Jump to content

Potražnja muzičara


Recommended Posts

Jebiga ljudi, nije do mene i ja sam ovde postavio oglas za moj bend, ali, nemam pristup domacoj sceni, inace bih i njihovu temu ovde merge-ovao.

Postujte ovde dok ne nadjete, ljudi koji traze bend ili clanove benda gledaju ovu temu, nacicete vec nekog. samo hrabro icon_biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

brate jos niste nasli no.gif  no.gif  no.gif  no.gif

ja ti kazem nastavite vi rad sa jednom gitarom icon_da.gif

Ne bi to valjalo Ivane, nashe pesme su pune harmonija i valjda kontrapunkta. Mi nismo thrash bend no.gif

 

P.S. Lesh, trenutno nemas bend? Poz

Edited by Heavy jerk

Share this post


Link to post
Share on other sites

evo ja sam jedan od gitarista iz benda, samo da kazem da ne mogu da postignem da sviram u jos jednom bendu..

e si siguran? Mozda da ti narezemo kompletne tabove (samo bez solaza) u guitar pro5 formatu? (ako nemas gp peticu, nije frka, narezacemo). Znaci tabovi imaju sve, i bas i bubnjeve i dve gitare, samo naravno nismo uradili solaze...sviramo u D shtimu...ajd...

Edited by Heavy jerk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Arhegor

Potreban bubnjar sa jasnim osecajem za ritam i mogucnoscu koriscenja duple pedale (damn it zar to ne traze svi no.gif ). Autorske stvari i naravno obrade(evergrey, kamelot, star one, D&W, at vance, nightwish, pa onda bodomi, symphony x , da sad ne nabrajam, spisak nit je konacan, nit je nepromenljiv). Dve gitare, dva vokala, bas klavijature i ti. Odma' pocinjemo s probama u studiju...(Beograd)

Sto se autorskih stvari tice, mislim da ako ovaj projekat krene ima velike sanse za uspeh(ne mislim finansijski icon_sad.gif , nego vise kvalitativni icon_mrgreen.gif )

 

Kontakt: [email protected] i 063/8739948

 

 

Ljudi javite se icon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest حسين
Pa brate ne znam uglavnom ispadne da mi oduvamo vas sa nasim sviranjem.

Jel ima neki gitarista koji hoce da svira Smak....

Nije poenta samo dobro svirati.

 

Poenta je i znati šta svirati.

 

 

 

To velikom broju ljudi sa naše scene još uvek nije jasno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...