Jump to content

Potražnja muzičara


Recommended Posts

Band FULLSTOP trazi pevaca ... po mogucstvu ako moze da ispuni sledece uslove (nije bas toliko bitno.. al bilo bi pozeljno):

1. da zna da peva

2. da zna da peva

3. da je ozbiljan za saradnju.. na duze staze

4. da ima vec iskustva.. pa bilo bi pozeljno 2 god.

5. da zna da peva..

 

hehe.. salim se ja malo dakle stvar je vrlo ozbiljna.. svi koji nas znaju.. znaju kakav nam je pevac bio... treba nam nesto slicno njemu (po vokalnim mogucnostima) ili bolje..

 

znaci bice dosta tezgi.. bice nadam se i para.. mi smo spremni i za stalan kes da imamo pevaca... tako da svi zainteresovani javite se na PP ili 0641653957 Igor...

 

PS.. Band vec ima uhodan repertoar.. od maidena.. preko zeppelina.. queena.. rainbow.. whitesnake.. i sl..

 

pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Потребан певач за Speed/Thrash бенд,на репертоару су обраде бендова Destruction,Sodom,Dark Angel,Kreator,Slayer итд. ,а у скоријој будућности планира се и ауторски рад,мало прогресивнији треш звук,нпр. Overkill,Onslaught(што подразмува јаке гласовне могучности),па ко се пронађе у овоме нека пошаље pp pivopije.gif

Thrash ''till death icon_rockdevil.gif

Edited by Pharmaceut

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gitarista (bivsi klasicni pijanista,klavijaturista,zivi u studenjaku) trazi basistu/gistaristu radi vezbanja .Sviralo bi se muzicko stvaralastvo sledecih bendova:

Angra,Dream Theater,Sonata Arctica,Megadeth,Satriani,Europe...

 

Kontakt PP

Edited by Viviancer

Share this post


Link to post
Share on other sites

Khm, mali proglas:

Space Eater je resio da zameni bubnjara pa nek se javi neko ozbiljan i dobar ako je zainteresovan, ko je upoznat sa svirkom-upoznat, a ko nije, ovako: Thrash americkog tipa, stare skole, pomesajte testament i agent steel pa cete dobiti nesto priblizno nama. Saljite PP ili zovite na 063/8365-264-Karlo. Pozdrav.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Traže se dovoljno hrabri, ludi i smeli gitarista i basista za bend koji bi svirao neki mix između Nu metala, NWOAHM, modernog Thrasha i Industriala. Ozbiljan autorski rad je u pitanju. Sviračko znanje sto veće to bolje. Podrazumeva se da imate svoj instrument. Javite se na PP, svima odgovaram!

icon_rockdevil.gif

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

potreban ozbiljan basista za grunge/rock/punk bend Wishingwell iz Beograda sa svojim studiom u skorijoj buducnosti....u pitanju su autorske stvari i za sada ih ima toliko da moze da se racuna na neki album prvenac...

molim da se jave samo oni koji slusaju gorepomenute zanrove i koji su vesti na basu...

pozdrav

 

p.s. javite se na PP

Edited by zombie eater

Share this post


Link to post
Share on other sites

Band FULLSTOP trazi pevaca ... po mogucstvu ako moze da ispuni sledece uslove (nije bas toliko bitno.. al bilo bi pozeljno):

1. da zna da peva

2. da zna da peva

3. da je ozbiljan za saradnju.. na duze staze

4. da ima vec iskustva.. pa bilo bi pozeljno 2 god.

5. da zna da peva..

 

hehe.. salim se ja malo dakle stvar je vrlo ozbiljna.. svi koji nas znaju.. znaju kakav nam je pevac bio... treba nam nesto slicno njemu (po vokalnim mogucnostima) ili bolje..

 

znaci bice dosta tezgi.. bice nadam se i para.. mi smo spremni i za stalan kes da imamo pevaca... tako da svi zainteresovani javite se na PP ili 0641653957 Igor...

 

PS.. Band vec ima uhodan repertoar.. od maidena.. preko zeppelina.. queena.. rainbow.. whitesnake.. i sl..

 

pivopije.gif

khmm.. i dalje trazimo pevaca.... znaci ozbiljan i voljan za rad....

 

evo da daodam.. koliko saznajem u buducnosti bi trebale da budu neke ozbiljnije svirke, a tezge su uvek tu.... tako da eto prilike za vas.. javite se.. !!!!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zaboravio si da pomeneš da je potrebno da zna da peva i da nećete primati one kojima nije dan i kojima treba da se "uhodaju"... Il' jesi il' nisi!

pa citirao sam zato sam sebe... hehe.. koliko se meni cini to sam i napisao tamo..

 

al ajd sharky.. thanx anyway... pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

tu smo bubnjar ,solo gitarista i ja.trazi se basista za svirku death thrash orijentacije.sviraju se Death,Death,Death,Slayer i Metallica zakljucno sa and justice for all...mozda ce biti i morbid angel,exodus,pa i at the gates....thrash death ...kontakt na pm... musik19.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Power progressive bend ACID RAIN trazi klavijaturistu!

Zahtevi:

1. Da zna da svira (vise od dva tri akorda) i da se vrlo dobro snalazi u solo deonicama!

2. Da je ozbiljan!

3. I naravno da ima svoju klavijaturu!

 

Svira se Stratovarius, Kamelot, Labyrinth, Malmsteen, Sonata, Dream i, naravno, autorske koje mozete downloadovati sa sajta www.acid-rain.co.sr u odeljku muzika!

 

 

 

musik19.gif

Edited by Acid Rain

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...