Jump to content

Potražnja muzičara


Recommended Posts

Ako jos neko pomene muvanje u vezi mojih postova .... majke mi vise su mi se svi popeli na kurac. Ok nemam devojku, i pukao sam pre 7 dana zbog toga, ali nisam sada. Da li ja moram da muvam svaku devojku zbog toga sto sam sam? Ipak ja ne razmisljam kitom, nego glavom.

Shali se covek! laugh.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo preseli se u sabac, i imas zagarantovan band icon_da.gif.

 

Pogotovo sto si koleginica ( i ja sviram bass ).

 

A dalje, ti nisi riba, ti si devojka. I pocni sebe da cenis ako zelis da te drugi cene. Postavi se onako kako hoces da te shvate. Ako pokazes kvalitet uspeces, ako ne ( a pokazes kvalitet ) onda je to gomila megalomana koji sviraju samo da bi nesto kresnuli. I ne odustaj ako prvi put nisi uspela. Kad tad ces naci ok osobe sa kojima ces moci da sviras. Ne dozvoli ikome da te gazi i da te ponizava zato sto sviras bass, ili zato sto si zensko, nisi nize bice ni zbog jedne od te dve stavke.

Hvala na podrsci pivopije.gif

P.S. Moram samo da te ispravim - ne sviram bass i ne znam odakle ti to icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Glenduil

Zamolio bih administratore da obrisu moj post u kome se trazi gitarista... Nasli su ga i sad broj telefona stoji nepotrebno, lik ima problema zbog ovoga...

Hvala unapred...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja se bash zeznuh pa pokushah da postavim oglas. Zaboravila sma na ovu temu wallbash.gif No, ajde sad da ispravim greshku. Evo ga (oglas NIJE moj, ja ga samo postavljam). icon_da.gif

 

Trazi se tr00 basista za tr00 bend. U pitanju je autorski epic (power) metal, znachi machevi, dark lordovi, zmajevi (nisam josh stigao da ubacim zmajeve ali nije iskljucheno da cju ubaciti), jednoroGi icon_smile.gif... Basista bi trebalo da zna da svira stvari koje su malo komplikovanije od chistih krompira, i huh ne mogu da verujem da cju ovo da pomenem, ali i da ima ritam. Ne biste verovali koliko basista ne zna da odrzi ritam. Probe bi se verovatno odrzavale u Black Spider Studiju u Skojeskom naselju u Beogradskom predgradju Cerak. Bend josh uvek nema ime, ali ja imam. Ja sam Filip, i klavijaturista sam u gorepomenutom bendu, a mozete me kontaktirati preko sledecjeg e-maila => [email protected]

 

P.S. I ne pomishljajte da se javite ako niste igrali DnD! icon_smile.gificon_wink.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

bend Disciples trazi pevaca-grlatu osobu koja zna svakakve zvuke da proizvodi

uticaji su Slayer, The Dillinger Escape Plan, Machine Head, Meshuggah, Chimaira, nwoahm, Mudvayne, Mr. Bungle, Cannibal Corpse, Star Wars ... (dodajte po zelji)

...

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Glenduil, obrisano

@Zene koje pevaju, svi trce da prave Nightwish tribute, pevacicu je jako tesko naci u danasnje vreme icon_rolleyes.gif a da ipak maaaaaalko pevate back vokale... cisto ono, reda radi... kaljenje i to... i ja sam na pocetku karijere svirao heavy icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

 

Kreator = user posted image

 

Trazim nekoliko ljudi da organizujemo Tribute za Children of Bodom Tribute, u pocetku cemo raditi njihove obrade, a kasnije prelazimo na autorske obrade...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...