Jump to content

Potražnja muzičara


Recommended Posts

pa, kad razmislis o kolicini  prosera u postu.....  aha icon_da.gif

Pa ajde majke ti, navedi sta je u postu Lord Hypnos-a preoseravanje ???

Covek je lepo definisao pravac u kom bend hoce da ide. Nema nikakvog "prosera" niti ichega slicnog.Covek je lepo definisao,jer u Death Metalu postoji vise podpravaca - Getenburshka Shkola(svedski tip DM-a, melodija skoro podjednako zastupljena sa agresijom), Floridska Shkola(americki tip DM-a, vise se tezi brutalnosti), i kad se to kaze tacno se zna na sta se misli. Na tvoj post sam odreagovao jer mi je dosta vise takvog omalovazavanja medju ljudima, bez uvrede. Pa sta je trebao da kaze - "mi sviramo metal,ima li neko da svira sa nama"... icon_rolleyes.gif

Edited by Heavy jerk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sta ona uopste radi na ovoj temi?!?! icon_confused.gif

 

@mia

Sviras, pevas...???

Kolk'o znam, inace se bavi pevanjem ili tako nesto, ali bas mi nije jasno otkud odjednom toliko negativne energije i apsolutne netolerancije upucene svakoj vrsti ekstremnog metala (mozda i metala uopste?). Da l' je to ostavio neki death/black metalac, ili je otkrila kako je zanimljivo loziti masu po YuMu, ko ce ga znati.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sta ona uopste radi na ovoj temi?!?! icon_confused.gif

 

@mia

Sviras, pevas...???

 

"mi sviramo metal,ima li neko da svira sa nama"...

da, ali to nije bitno.

slucajno sam svratila da vidim da li je drug ostavio post i onda sam videla floridsku skolu.

ako ne razumes zasto mi je bilo smesno, onda nije ni vazno.

 

 

death/black metalac srcolomaC icon_smile.gif

 

ma, jok, glupo je loziti ljude na forumu, bolje na chatu...

 

"mi sviramo metal,ima li neko da svira sa nama"... vel it dazn' saund tu bed...

 

broj omalovazaca se mnozi ( a razmislite zasto).....bi ver... ph34r.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Trazi se gitarista za bend "Ljute Papprichice" , svirao bi se repertoar RHCP a akcenat bi bio na autoskom radu slicnog pravca...Znaci neki funk/rock...Iskustvo pozeljno,ozbiljnost obavezna..Zainteresovani neka me kontaktiraju na pp, ili mail : [email protected] ...Brzo odgovaram...Poz

 

info o bendu : www.ljute-papprichice.co.sr icon_rockdevil.gifpivopije.gif

Edited by Bole

Share this post


Link to post
Share on other sites

Trazi se gitarista za bend "Ljute Papprichice" , svirao bi se repertoar RHCP a akcenat bi bio na autoskom radu slicnog pravca...Znaci neki funk/rock...Iskustvo pozeljno,ozbiljnost obavezna..Zainteresovani neka me kontaktiraju na pp, ili mail : [email protected] ...Brzo odgovaram...Poz

 

info o bendu : www.ljute-papprichice.co.sr  icon_rockdevil.gif  pivopije.gif

pa shta bi sa dzonsijem? icon_confused.gif

poz pivopije.gif

Edited by Maiden_Hell

Share this post


Link to post
Share on other sites

A sta malo pre si odlucila pocnes da pevas? ili ti je to novogodisnja odluka??

 

Zasto jednostavno, ako si kvalitetan vokal, sama ne sklopis band i budes frontwoman? Jer ipak pises tekstove, jos ako znas i da pevas mozes sama lako da vodis band. Probaj prvo sa nekim ortacima iz kraja. Pa ako ti ide ok skupi sto bolje ljude i muzicare mozes.

 

Good luck.

 

U'll need it.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A sta malo pre si odlucila pocnes da pevas? ili ti je to novogodisnja odluka??

 

Zasto jednostavno, ako si kvalitetan vokal, sama ne sklopis band i budes frontwoman? Jer ipak pises tekstove, jos ako znas i da pevas mozes sama lako da vodis band. Probaj prvo sa nekim ortacima iz kraja. Pa ako ti ide ok skupi sto bolje ljude i muzicare mozes.

 

Good luck.

 

U'll need it.

icon_smile.gif

Pevam ja već jedno 2 godine... Aktivno u profesionalnom horu jedno 9 meseci. Ovde postavljam poruku jer nikako da sama sklopim bend, pa ako je nekome usput da otkrije moj talenat, nek izvoli icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Grupa All My Sins trazi bubnjara ili bubnjarku od 17god pa na vise.

Prednost imaju oni koji imaju svoj dobos i duplu bas pedalu,jos bolje ako neko

ima svoj bubanj.

Bitno je to da bubnjar/ka voli da lupa sve ritmove,da nisu ograbiceni

sto se tice ritmova.

 

Svi zainteresovani mogu zvati na 013/370826 i 063/293390-Marko

Pisati na [email protected]

Ili na pp.

Share this post


Link to post
Share on other sites

bend Disciples trazi pevaca-grlatu osobu koja zna svakakve zvuke da proizvodi

uticaji su Slayer, The Dillinger Escape Plan, Machine Head, Meshuggah, Chimaira, nwoahm, Mudvayne, Mr. Bungle, Cannibal Corpse, Star Wars ... (dodajte po zelji)

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fiery,dobos je bitan zato sto mi imamo nas bubanj,(u krs stanju,ali za probe dobar), samo nam fali dobos i bas pedala.

-A stvarno jos nisam cuo da neko kaze "E taj ritam necu da sviram"-ovo je razlog zasto menjamo bubnjara,tj. sam se ponudio da vise ne svira iako je sa nama od pocetka u bendu,vise je voleo da lupa pankericu nego keca uvek smo ga na silu terali da lupa kec.

 

Ja mislim da sam ti lepo objasnio.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sto je bitan dobos?

 

A stvarno jos nisam cuo da neko kaze "E taj ritam necu da sviram" icon_smile.gif

Brate, verovao ili ne, ja sam čuo icon_smile.gif

 

ovo je razlog zasto menjamo bubnjara,tj. sam se ponudio da vise ne svira iako je sa nama od pocetka u bendu,vise je voleo da lupa pankericu nego keca uvek smo ga na silu terali da lupa kec.
O bože icon_smile.gif Čuo sam da neko ode jer mu se ne sviđa muzika ali zato što mora da svira ritam koji ne voli, e to je carski laugh.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...