Jump to content

Potražnja muzičara


Recommended Posts

Bend iz SREMCHICE trazhi ozbiljnog Bassistu za rad !

 

Upitanju Hard Rock (Jimi Hendrix,AC DC,Deep Purple,Cult...) i autorske stvari!!!

 

Studio u posedu benda 00-24 !

 

Zainteresovani Bassisti neka se jave na telefon:063 72 59 027

 

pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Max Screamingwolf - A Manowar bi ti odgovarao ,a?....He-he.... mhihi.gif

 

 

Nego, ja da obnovim moje trazenije.....dakle:

 

KLAVIJATURISTA!!! KLAVIJATURISTA!!!Radimo u sustini,kojekude, goth, mada bih ja eto, tu pravila kojekakve izmene u pravcu koji sviramo....Ima se i ponesto autorsko, ali posto bend stalno ima pauze u radu, nismo stigli to lepo da razradimo....Mada to bi sada trebalo sve da se izmeni i da postanemo fini i odgovorni.

 

O, Stimpy, svinjo nedokazna, sto nas ostavi icon_cry.gif ?!?

 

----------------------------------------------------------------------------------------

 

trazenije II deo .... dosadilo mi je da arlaucem i zavijam kojekakve crne note, na nacin koji bas nesto i ne volim, pa posto imam neke autorske ideje, treba mi GITARISTA (moze i gitaristkinja icon_razz.gif ), da se to definise, da se sto-sta pridoda, da se ja nakacim na njegove /njene ideje, pa da onda okupimo i bendicj i mozda, eto nesto i uradimo....

 

 

ko je zainteresovan za sradnju u trazeniju I ili trazeniju II nek salje pm.

 

poz orangelistening.gif

Edited by mia

Share this post


Link to post
Share on other sites

"@Max Screamingwolf - A Manowar bi ti odgovarao ,a?....He-he...."

Odgovor to Mia: Why not?Jest da Eric Adams skici,vristi,dere se itd,ali covek ima dobar galas (poslusaj opersku ariju "Nessun Dorma" sa njihovog zadnjeg albuma) .Ja mogu da pevam i Ac/Dc i Gunse,ali ne kao njihovi pevaci (druga boja glasa),pa isto tako mogao bih i Manowar,na svoj nacin.

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest bregovina

Trazi se BUBNJAR (ziv ili mrtav) za Children Of Bodom Tribute, a kasnije i za autorske pesme koje bi isle u slicnom pravcu.

 

Kontakt telefon: 064-2323-673 HITNO

Share this post


Link to post
Share on other sites

Potreban solo gitarista za bend. U pitanju je (ex)tribute to Death, imali smo svirku skoro u SKC-u, bilo je dobro, ali stari gitarista vise nije u mogucnosti da svira svakog vikenda zbog obaveza, pa nam je potreban neko ko moze da ispuni taj uslov, naravno i da ima bar dve godine iskustva na instrumentu i da voli Thrash i Death Metal. Sviraju i svirace se i druge grupe kao sto su Sodom, Slayer, Carcass, Coroner, Morbid Angel... Znaci ima Thrasha ali uglavnom Death metal. U skorijem planu su i autorske, vec ima ideja. Pa javite se na

 

063/105-53-54

064/21-82-054

Urosh, a.k.a Heavy Jerk ili na pp

 

ili posaljite pp Bati, a.k.a I am the black wizards

 

Poz

 

Samo da dodam da se jave ljudi koji VOLE Death Metal, da ne bude opet nesporazuma i zabune.

Edited by Heavy jerk

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne kontam kako solo/ritam gitare za in flames? koliko ja znam oni stalno nesto cepaju u tercama, imaju hermonije i dok sviraju rifove.. nije da nema solo deonica, ali uglanvnom sviraju zajedno. u tom svetlu bi (po meni) trebalo 3 gitare da bi tribute to IF bio do jaja: dvojica da cepaju terce, a jedan da krlja rifove da ne bude "prazno"... bar je to moje misljenje.

 

u svakom slucaju, javi kad bude svirka. icon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...