Jump to content

Potražnja muzičara


Recommended Posts

E,gadan mi se maler desio pre 2 nedelje,gadno polomih ruku na fudbalu.Gips minimum 6 nedelja.Ako mozes da se strpis tih mesec-dva javi mi.E i nadji ako mozes nekog dobrog bubjara sa twin pedalom i basistu.Ipak,bubnjar je mnogo preci.Pozdrav

vazi,brate.

 

naci cu par skinsa,pa cemo rokat.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Potreban basista koji svira bas pa jedno godinu dana i da je oko '88 god. Okolina NS-a. Neka cimne na PP.

Pitaj onog sa harfom, mozda on zna i da svira basharfu icon_smile.gif ... pa mozda i bas... icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

 

koji lik!?? mislim ovaj sa harfom icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif da se seronja.gif od icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

 

@Jerk

 

nemoj da sviras, salio sam se.... i pozdrav opet i zelja za najbrzim ozdravljenjem....

da ne verujes sta mi se dogodilo... procitam ja tvoj post, i sutradan krenem u skolu... i na fizickom, hteo ja da kao super fudbaler bacim ortaka po burek, i u tom trenutku svu tezinu prebacim na loptu, koja mi se izmakne i ja padnem onako horizontalno, sa nogama nagore icon_smile.gif i to direktno na ruke... u sekundi sam se setio tebe i pomislio sam da sam slomio ruku... na svu srecu nije mi nista, tako da treba svi muzikanti da se cuvaju danas... ovo su opasna vremena za ortopede!!! icon_da.gif

 

 

[poz\! musik19.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pitaj onog sa harfom, mozda on zna i da svira basharfu icon_smile.gif ... pa mozda i bas... icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

 

koji lik!?? mislim ovaj sa harfom icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif da se seronja.gif od icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

 

@Jerk

 

nemoj da sviras, salio sam se.... i pozdrav opet i zelja za najbrzim ozdravljenjem....

da ne verujes sta mi se dogodilo... procitam ja tvoj post, i sutradan krenem u skolu... i na fizickom, hteo ja da kao super fudbaler bacim ortaka po burek, i u tom trenutku svu tezinu prebacim na loptu, koja mi se izmakne i ja padnem onako horizontalno, sa nogama nagore icon_smile.gif i to direktno na ruke... u sekundi sam se setio tebe i pomislio sam da sam slomio ruku... na svu srecu nije mi nista, tako da treba svi muzikanti da se cuvaju danas... ovo su opasna vremena za ortopede!!! icon_da.gif

 

 

[poz\! musik19.gif

moram pod hitno da te naucim da padash inace cesh jednom poginuti

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

@Jerk

 

nemoj da sviras, salio sam se.... i pozdrav opet i zelja za najbrzim ozdravljenjem....

da ne verujes sta mi se dogodilo... procitam ja tvoj post, i sutradan krenem u skolu... i na fizickom, hteo ja da kao super fudbaler bacim ortaka po burek, i u tom trenutku svu tezinu prebacim na loptu, koja mi se izmakne i ja padnem onako horizontalno, sa nogama nagore icon_smile.gif i to direktno na ruke... u sekundi sam se setio tebe i pomislio sam da sam slomio ruku... na svu srecu nije mi nista, tako da treba svi muzikanti da se cuvaju danas... ovo su opasna vremena za ortopede!!! icon_da.gif

 

 

[poz\! musik19.gif

Jos jednom hvala.Sto se tice pada,slicno sam i ja pao.Hteo sam da stignem pre do lopte a lopta polunaduvana...gadna stvar.Eee,dosta vise o tome.Ma necu pre vise da se podsecam,Jos samo mesec i bicu k'o nov.A gitara stoji...

 

Pozdrav

Edited by Heavy jerk

Share this post


Link to post
Share on other sites

moram pod hitno da te naucim da padash inace cesh jednom poginuti

sta si ti, neki kaskader?!?? icon_smile.gif

 

a inace nije tesko nauciti padati... planeta Zemlja je toliko velika i ima veliku masu da prosto ne mozes ne znati padati... icon_smile.gif samo se pustis i ona sama odradi ostatak... icon_smile.gif

 

inace znam sta si hteo reci! icon_wink.gif

 

poz! pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znači u pičku materinu! Samo što sam skrpio bend,bassista više ne može da svira! Dakle,stvar je ovakva: Potreban je,znači,ZA NEDELJU,26.09.2004. ZA PROBU A ZA I DALJNJU SARADNJU BASSISTA ZA GRUNGE BEND NOYZ! Veoma je bitno da je iz Beograda (znači,Ovče,Borče i Surčini i slična sela ne dolaze u obzir) da IMA SVOJU GITARU,neophodno je da svira duže od godinu dana,i nije obavezno,ali bi bilo jako lepo i da zna da peva... Znali,stvar je hitna,bend je ozbiljan,i čekamo!!!

 

Tel : 063-324256

e-mail : [email protected]

ili na PP

 

H I T N O!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

RITAM GITARISTA IZ BG, EX INDIJSKI MOZAIK (POBEDNICI DEMO ROCK MARATONA), 22 GOD, IZ BG TRAZI ANGAZMAN U BILO KAKVOM BENDU - PREDNOST AUTORSKI MATERIJAL.

pitaj debelog Zeku da te pusti da sviras u Ustanovi...ha,ha...Pozdravi Anitu

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest muzicarroker

Potrebni pevac i solo gitarista za hard rok/rok en rol/ ritam&bluz bend, u pocetku obrade, kasnije autorske stvari. Ambiciozni i iskusni muzicari, hitno!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav dobri ljudi

 

Stvari su se malo promenile tokom ovog leta.Bilo je raznih ljudi koji su se javljali,ali nijedan nije hteo da svira DEATH.

 

DA LI U BG-u IMA LJUDI KOJI HOCE DA SVIRAJU DEATH?!! IMA LI VAS?!?!?

 

Dakle:bend iz BG-a IN HUMAN FORM trazi BASISTU i BUBNJARA(sa duplom bas pedalom).Bend je zamisljen da radi u prvih pola do godinu dana kao Tribute To Death bend.Posle-autorske stvari,u slicnom avantgarde progressive technical melodic,...Death Metal stilu.Dakle sviraju se pesme legendarnog Chuck-a iz cele karijere,od "Scream Bloody Gore" do "Sound Of Perseverance".Probe se rade u studiju za vezbanje,zakupljuje se termin.Znaci,obavezno je posedovati svoj instrument sem za bubnjara za kog je dovoljna dupla bas pedala.Naravno,mora posedovati bubnjeve kuci(pa gde ce da vezba?!).

Kontakt:

poslati mi pp ili na mob:064/21-82-054.

Mob je mnogo bolja opcija jer ja retko navracam na yumetal!!!

Pozdrav

 

"LET THE METAL FLOW"

Edited by Heavy jerk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znači u pičku materinu! Samo što sam skrpio bend,bassista više ne može da svira! Dakle,stvar je ovakva: Potreban je,znači,ZA NEDELJU,26.09.2004. ZA PROBU A ZA I DALJNJU SARADNJU BASSISTA ZA GRUNGE BEND NOYZ! Veoma je bitno da je iz Beograda (znači,Ovče,Borče i Surčini i slična sela ne dolaze u obzir) da IMA SVOJU GITARU,neophodno je da svira duže od godinu dana,i nije obavezno,ali bi bilo jako lepo i da zna da peva... Znali,stvar je hitna,bend je ozbiljan,i čekamo!!!

 

Tel : 063-324256

e-mail : [email protected]

ili na PP

 

H I T N O!!!!

ocu ja icon_da.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest muzicarroker

Jos samo pevac, fali dakle, da ponovim:

Potreban pevac hard rok/rok en rol/ ritam&bluz bend, u pocetku obrade, kasnije autorske stvari. Ambiciozni i iskusni muzicari, sto pre to bolje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav dobri ljudi

 

Stvari su se malo promenile tokom ovog leta.Bilo je raznih ljudi koji su se javljali,ali nijedan nije hteo da svira DEATH.

 

DA LI U BG-u IMA LJUDI KOJI HOCE DA SVIRAJU DEATH?!! IMA LI VAS?!?!?

 

Dakle:bend iz BG-a IN HUMAN FORM trazi BASISTU i BUBNJARA(sa duplom bas pedalom).Bend je zamisljen da radi u prvih pola do godinu dana kao Tribute To Death bend.Posle-autorske stvari,u slicnom avantgarde progressive technical melodic,...Death Metal stilu.Dakle sviraju se pesme legendarnog Chuck-a iz cele karijere,od "Scream Bloody Gore" do "Sound Of Perseverance".Probe se rade u studiju za vezbanje,zakupljuje se termin.Znaci,obavezno je posedovati svoj instrument sem za bubnjara za kog je dovoljna dupla bas pedala.Naravno,mora posedovati bubnjeve kuci(pa gde ce da vezba?!).

Kontakt:

poslati mi pp ili na mob:064/21-82-054.Uros

Mob je mnogo bolja opcija jer ja retko navracam na yumetal!!!

Pozdrav

 

"LET THE METAL FLOW"

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav dobri ljudi

 

Stvari su se malo promenile tokom ovog leta.Bilo je raznih ljudi koji su se javljali,ali nijedan nije hteo da svira DEATH.

 

DA LI U BG-u IMA LJUDI KOJI HOCE DA SVIRAJU DEATH?!! IMA LI VAS?!?!?

 

Dakle:bend iz BG-a IN HUMAN FORM trazi BASISTU i BUBNJARA(sa duplom bas pedalom).Bend je zamisljen da radi u prvih pola do godinu dana kao Tribute To Death bend.Posle-autorske stvari,u slicnom avantgarde progressive technical melodic,...Death Metal stilu.Dakle sviraju se pesme legendarnog Chuck-a iz cele karijere,od "Scream Bloody Gore" do "Sound Of Perseverance".Probe se rade u studiju za vezbanje,zakupljuje se termin.Znaci,obavezno je posedovati svoj instrument sem za bubnjara za kog je dovoljna dupla bas pedala.Naravno,mora posedovati bubnjeve kuci(pa gde ce da vezba?!).

Kontakt:

poslati mi pp ili na mob:064/21-82-054.Uros

Mob je mnogo bolja opcija jer ja retko navracam na yumetal!!!

Pozdrav

 

"LET THE METAL FLOW"

Share this post


Link to post
Share on other sites

Potreban gitarista...za rock bend...ne sviramo Metallicu i Maidene, a ne verujem ni ostale metal bendove...Znachi neki rockic....Mozhe i da peva (ako hoce)................P.S. Megadeth dolazi u obzir....Pozhelnjno da je sa Novog Beograda ili Zemuna......064 27 56 238...Proba je u nedelju....Nadam se......

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Deathwish CFH

AKO IMA NEKO DA SVIRA DOBRO BUBNJEVE . . . . . . NEKA SE JAVI NA PRIVATNU PORUKU . . . . . . .SVIRA SE PANTERA I KASNIJE KAD SE UVEZBAMO DOBAR AUTORSKI MATERIJAL wallbash.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...