Jump to content

Potražnja muzičara


Recommended Posts

ljudi, smucilo mi se......vec po' godine.....

jos ovaj post i dizem ruke.....

 

dakle, hocu da osnujem bend ( ovo zvuci veoma, veoma glupo), ali to nikako da se realizuje.

 

potrebna mi je kompletna postava !!!! haha, ja sam vas sve zajebala icon_smile.gif

 

dakle, bubanj,bass, 2 gitare,a moja majenkost ( icon_smile.gif) bi bila vokal (stvarno znam da pevam),a mozda i klavijaturistkinja, zavisi da li ce mi se otac smilovati i pozajmljivati klavijature.

 

znam dosta muzicara , ali oni bi svi da sviraju ili rock ili jazz, a ja hocu metal.

znaci, radili bi obrade, sve sem blacka, deatha, new-a i bla,bla....jos jedan vokal(muski) bi dobro dosao...

pripremali bi i svoje stvari, s obzirom da ja imam 2 pesme, , neko drugi bi imao jos koju i taaako.....

 

javljajte se, pa cemo se polako sakupljati.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

@bojan.j

Znamo li se?

 

@Cwiya

Sta se ti odma' javljash???

Brate koji je tvoj problem na ovim forumima????

Digo ti se kurac na lika koji trazi basistu!!!!!To uopshte nije tvoj problem a na ovom topiku lepo pise potraznja muzicara tako da nemash nikakva prava da cimash lika!!!!!

Za tvoju informaciju taj lik je mene iscimao za bend da mu sviram gitaru i imamo celu postavu sada!!!!

A ako imash neshto da meni licno kazesh shta ti smeta znash gde da me nadjesh!!!!!!To sam ti rekao vec jednom pa ti kazem i sada!!!!!!!!

Znaci prekini da smarash ljude po forumu!!!!!!Lose je brate.

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Jos jednom ja.Imali smo neke kombinacije sa nekim bubnjarima ali to,po obicaju,nije uspelo.Dakle:bend iz BG-a IN HUMAN FORM trazi BUBNJARA(sa duplom bas pedalom).Bend je zamisljen da radi u kao TRIBUTE TO DEATH BEND.Posle-autorske stvari,u slicnom avantgarde progressive technical melodic,...Death Metal stilu.

Takodje,svira se i thrash.Znaci,Slayer,Exodus,Kreator,Testament,Sodom...Dakle sviraju se pesme legendarnog Chuck-a iz cele karijere,od "Scream Bloody Gore" do "Sound Of Perseverance".Probe se rade u studiju za vezbanje,zakupljuje se termin.Znaci,obavezno je posedovati svoj instrument sem za bubnjara za kog je dovoljna dupla bas pedala.Naravno,mora posedovati bubnjeve kuci(pa gde ce da vezba?!).

Kontakt:

poslati mi pp ili na mob:064/21-82-054.Uros

Mob je mnogo bolja opcija jer ja retko navracam na yumetal!!!

Pozdrav

 

"LET THE METAL FLOW"

Share this post


Link to post
Share on other sites

Osnivam black metal bend. Postava bi trebala da bude sledeca:

jedna gitara,bubnjevi,bas, vokal i mozda klavijature.

 

Ja sam zaduzen za vokal i pisanje tekstova a poshto sviram i gitaru mogu da komponujem sve pesme. Tako da su mi potrebne osobe koje sviraju gitaru, bas i bubnjeve.

Odmah bi radili na svojim pesmama. U ovom trenutku nije vazno odakle ste. Samo se javite pa cemo taj problem posle reshiti. Ako budemo imali probe i jednom mesechno u redu je (4 sata sviranja). Ja planiram da ovo bude neshto ozbiljnije a ne neko zezanje da se ubije slobodno vreme tako da bi ta 4 sata ozbiljno iskoristili.

U sushtini svi bi imali dovoljno slobode u pravljenju pesama. Ne bi bilo sve kako sam ja zamislio. Ne bi bili ogranicheni samo na black metal vec bi ubacivali i elemente drugih zanrova(alternativni rok,death,doom).

 

Javite se samo na sledecu adresu

 

[email protected]

 

Nemojte se javljati preko pp ili na ovoj temi.Poshto ne dolazim ovde chesto.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

ako nekome treba basista za neki thrash metal band, imate ga! icon_smile.gif

 

najvise bi mi leagao neki metallica tribute, mada moze bilo sta drugo sto je vezano za thrash! icon_smile.gif

 

e-mail:

[email protected]

 

ili PP! (mada bolje na mail posto me nema cesto ovde!) icon_smile.gif

Edited by Jaymz Doofy Neegroothin

Share this post


Link to post
Share on other sites

тражимо треш певача, значи да буде баритон, нипошто бас или тенор,

"не поуер певач, не деатх певач, не готик певач, не дум певач, не гроул..."

 

чист нормалан зрео, мушки глас,

 

 

ако има своје текстове још боље icon_smile.gif

 

 

пишите на

 

[email protected]

или на пп

Share this post


Link to post
Share on other sites

NU metal bend IN VITRO trazi pevacha pristojnog glasa i pristojne odgovornosti josh ako mu odgovaraju bendovi a la Korn Machine Head System Of A Down Godsmack Mudvayne Sevendust i sl. to je do jaja

 

uglavnom autorske stvari visokog kvaliteta(tako kazu... icon_da.gif )

od obrada za sada I stand Alone by godsmack, the only by static-x, i loco by coal chamber

moze toga josh puno po dogovoru...

 

bend postoji godinu i po dana, brzo se napreduje, imali svirku...

za ozbiljan rad...

 

poshaljite pp

 

hvala, poz

Share this post


Link to post
Share on other sites

ok....hm.....ovo cju tesko da nadjem....treba mi klavijaturista SA KLAVIJATURAMA....

 

znaci , necju: ja znam da sviram, ali nemam instrument....jbg, onda bih mogla to i sama....

 

ali zar ovde moze da se bira ?ako nekog nema, onda su to people with the dirke icon_cry.gif

Edited by mia

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dvojica mladih perspektivnih icon_mrgreen.gif gitarista traze ostatak benda za osnivanje Tribute to King Diamond, je li, benda!!!!

 

Pa ako neko ima slicne ambicije (znaci da svira u Tribute to King Diamond bendu) a eventualno svira neki drugi instrument (znaci ne gitaru) ili jos bolje oce da peva neka ostavi post!! icon_rockdevil.gifmrred.gifph34r.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dvojica mladih perspektivnih icon_mrgreen.gif gitarista traze ostatak benda za osnivanje Tribute to King Diamond, je li, benda!!!!

 

Pa ako neko ima slicne ambicije (znaci da svira u Tribute to King Diamond bendu) a eventualno svira neki drugi instrument (znaci ne gitaru) ili jos bolje oce da peva neka ostavi post!! icon_rockdevil.gifmrred.gifph34r.gif

vidi ovo laugh.gif

 

http://www.yumetal.net/forum/index.php?sho...00entry229636

 

plagijator ph34r.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

ok....hm.....ovo cju tesko da nadjem....treba mi klavijaturista SA KLAVIJATURAMA....

 

znaci , necju: ja znam da sviram, ali nemam instrument....jbg, onda bih mogla to i sama....

 

ali zar ovde moze da se bira ?ako nekog nema, onda su to people with the dirke icon_cry.gif

Imas kod Kineza da kupis odlicne klavijature za 2500 dinara, mislim nisu nesto da jebu kevu sa efektima, ali ako ti treba ono najosnovnije to ce ti posluziti svrsi (ima na njima kao orgulje, sint-bas, sint-djitra, ksilofon, frula, ona novogodishnja Nightwish sranja itd. jedino nemaju horove od znacajnijih efekata) icon_mrgreen.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

ako nekome treba basista za neki thrash metal band, imate ga! icon_smile.gif

 

najvise bi mi leagao neki metallica tribute, mada moze bilo sta drugo sto je vezano za thrash! icon_smile.gif

 

e-mail:

[email protected]

 

ili PP! (mada bolje na mail posto me nema cesto ovde!) icon_smile.gif

jos uvek stoji ista pricha, ali samo, znaci, METALLICA tribute! icon_rockdevil.gif

 

ps: znam da sviram veliku vecinu njihovih pesama!

Edited by Jaymz Doofy Neegroothin

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hmmmmmm...daklem, ovako icon_wink.gif :

Progressive death metal bend Nekropolis hitno trazi (jos jednog) gitaristu.

Sviraju se uglavnom autorske pesme i neke obrade (Death...).

Uslov - da je iz Novog Sada ili okoline, da ima iskustva i da zna da svira Death, Slayer, Panteru, Morbid Angel i sl.

Probe su dva puta nedeljno.

Kontakt: [email protected]

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...