Jump to content

Potražnja muzičara


Recommended Posts

Ne verujem da ti keshovani i koriste chari dragog nam interneta icon_smile.gif

 

Doduse, ona baba sa Sezampro reklame imala bi sta da kaze po tom pitanju icon_smile.gif

Edited by Heavy jerk

Share this post


Link to post
Share on other sites

1. Potreban muski ili zenski vokal za Tribute To System Of A Down, pozeljno iskustvo i oprema, od 17 - 30 god, sa podrucja Panceva i Beograda.

 

 

2. Potreban muski vokal od 20-35 god za ozbiljan i afirmisan autorski bend po principu pevaca TooL-a ili Tom Yorka iz Radiohead, sa podrucja Panceva i Beograda.

 

 

Zainteresovani neka se jave na pp.

 

Pozz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ok znaci ovde se traze likovi za bendove..... aha..... dobro ajd sad:

 

sviram gitru godinu dana i ne bas nesto preterano dobro ali imam bend koji obradjuje Misfitse tako da to nije bitno.

 

Uglavnom treba mi pevach za Misfits tribute band, znaci treba mi Danzig ili Graves ali posto su oni vec matori ljudi meni treba neko 83-86 godiste da zna ko su misfitsi da zna tekstove da moze da otpeva stvari, ko ima sluha...... kapirate a da i da voli Misfits-e.

 

Sviramo i stare i nove stvari. [email protected]

 

 

Ako nekom treba ritam gitara da osnuje Amorphis(moze i solo)(prva dva albuma), Cruachan, Carcass tribute nek se javi na gore navedeni mail.

 

Toliko od mene.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Thanx

ipak, trazim starije muzicare da ne kazem ozbiljnije ph34r.gif

Pa ono, ti si '90. godiste i zensko, treba da budes srecna sto ti se neko uopste javio. Imas li ti nekih argumenata da podrzis svoj prepotentni stav?

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...