreme ne sredjuju. Za tu cenu, trebalo bi da znas sta te ceka svaki put kad odes, a ne da se pitas da li je probilo bas pojacalo ili je pukla neka koza na bubnju (uz to, u vreme kad sam tamo svirao, bas bubanj je imao veliku rupu u kozi dole kod obruca, ali nikad nisu promenili posto se ne vidi od pedale). Cinele su takodje uglavnom lose (kad vec to spominjes za Miir).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Orange valja jednom u dva meseca, kad se pogodi da sve bude ispravno, posto im svaki cas nesto crkne, a to onda neko vreme ne sredjuju. Za tu cenu, trebalo bi da znas sta te ceka svaki put kad odes, a ne da se pitas da li je probilo bas pojacalo ili je pukla neka koza na bubnju (uz to, u vreme kad sam tamo svirao, bas bubanj je imao veliku rupu u kozi dole kod obruca, ali nikad nisu promenili posto se ne vidi od pedale). Cinele su takodje uglavnom lose (kad vec to spominjes za Miir).

Ma oni iz Orange-a umeju tako da me iznerviraju,ponekad su neozbiljni.

 

I ne dao ti bog da zakazes probu ujutru jer ce onaj ko da radi da zakasni,a ti ces da blejis ispred studija.

 

Inace na bubanj nemam primedbi,ali je stolica ocajna,stara,mislim da je godiste moje babe. wallbash.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

ali brate njima je tamo napon 180 V!!! i ako sviraju dve gitare sa malo boljim procesorima onda mozes da se jebes u bulju od muke...nedaj boze da jos imas i pored toga neki overdrive za bas.

zar niko nije imao slicnih problema tamo?!?!?

Pa jel' vi pokušavate da svirate nešto ili da dignete ceo Surčin u vazduh sa (tom) opremom? OK, meni tamo procesor načisto odlepi i počne da mi meša presete kao svinja, ali tu nema greške u celom studiju. Mora da je tu maaaaalo struja kriva.........

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma oni iz Orange-a umeju tako da me iznerviraju,ponekad su neozbiljni.

 

I ne dao ti bog da zakazes probu ujutru jer ce onaj ko da radi da zakasni,a ti ces da blejis ispred studija.

 

Inace na bubanj nemam primedbi,ali je stolica ocajna,stara,mislim da je godiste moje babe. wallbash.gif

Ponekad? icon_smile.gif

 

Sta reci o slucajevima kad zakazu probu za dva benda u istom terminu?

Sta fali stolici sto je stara? Vazno je da moze da se podesava po visini pa jos na okretanje. U studiju gde sad sviram je sa izbusenim rupama, tako da je malo visa nego sto bi mi odgovaralo, plus ima tockice icon_smile.gif Ne mrda se bas mnogo, ali ipak se mrda kad se malo jace zapne nogama.

Ali je i dalje taj studio bolji od Orange-a.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svako ko ima pojma shvata da je Panter najbolji studio u gradu.

Cena jeste 750, ali ako imas dovoljno ozbiljan bend shvatices da ti na drugim mestima ne vredi mnogo da vezbas jer nemoz ni zvuk ljudski da podesis.

Ovde stvarno vredi dati 750, nikad se nije desilo da nesto nije radilo kad smo dosli niti da je bilo nekih zabuna oko termina.

Imaju uvek 1 ili 2 pojacala u rezervi i sto je najbolje, ni jedno nije lose.

Takodje jedan od retkih studija gde se vokal da ljudski podesiti i da se jos bolje cuje.

I naravno ko-zna-kolko kvadratnih metara prostor.

Share this post


Link to post
Share on other sites

E pa i nama u Miiru nije nishta falilo (osim mozda kablova), zvuk namestimo za 2 minuta, a za 600 dinara sviras 4 sata + dobijes kafu!

Resenje za Austro-ugarski trafo moze biti da se neko otvori malo za bateriju za procesor biggrin.gif Mi sviramo tamo na sa 2 gitarske pedale na baterije i procesorom za bas i nema problema...

Share this post


Link to post
Share on other sites

znaci baterija ce da resi problem. jbg sad treba kupovati batiriju zbog surcina...a mislim da je lakse da se nabavi drugi ispravljac za procesor ali i to je cimanje...

@Sharkey nije to neznam ni ja kakva oprema obicna dva digitech procesora. doduse to su oni GX malo veci...

U studiju gde sad sviram je sa izbusenim rupama, tako da je malo visa nego sto bi mi odgovaralo, plus ima tockice icon_smile.gif Ne mrda se bas mnogo, ali ipak se mrda kad se malo jace zapne nogama.

e a koji je to studio, ajde preporucite nesto, meni se ne daje stalno 750 kinti za pantera, ipak je mnogo...a i nemoze da se namesti delay za mikrofon na onoj njihovoj mixeti, cini mi se. to me nervira.

ja sam samo jednom bio u orangetu i nemam neka preterana iskustva ali mi se ucinio bolji od onog u Surcinu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

blacksmith- vecinu negacija pises pogresno. ne znam ne mogu itd se pisu ODVOJENO!!!:udri:wallbash.gifwallbash.gifwallbash.gifwallbash.gifwallbash.gifwallbash.gif

kakvo oko imas momce...nemam reci

ako nisi primetio da skoro uopste ne pisem pravilno...jel znas da svaka recenica treba da pocne velikim slovom?

svejedno hvala na ispravci

panter je sranje jer u njemu nemoze da se snima a u orangu moze...jebes studio

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

kakvo oko imas momce...nemam reci

ako nisi primetio da skoro uopste ne pisem pravilno...jel znas da svaka recenica treba da pocne velikim slovom?

svejedno hvala na ispravci

panter je sranje jer u njemu nemoze da se snima a u orangu moze...jebes studio

ok je sve to, kao ne smaras se sa velikim slovima zarad lakseg kucanja, al daj makar malo da se ocuva pismenost mhihi.gif

kad smo vec kod pantera- ne znam da li su moji gitarista i basista glupi, ili ima neki problem sa mikrofonijom, svaki put kad odemo tamo, nesto zajebavaju pojacala??? icon_confused.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

E, Ska!lamerija se meni mnogo dopada. Posebno ukupan zvuk celog benda, jer (maltene) kako god da se namestiš super će zvučati. A imaju i akcije kao svaka 5. proba je dž a svaka 10. je dž snimanje. icon_da.gif Preporučujem - ali najviše 4 člana da broji grupa!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

studio je toliko mali da ne moze da stane vise od 4 clana? jebes poso

a cuo sam da ima neki studio malo veci, kod hrama svetog save za 400 din, jel bio neko? ja idem sutra pa cu da vidim...

mislim da stvarno treba da se otvori nova tema, ne moze vise ovako...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moze da stane pet bez vecih problema. Kad je moglo sest da nas se smesti u Lion, moze i pet u Ska!lameriju icon_smile.gif

 

Da ne spominjem kombinacije sa devet ljudi u Amadeusu (doduse, pet "posmatraca") icon_uhoh.gif

 

I bilo bi dobro da se prica nastavi na odgovarajucoj temi:

 

http://www.yumetal.net/forum/index.php?sho...st=240&hl=probe

Edited by Fiery

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...