Jump to content

Potražnja muzičara


Recommended Posts

Potreban solo/ritam gitarista za bend. U pitanju je (ex)tribute to Death. Stari gitarista vise nije u mogucnosti da sa nama ima probe svakog vikenda zbog nekih ne-muzickih stvari, pa nam je potreban neko ko moze da ispuni taj uslov (probe svakog vikenda), naravno i da ima bar dve godine iskustva na instrumentu i da voli Thrash i Death Metal. Sviraju i svirace se i druge grupe kao sto su Sodom, Slayer, Carcass, Morbid Angel, itd... Znaci ima Thrasha ali uglavnom Death metal. Medjutim, vec imamo nase pesme koje treba da uvezbamo, plus jos neke ce uskoro biti gotove i dalji rad ce biti usmeren ka autorskim pesmama, tako da ono - nismo cover bend. Pa javite se na

 

063/105-53-54

 

Urosh, a.k.a Heavy Jerk ili na pp

 

ili posaljite pp Bati, a.k.a I am the black wizards - 063/72-82-410

 

Poz

 

Samo da dodam da se jave ljudi koji VOLE Death Metal, da ne bude opet nesporazuma i zabune.

 

Stay Metal musik19.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bend iz Bg-a traži klavijaturistu (ili klavijaturistkinju biggrin.gif ), trenutno radimo cover (Nightwish, Within Temptation, Sinergy...), ali u planu je i rad na autorskim stvarima... Probe jednom nedeljno, naravno - vikendom... Neophodno je posedovanje klavijatura biggrin.gif . Za više informacija, kontaktirajte me ovde preko pm-a...

Edited by Zoll

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mogu ja da budem nadrkani lik u fazonu "I'm a rock star, now suck my balls bitch!" ?

 

Mislim pevac...

nesto ste vi pevaci pobrkali opet uloge.Gitaristi su drkadzije,pevaci su bitcheri(doduse zavisi od toga da li su sise ili baje),bubnjari alkoholicari,klavijaturisti brbljivi,bassisti...pa druzimo se sa bubnjarima icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Trazi se bubnjar (bubnjarka) za atmosfericni black metal bend.

Pozeljno je da ima duplu,mada nije obavezno.

I normalno da zna da svira.

 

Zainteresovani nek se jave meni na PP

ili na

[email protected]

 

E da probe su jednom nedeljno.

 

P.S Ko zeli da zna kako to otprilike zvuci ima linkove u mom potpisu (sa iskucanim bubnjem)

 

Edited by (Independor)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dakle,potreban basista/gitaristakoji bi zeleo da svira nesto izmedju melodic death/metalcore-a.Potrebno je da je imao dodira sa death-om,da nije usmeren samo ka jednoj vrsti muzike i da je spreman za zaista ozbiljan rad.

 

Za dalje informacije,saljite mi pm!

 

Pozz

Share this post


Link to post
Share on other sites

klavijaturista i basista nikad dosta... icon_smile.gif

E ali dobrih nikad dosta!A ovako gitaristi kad vide da nema vajde od njihovog tog sviranja predju na bass.A klavijaturisti vecina svira trozvuk,treba bwe da sviraju ludilo na tim klavijaturama,nesto ko Jon Lord samo na shitu biggrin.gif !

Share this post


Link to post
Share on other sites

cjuti nesrecjo i nama to treba icon_smile.gif

dakle basista/basistkinja, klavijaturista/klavijaturistkinja potrebni za rad u heavy/power/gothic bendu

javite mi se na PP

tnx

sta ti bre fali Bojane

uzmi bass i vrti glavom dok ne pevash

sta je tu tesko icon_smile.giflaugh.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

cjuti nesrecjo i nama to treba icon_smile.gif

dakle basista/basistkinja, klavijaturista/klavijaturistkinja potrebni za rad u heavy/power/gothic bendu

javite mi se na PP

tnx

jvaljajte su ljudi ko lebac nam treba neko icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bend iz Bg-a traži klavijaturistu (ili klavijaturistkinju biggrin.gif ), trenutno radimo cover (Nightwish, Within Temptation, Sinergy...), ali u planu je i rad na autorskim stvarima... Probe jednom nedeljno, naravno - vikendom... Posedovanje klavijatura se podrazumeva... biggrin.gif . Za više informacija, kontaktirajte me ovde preko pp-a...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dakle,potreban BASISTA koji bi zeleo da svira nesto izmedju melodic death/metalcore-a.Potrebno je da je imao dodira sa death-om,da nije usmeren samo ka jednoj vrsti muzike i da je spreman za zaista ozbiljan rad.

 

Za dalje informacije,saljite mi pm!

 

Pozz

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...