Jump to content

Potražnja muzičara


Recommended Posts

Nije poenta samo dobro svirati.

 

Poenta je i znati šta svirati.

 

 

 

To velikom broju ljudi sa naše scene još uvek nije jasno.

Tu se slazemo obojca.

Samo sto imam utisak da veci broj gitarista i bassista upravo ne zna sta svira.

Ja sam shvatio jos na pocetku da nije sve slucajno u sviranju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo recimo Shawki svira sve instrumente i sve pravce, jos samo da krene da uzima pare i moze se nazvati seshn muzicarem. icon_smile.gif

 

Inace, sviranje roka 70tih nije kul, i to je opet odlika onog da ne znas sta sviras, tj. nemas ideje.

Edited by Herr_Wolf

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako je neko zainteresovan za Fates Warning tribute band, neka se javi. Drugar i ja bi svirali gitare, on cak i neke klavijature. Svi ostali instrumenti su preko potrebni!

 

Nismo neki gitaristi (dobro, sviramo vec 4-5 godina, ali sve je to neozbiljno! icon_smile.gif), ali nije u tome stvar, vec u okupljanju vrlo specificnih ljudi za vrlo specifican pravac prog-a.

 

Obrade slicnih bendova (ima li ih?) kao i autorski materijal (vec postoji jedna ali vredna pesma) se podrazumevaju, u nesto kasnijoj fazi benda, jel?

 

Ajdete ljudi, pa FW jos niko ne svira!

 

Dakle?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Testis, je'n, dva, tri? Radi li ovaj usrani forum?

biggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gif

 

 

A sad odgvor na onaj komentar 2 odozgo.

 

E cek kako nije popularno pa ljudima je dosta gothic i death metala.

A doduse kad vidim da neko od vas pocne da svira autorske stvari onda cemo nazad pricati ko ovde ne zna sta ce.A doduse sta fali da se svira Purple koji ranije nije sviran jer je ocigledno srednje lak za skidanje a sto ne Smak kad svi kolko ja znam hvale Tocka,Borisa,Kepu,Zorana,Lazu,Mikija...

Ja kad cujem da je neki gitarista metalac,rocker,punker skinuo ali bas skinuo Zajdi,Zajdi ,Ukor ,Aria Diamond ili bar neku od ostalih instrumentala od Smaka onda cu znati da ce taj koji ih skidao biti jedan od velikih gitarista.

A za autorske pesme ima vremena prvo band treba da se formira i da svira stare pesme koje su vec postale standard a onda kad se svi u bendu budu osecali za to ili bar vecina onda se pocinje sa tim.

Ja to autorsko radim uporedu sa tim obradama,to znaci da na svakoj brobi moramo prvo da se zagrejemo nekim jammingom e i tu se ustvari pokazuje tvoje znanje i autorska sposobnost.......

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ima li neki zainteresovani klavijaturista da zeli da svira u Fuel-u?

Potrebno:

1.) Da je iz Bg, PA ili okoline

2.) Da je ozbiljan

3.) I da nije zatrpan obavezama

 

Pretezno sviramo Nightwish ali tu su i Helloween, Hammerfall, Dream Theater...

Krenuli smo i sa nekim autorskim u power fazonu (dakle sa izrazenim klavijaturama).

Mi trenutno imamo klavijaturistu medjutim propustamo veliki broj svirki zbog njegovih obaveza.

Sviramo u polufinalu Demo mastersa gde ce on verovatno nastupiti ali posle toga ne znam sta cemo.

Bend je ozbiljan, cesto imamo svirke ali on nas u tome sprecava.

Javite se na pp, na mail [email protected] ili na tel 063/264-890. Goran

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako je neko zainteresovan za Fates Warning tribute band, neka se javi. Drugar i ja bi svirali gitare, on cak i neke klavijature. Svi ostali instrumenti su preko potrebni!

 

Nismo neki gitaristi (dobro, sviramo vec 4-5 godina, ali sve je to neozbiljno! icon_smile.gif), ali nije u tome stvar, vec u okupljanju vrlo specificnih ljudi za vrlo specifican pravac prog-a.

 

Obrade slicnih bendova (ima li ih?) kao i autorski materijal (vec postoji jedna ali vredna pesma) se podrazumevaju, u nesto kasnijoj fazi benda, jel?

 

Ajdete ljudi, pa FW jos niko ne svira!

 

Dakle?

Ako 09.04 dodjes u klub Danguba (21/21:30) cucjes FW icon_da.gif

 

http://www.yumetal.net/forum/index.php?showtopic=25606&st=20

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ej ljudi ako ste zainteresovani za ZORO THE DRUMMER Drum Clinic ne propustite priliku da poslusate i pogledate.... uzmite karte kod Marica u radnji (Maricev Muzicki Servis) po frendly ceni za dz ako se nesto kupi u radnji ili 100 dindzi....

 

daklem.. desavanje se odvija u Domu omladine petak 7. april u 17h....

 

pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

E cek kako nije popularno pa ljudima je dosta gothic i death metala.

A doduse kad vidim da neko od vas pocne da svira autorske stvari onda cemo nazad pricati ko ovde ne zna sta ce.A doduse sta fali da se svira Purple koji ranije nije sviran jer je ocigledno srednje lak za skidanje a sto ne Smak kad svi kolko ja znam hvale Tocka,Borisa,Kepu,Zorana,Lazu,Mikija...

Ja kad cujem da je neki gitarista metalac,rocker,punker skinuo ali bas skinuo Zajdi,Zajdi ,Ukor ,Aria Diamond ili bar neku od ostalih instrumentala od Smaka onda cu znati da ce taj koji ih skidao biti jedan od velikih gitarista.

A za autorske pesme ima vremena prvo band treba da se formira i da svira stare pesme koje su vec postale standard a onda kad se svi u bendu budu osecali za to ili bar vecina onda se pocinje sa tim.

Ja to autorsko radim uporedu sa tim obradama,to znaci da na svakoj brobi moramo prvo da se zagrejemo nekim jammingom e i tu se ustvari pokazuje tvoje znanje i autorska sposobnost.......

Ja imam gotovih vec 6 autorskih koje sam snimio hvala na pitanju...

Purple je i te kako sviran...

A ja kad cujem da se ti malo odvojis od Tocka i skines Gary Moore-a,onda

si na putu iskupljenja...

A kakav si gitarista to se formira skupom raznih emocija od trenutka kada si uzeo gitaru u ruke,ako si dobar gitarista kada uzmes da sviras muzika koja izadje bice olicenje tvog karaktera,unutrasnjih osecanja i truda koji si do sada ulozio...

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sve to lepo i bajno samo sto vi gitaristi i klavijaturisti brzo to zaboravite pa onda uzmete stvari u svoje ruke i napravite rusvaj.A sto se tice Gary-a taj lik ima po meni 3 dobre stvari.A njega svaki gitarista koji svira preko godinu dve moze da skine.

Da se odvojim od Tocka mogu ali gde onda osim ka dzezu ili Hendrixu ili privremeno na neku ex-Yu grupu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Irski punk rock band,Irish Rover and The Crew,muzika:Irski punk rock,Shane MacGowan,ex Pogues,poziva da se jave zainteresovani za poziciju stalnog BUBNJARA i BASISTE.Tražimo ljude koji znaju dobro da sviraju ali i koji su pre svega posvećeni čitavoj priči...kreiranju najvećeg Irskog benda na prostoru Istočne Evrope.

Očekujemo Vas!

 

IRISH ROVER AND THE CREW

Contact information:

Web Site Of Irish Rover: http://www.irishrover.tk

Board Of Irish Rover: http://www.irishboard.tk

E-mail: [email protected]

Mob. phone: +381 64 3630840

Belgrade,Serbia and Montenegro

Edited by IrishRover

Share this post


Link to post
Share on other sites

E, O vako ... treba da se napravi bend pravac-nu metal, pesme tipa: Korn,Slipknot,samo vise bolesnih rifova i natripovanih textova... icon_biggrin.gif

Treba gitara jos jedna, pjevacica icon_smile.gif pevac, basista. Po mogucnosti da nesu ispod 17god...sem izuzetaka icon_biggrin.gif .

 

Poruku mozete iskrabati na : [email protected] and meni mrred.gif

 

 

ph34r.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest حسين
Da se odvojim od Tocka mogu ali gde onda osim ka dzezu ili Hendrixu ili privremeno na neku ex-Yu grupu.

Aj ti na YU-grupu.

 

Pusti bele brkove. icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Brate već postoji najveći Irski bend na prostoru Istočne Evrope. icon_smile.gificon_smile.gif Zašto niko neće da pravi etno-metal bend sa motivima Srpske izvorne muzike? icon_sad.gif

shawki i dalje ne odustajes od te ideje icon_mrgreen.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

E, O vako ... treba da se napravi bend pravac-nu metal, pesme tipa: Korn,Slipknot,samo vise bolesnih rifova i natripovanih textova... icon_biggrin.gif

Treba gitara jos jedna, pjevacica icon_smile.gif pevac, basista. Po mogucnosti da nesu ispod 17god...sem izuzetaka icon_biggrin.gif .

 

Poruku mozete iskrabati na : [email protected] and meni mrred.gif

 

 

ph34r.gif

Mrzi me ponovo da pisem wallbash.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...