Jump to content

Potražnja muzičara


Recommended Posts

e ovako:

bend Cliff takodje poznat kao Klif trazi pevaca

mi sada radimo autorske pesme koje su thrash-NWOAHM fazon ali uvek su u opticaju i obrade Slayera, Pantere, Metallice, Megadetha, Sepulture itd..

 

ali autorske su bitnije tako da nije bitno kako neko skida Arayu ili Anselma ili kogo vec...

 

ako neko hoce nek me cima na pp pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

EKV tribute bendu "Aut" potreban klavijaturista koji zna/želi/voli da svira pesme Ekatarine (naravno, ovo važi i za ženski rod). Bend je imao jednu svirku i Filiju i dve u Filozofu na demo mastersu - nisu loši, samo treba još da vežbaju. Dosadašnja klavijaturistkinja je zbog obaveza morala da napusti bend, pa ako ima nekoga ko je zainteresovan/na neka se javi pevačici benda, Sanji, na telefon 064/1833304.

Share this post


Link to post
Share on other sites

profo sta ti je to na avataru? klitoris? user posted image

 

da li je neko zainteresovan da peva u MERCYFUL FATE TRIBUTE-u sa clanovima UNDERDEATH-a + jos nekim poznatim muzikantima?

tooo...tribute to Mercyful bi ispao do jaja!Go Go Go! pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovako.Trazi se srednje do dobar do odlican bubnjar icon_smile.gif SA DUPLOM pedalom za Death Metal.Nema takvih ovde ali ako neko naleti...kontakt na private messaz

Edited by Heavy jerk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest simba

Gitarista trazi celu ekipu (basistu,bubnjara sa DUPLOM PEDALOM,drugog gitaristu koji do jaja solira i naravno pevaca) za osnivanje megadeth tribute benda.

 

Svi zainteresovani neka se jave na mail [email protected] ili na tel. 063/455-874.Kosta

icon_rockdevil.gificon_rockdevil.gificon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ko sa ovog foruma ima sposobnosti da skine Dream Theater, Symphony X, Planet X...

 

Potreban basista i pevach...a da nije mnogo mator/a!1!

eto shege niotkuda.... laugh.giflaugh.gif

 

evo ja bi svirao.. bass... ali bi mi trebalo dosta vremena da to sve poskidam kako ne treba.. a onda jos vise vremena kako treba...

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gitarista trazi celu ekipu (basistu,bubnjara sa DUPLOM PEDALOM,drugog gitaristu koji do jaja solira i naravno pevaca) za osnivanje megadeth tribute benda.

 

Svi zainteresovani neka se jave na mail [email protected] ili na tel. 063/455-874.Kosta

icon_rockdevil.gificon_rockdevil.gificon_rockdevil.gif

e kosta, kosta... i ti bi da krenes ovim vodama!

 

srecno! icon_wink.gif

 

pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ko sa ovog foruma ima sposobnosti da skine Dream Theater, Symphony X, Planet X...

 

Potreban basista i pevach...a da nije mnogo mator/a!1!

Ja mogu, al' necu icon_razz.gif

 

Zasto svako ko trazi bubnjara insistira da ima "DUPLU BAS PEDALU"??? Ako je bubnjar dobar nece se ni primetiti da nema duplu. 

 

Zato sto 'oce da sviraju iskreni black!!! icon_rockdevil.gif Ili death wallbash.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ko sa ovog foruma ima sposobnosti da skine Dream Theater, Symphony X, Planet X...

 

Potreban basista i pevach...a da nije mnogo mator/a!1!

Ja ću ti odsvirati Myunga, i te slične varijante i unatraške ako treba, no imam 28 godina...

 

Cheerz! pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

profo sta ti je to na avataru? klitoris? user posted image

 

da li je neko zainteresovan da peva u MERCYFUL FATE TRIBUTE-u sa clanovima UNDERDEATH-a + jos nekim poznatim muzikantima?

ovo jos uvek stoji, pa nek se svi zainteresovani jave! postava (za sada):

 

Djiga - bubnjevi - UNDERDEATH i RATTLEHEAD

Gera - bass - UNDERDEATH

Nele - gitara - ex NIGHTMARE, THROUGH ART

znam da postoji i druga gitara, samo nisam siguran ko nam je svira... mislim da je neki lik iz OTROV-a (VENOM TRIBUTE)

potreban jos samo pevac! javite se!

 

 

Gitarista trazi celu ekipu (basistu,bubnjara sa DUPLOM PEDALOM,drugog gitaristu koji do jaja solira i naravno pevaca) za osnivanje megadeth tribute benda.

 

Svi zainteresovani neka se jave na mail [email protected] ili na tel. 063/455-874.Kosta

 

ako je ovo isti Kosta koji sada svira umesto Zokija sa nama, ne treba da trazi bend, jer ga trenutno ima! pivopije.gif

Edited by Jaymz Doofy Neegroothin

Share this post


Link to post
Share on other sites

OJHA! icon_wink.gif

treba nam basista

sklon autorskom radu

u stanju da improvizuje min, pola sata na svom instrumentu (uz bubanj)

da ima najmanje dve godine iskstva

 

i da ima oko 20 ili jace godina

e da, sviramo rok i malo naginjemo na hevi za sada

 

 

ziveli i srecno! pivopije.gif

 

jaf' te se na private

 

icon_twisted.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Solo gitarista 19 godina trazi heavy metal bend za obrade i autorski rad.Uticaji: Judas Priest,Queensryche,Dream Theater,Black Sabbath ( sa R.J.Dio-m i Tony Martinom),Yngwie,Scorpions,Accept,Van Halen,Whitesnake,...Inace sviram 3 godine pa ako nekom zatrebam neka pozove na 063/213-929 MARKO musik19.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mnogo gresis, bubanj ti je najpotrebniji i najizrazeniji u grunge-u!

hteo zsam da kazem da je bubanj kao i svi ostali instrumenti u grunge minimalisticki uradjeni.znam o cemu pricam jer sviram i znam bar nesto tome.toliko...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa, onda mogu da zamislim kako to radis cim tako pricas. Jesi li slusao sta radi bubnjar Alice-a??? Uopste nije jednostavno!!!

Inace, da dopunim..... Pocinjemo sa Alice-om uglavnom, a kasnije planiramo i autorske stvari i ne treba nam nista specijalno, pa ko voli nek izvoli!

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...