Jump to content

Potražnja muzičara


Recommended Posts

Potreban solo/ritam gitarista za bend. U pitanju je (ex)tribute to Death. Stari gitarista vise nije u mogucnosti da sa nama ima probe svakog vikenda zbog nekih ne-muzickih stvari, pa nam je potreban neko ko moze da ispuni taj uslov (probe svakog vikenda), naravno i da ima bar dve godine iskustva na instrumentu i da voli Thrash i Death Metal. Sviraju i svirace se i druge grupe kao sto su Sodom, Slayer, Carcass, npr. pesma Cromlech od Darkthrone-a kad su bili Death Metal bend, Possessed, mozda i Morbid Angel, itd... Znaci ima Thrasha ali uglavnom Death metal. Medjutim, vec imamo nase tri pesme koje treba da uvezbamo, a i dalji rad ce biti usmeren ka autorskim pesmama, tako da ono - nismo cover bend. Pa javite se na

 

063/105-53-54

064/21-82-054

Urosh, a.k.a Heavy Jerk ili na pp

 

ili posaljite pp Bati, a.k.a I am the black wizards

 

Poz

 

Samo da dodam da se jave ljudi koji VOLE Death Metal, da ne bude opet nesporazuma i zabune.

 

musik19.gif

Edited by Heavy jerk

Share this post


Link to post
Share on other sites

ako nekom treba gitarista za dream theater, symphony x, malmsteen-a, rusty cooley-ja... evo me

Ohoo al si skroman Vuce... icon_wink.gif

 

E nije da guram nos u vase stvari al sto ne sviras sa Markom i onim Mitrovicem?

Oni su u tom fazonu,a i odlichno svirahu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Potreban solo/ritam gitarista za bend. U pitanju je (ex)tribute to Death. Stari gitarista vise nije u mogucnosti da sa nama ima probe svakog vikenda zbog nekih ne-muzickih stvari, pa nam je potreban neko ko moze da ispuni taj uslov (probe svakog vikenda), naravno i da ima bar dve godine iskustva na instrumentu i da voli Thrash i Death Metal. Sviraju i svirace se i druge grupe kao sto su Sodom, Slayer, Carcass, npr. pesma Cromlech od Darkthrone-a kad su bili Death Metal bend, Possessed, mozda i Morbid Angel, itd... Znaci ima Thrasha ali uglavnom Death metal. Medjutim, vec imamo nase tri pesme koje treba da uvezbamo, a i dalji rad ce biti usmeren ka autorskim pesmama, tako da ono - nismo cover bend. Pa javite se na

 

063/105-53-54

064/21-82-054

Urosh, a.k.a Heavy Jerk ili na pp

 

ili posaljite pp Bati, a.k.a I am the black wizards

 

Poz

 

Samo da dodam da se jave ljudi koji VOLE Death Metal, da ne bude opet nesporazuma i zabune.

 

musik19.gif

brate jos niste nasli no.gifno.gifno.gifno.gif

ja ti kazem nastavite vi rad sa jednom gitarom icon_da.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

'vako:

Bend PSY, za koga je najlakse reci da se bavi avangardom, trazi muskog lead vokala, u principu clean, ali bilo bi dobro da zna i da se dere, rade se autorske stvari po uzoru na Tool, Dead Soul Tribe, Death, Mastodon itd.

 

i

 

Bend Seljacka Buna (za koji svi znaju da svira autorski agro metal) takodje trazi vokala, jedini uslovi su da nije retard i da zna da peva. Demo se snima, javite se pre nego sta ga mi upropastimo nasim glasovima icon_mrgreen.gif

 

 

Za oba oglasa javljajte se meni, ajd' pa tako...

ph34r.gif

Edited by JD Seven

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ohoo al si skroman Vuce... icon_wink.gif

 

E nije da guram nos u vase stvari al sto ne sviras sa Markom i onim Mitrovicem?

Oni su u tom fazonu,a i odlichno svirahu

ok su oni, ali i marka i milosha mrzi da skidaju (ili nemaju 6-ozichani bas, tj. duplu bas pedalu) bilo koju celu pesmu od Dream-a ili Symphony-ja, btw sa markom sam do jaja uradio pesmu Erotomania(celu pesmu)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ljudi,

treba nam Dobar(citaj odlican) basista,ako neko ovde hoce(i moze)da svira tehnicki BRUTALNI death metal neka se javi ,pa nek se iscima sa nama na probu...

 

U slucaju da ima vise zainteresovanih ,bice presudno muzicko umece(naravno) ali i koliko je neko ok kao lik i koliko je pouzdan.

 

 

ziveli pivopije.gif

Edited by Death rider

Share this post


Link to post
Share on other sites

uf,srecjno,sta da ti kazhem icon_smile.gif. Ja bih probao al nemam vremena za toliko bendova.

Kad sam vecj ovde da te pitam, da li je tvoj gitarista voljan za josh jedan ozbiljniji bend, treba nam solo gitarista.death metal uglavnom,tehnicki,ne toliko brutalni,od obrada,death,carcas,morbid angel,sodom,destruction.... ?

Edited by I am the black wizards

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ljudi,

treba nam Dobar(citaj odlican) basista,ako neko ovde hoce(i moze)da svira tehnicki BRUTALNI death metal neka se javi ,pa nek se iscima sa nama na probu...

 

U slucaju da ima vise zainteresovanih ,bice presudno muzicko umece(naravno) ali i koliko je neko ok kao lik i koliko je pouzdan.

 

 

ziveli pivopije.gif

Jel' moze negde da se cuje neki vas snimak ,a da nije sa neta ? Nema sanse da skinem , losa mi konekcija....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kad sam vecj ovde da te pitam, da li je tvoj gitarista voljan za josh jedan ozbiljniji bend, treba nam solo gitarista.death metal uglavnom,tehnicki,ne toliko brutalni,od obrada,death,carcas,morbid angel,sodom,destruction.... ?

evo ja sam jedan od gitarista iz benda, samo da kazem da ne mogu da postignem da sviram u jos jednom bendu..

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...