Jump to content

Potražnja muzičara


Recommended Posts

E ovako... laugh.gif Jedan hard-rock bend trazi pevacha, ali do yaya hitno. Posto sam ja ovde jedina registrovana, trazim umesto njih tj. cinim im uslugu biggrin.gif

Likovi sviraju Deep purple i Black sabbath, do jaja sviraju i imace uskoro svirku... Ako neko hotje da peva sa njima, neka se meni javi na PP i vec mogao bi da dodje na probu u subotu 26.03.

Jedino sto zahtevaju je da voli Deep purple (znachi i da zna textove icon_da.gif ) i da ne bude stariji od 85. godista. ko hoce nek se javi najkasnije do subote. Pozz! laugh.gif

 

Edited by Tinea

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stvar je sledeca:

 

 

Trazi se bubnjar za thrash/death Metal.

 

-Znaci:

 

Death!

Exodus

Slayer

 

...

 

-naravno,i Death Metal...

 

-probe bi bile jednom nedeljno

 

-dupla bas pedala je vrlo pozeljna,ako ne i obavezna!

 

-Beograd,ali i okolina dolaze u obzir

 

 

KONTAKT:

064/21-82-054

 

 

 

-i da,ne nameravamo samo da sviramo obrade doveka,vec kasnije da przimo i

autorske stvari

 

-Slava Chuck-u (R.I.P)

 

-THRASH 'TILL DEATH !!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

mozhda trazhi da PEVA bass a ne da svira icon_smile.gif hehehe

ihhh... zamisli... svira i peva.. deces bolje.... laugh.giflaugh.giflaugh.giflaugh.giflaugh.gif.... samo jedina mana sto ponekad i prdi.... icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

Edited by StRatO

Share this post


Link to post
Share on other sites

jebiga, jel' tolika umetnost svirati i pevati u isto vreme...?

 

i ne treba mi za pesmu na uvce, vec za drugi glas iliti pratece vokale...ponegde za growl, ponegde za duet.....

 

i,da,po mogucjustvu lep basista icon_smile.gif

 

jebem vas, javite se, takvi postoje samo u virtuelnom svetu....

Edited by mia

Share this post


Link to post
Share on other sites

e pa sad... ma to netje Stratu da odvuce od svega... icon_biggrin.gificon_smile.gif

jbg... neispunjavam uslov (2/3).. jesam lep.. sviram bass... ali pevanje.... laugh.giflaugh.giflaugh.giflaugh.gif

 

pa ako je toliko hica ja mogu da vam pomognem.. ali bolje da onda nadjete jos i praeci vokal... icon_mrgreen.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

jebiga, jel' tolika umetnost svirati i pevati u isto vreme...?

 

Da, zapravo zajebano je drzati ritam i pevati melodiju u isto vreme (nije bitno kakav glas imao).

 

i ne treba mi za pesmu na uvce, vec za drugi glas iliti pratece vokale...ponegde za growl, ponegde za duet.....

 

Ali stvarno je lakse da nadjes odvojeno basistu i nekog nadobudnog lika koji ce da se tripuje da zna da peva. A plus probe ce ispadati jeftinije jer ce bend imati vise clanova. icon_wink.gificon_cool.gif

 

i,da,po mogucjustvu lep basista icon_smile.gif

 

Ma to se podrazumeva icon_cool.gificon_biggrin.gif

 

jebem vas, javite se, takvi postoje samo u virtuelnom svetu....

 

A cak ni uz pretnju sexom neces naci to sto ti treba + sto tebi treba basista gothichar, a to jos vise suzava ionako uzak izbor icon_mrtav.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

jbg... neispunjavam uslov (2/3).. jesam lep.. sviram bass... ali pevanje.... laugh.giflaugh.giflaugh.giflaugh.gif

 

pa ako je toliko hica ja mogu da vam pomognem.. ali bolje da onda nadjete jos i praeci vokal... icon_mrgreen.gif

Uh, brate, treba nama basista! Ne mora da bude lep, ni da zna da peva (tu samo vokal zna da prva), ali bi trebalo da zna da svira! Zezam se naravno, ali nama stvarno treba basistaaaaa!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da, zapravo zajebano je drzati ritam i pevati melodiju u isto vreme (nije bitno kakav glas imao).

Cu', ima ljudi kojima je lakse da sviraju kad pevaju istovremeno.

Al' sto je uzbudljivo pevati i svirati bubanj...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...