Jump to content

Potražnja muzičara


Recommended Posts

Umes li i da growl-as?

iskreno da ti kazem,umem,mada mislim da je skroz bezveze da to radi zenska osoba,kod likova je to sexi,a kad to riba uradi,zamisljam neku debelu kucketinu sa oklagijom kako jurisa i zavija,.. icon_uhoh.gif

 

 

Možda nađeš angažman u nekom grind bendu

samo ti "zeki",neka te neka!!! icon_cry.gif

 

 

 

Odlicno  ...poslacu ti PP u toku nedelje...

 

EDIT

 

E da...kako stojis sa Blues-om...volis li ga?

 

jupiiii icon_razz.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

jepa,..samo sto sad imam ravnu kosu,skinula sam kikice i iskela dredove,..mada cu mozda ponovo stavljati.ok,..i guess.ja sam gothicharka,ali kazem i dont care,..znas sta,divno je biti deo hora,pa cak i solisticki nastupi,...ali nikad ne postoji ta euforija kao kad si u bendu,onda niti si deo skupine kao kod horova niti si sam,..sve je naprosto magicno,i onda nije bitno sta pevas,niti ko sta svira nego te ponese muzika,..

Share this post


Link to post
Share on other sites

iskreno da ti kazem,umem,mada mislim da je skroz bezveze da to radi zenska osoba,kod likova je to sexi,a kad to riba uradi,zamisljam neku debelu kucketinu sa oklagijom kako jurisa i zavija,.. icon_uhoh.gif

Pa vidis Angelu, ona growl-a pa joj nista ne fali icon_da.gif

 

user posted image

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobro,pa gde su svi ti "veliki" bubnjari i gitaristi?

Kad treba da se stvarno radi,niko nece da se javi,a svi se loze sa svojim umecima...

Napaljotke... mad.gif

 

Ajde,da li je moguce da nema ni jednog bubnjaqra koji zna da svira sa duplom i zeli da pomogne bendu da progura svoje stvari???

 

Gitaristi,ako volite dobre solaze,izazivamo vas!!!

 

Javite se ljudi!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Potrban pevac za hard/rock band iz Panceva,imamo svu opremu,pevacu je potrena samo dobra volja i da ima dobar glas.Mozete poslati pm,probe uglavnom vikendom.Ja sam gitariskinja u bendu.

Edited by Danny

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ej, svirao bih gitaru u nekom mladom novoformiranom bendu, po mogucstvu autorska muzika...nije vazno opredeljenje...i da se ne zabunim kao prosli put sa foeticide...ja sam u NS...P.S ako neki gitarista iz BG hoce da svira melodic death neka se javi Marini tj. "foeticide"...

 

[email protected]

[email protected]

www.geocities.com/zile_kondic - contact me strana...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ej, svirao bih gitaru u nekom mladom novoformiranom bendu, po mogucstvu autorska muzika...nije vazno opredeljenje...i da se ne zabunim kao prosli put sa foeticide...ja sam u NS...P.S ako neki gitarista iz BG hoce da svira melodic death neka se javi Marini tj. "foeticide"...

 

[email protected]

[email protected]

www.geocities.com/zile_kondic - contact me strana...

E,Zile,stvarno si genije! icon_wink.gif

Bedak sto smo se onako za*ebali...icon_sad.gif

Ako budes dolazio u Bg,javi se... icon_razz.gif

Bye,Bye,Bye...

Share this post


Link to post
Share on other sites

E,Zile,stvarno si genije! icon_wink.gif

Bedak sto smo se onako za*ebali...icon_sad.gif

Ako budes dolazio u Bg,javi se... icon_razz.gif

Bye,Bye,Bye...

e, pa treba sada kad polozim i ovaj zadnji ispit (u ovom roku) u petak, da se dogovorim sa drugaricom iz zemuna da naidjem do BG i odem do mordora da bas vidim sta imaju kad se toliko hvale po novinama...pa bi bash bilo lepo da se nadjemo da se posteno ismejemo onoj ispali...moj cimer, inace basista, je umro od smeha kad sam mu rekao...eto javicu se kada budem ishao za BG pa se vidimo...imam popust 50 % na voz...pa se vidimo usokoro... biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...