Jump to content

Potražnja muzičara


Recommended Posts

Na koje to bendove mislis ?

 

Koliko ja znam, NS je pun mladih bendova a tebe mozda nece

jer lose sviras gitaru ili tako nesto...Kad sam ja bio mladi, nisam

trazio bend vec sam seo i napravio ga.

Ma opushteno...nisam do sad imao prilike da me neko odbije zato shto loshe sviram, zato shto dobro sviram icon_smile.gif,...vidim na svim kanalima se pljuju, pa reko ja malo da se zajebavam...shto kazesh, zashto da trazim bend, kad mogu sam da ga napravim icon_smile.gif...nije losha situacija, al bash volim da vidim reakcije ljudi kad nekoga opljujem...hehehe...poznajem vishe momaka iz NS koji imaju bend i skroz su opushteni, jebiga, teshko se pochinje al se moze. Mozda je samo mali problem naci bubnjara, al se i to da srediti.

Pozadrav, i ne se nervirash...Mozda se jednom vidimo na nekoj grupnoj svirci pa cemo da se mlatimo gitarama icon_smile.gif

Poz...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bend iz Beograda/Zemuna Nu-Thrash-i-jos-bog-te-pita-sta orijentacije trazi gitaristu..

ne mora da bude neki jebac majke sto se tice sviranja, (mada nije na odmet) ali se trazi kreativnost i ideje za autorske pesme..

mi smo zajedno oko 3 godine i jebEno smo ozbiljni po pitanju benda. (samo benda)

uzgred sviramo i gomilu obrada od Machine Head, MuDvAyNe, KoRn, Fear Factory, SLAYER, Deftones, Shadows Fall i da ne nabrajam dalje....

 

moze na pp a moze i na fon:

 

kosta:064/2219-157

chili:064/223-8082

dule:064/16-99-376

icon_da.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovak ja sam gitarista sa Novog Beograda,nije bas da mogu da se pohvalim da sam vraski dobar ali kreativnost mi je jaca strana.Sviram gitaru godinu i po dana i trazim bend koji bi bilo pozeljno da takodje bude iz ako ne novog onda bar Beograda. Imam neverovatnu zelju da sviram autorske pesme,obrade me malo smaraju. Jos bih voleo da bend ima klavijaturistu. Imam par snimljenih pesama ali to jos treba doraditi.Znate kako je kada sami svirate sve instrumente i snimate se neprofesionalnim mikrofonom.Svi zainteresovani neka mi se jave na mail:

 

[email protected]

Edited by knight

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovak ja sam gitarista sa Novog Beograda,nije bas da mogu da se pohvalim da sam vraski dobar ali kreativnost mi je jaca strana.Sviram gitaru godinu i po dana i trazim bend koji bi bilo pozeljno da takodje bude iz ako ne novog onda bar Beograda. Imam neverovatnu zelju da sviram autorske pesme,obrade me malo smaraju. Jos bih voleo da bend ima klavijaturistu. Imam par snimljenih pesama ali to jos treba doraditi.Znate kako je kada sami svirate sve instrumente i snimate se neprofesionalnim mikrofonom.Svi zainteresovani neka mi se jave na mail:

 

[email protected]

Daj linkove da cujemo sta si pravio... Koje si godiste i koji pravac bi svirao?

Share this post


Link to post
Share on other sites

THRASH METL BENDU "HATRED" POTREBAN RITAM GITARISTA ZA POCETAK KAO ISPOMOC A KASNIJE I ZA STALNO. METALLICA TRIBUTE I AUTORSKE. AUTORSKE PESME SU U GP ZAPISU I MESAVINA SLAYERA, TESTAMENTA, METALLICE, KREATORA ITS.

 

ZAINTERESOVANI NEKA MI PISU NA PP

 

pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bend iz Beograda/Zemuna Nu-Thrash-i-jos-bog-te-pita-sta orijentacije trazi gitaristu..

ne mora da bude neki jebac majke sto se tice sviranja, (mada nije na odmet) ali se trazi kreativnost i ideje za autorske pesme..

mi smo zajedno oko 3 godine i jebEno smo ozbiljni po pitanju benda. (samo benda)

uzgred sviramo i gomilu obrada od Machine Head, MuDvAyNe, KoRn, Fear Factory, SLAYER, Deftones, Shadows Fall i da ne nabrajam dalje....

 

moze na pp

Share this post


Link to post
Share on other sites

Daj linkove da cujemo sta si pravio... Koje si godiste i koji pravac bi svirao?

 

 

Ovako '86 sam godiste,ali zar je to bitno.Sviram gitaru godinu i po,znam malo i klavijature. Za sada sam napravio dve pesme.Jedan instrumental u fazonu Haggard-a a druga pesma je neki progresive u fazonu recimo kamelot-a. U principu hteo bih da sviram neki progrsive metal/rock sa ubacivanjem klasicnih instrumenata.Na sta ce da lici videcemo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Novopeceni bend Gargoylique (zaprska je krenula pre oko 2 i po meseca) trazi bubnjara vec izvesno vreme, tacnije od kada je dragi nam Bane pobedio na demo festu sa FLUSH-om, te je morao da napusti bend zbog prezauzetosti oko snimanja albuma za gore pomenuti bend. Za sad skidamo raznolike bendove dakle bukvalno svashta: Dimmu, Within Temptation, Nightwish, Pantera, Rammstein (i otvoreni smo za predloge) ... cisto da se usviramo dok pisemo nase pesme, za sad imamo skoro 2 gotove. Skidamo svashta da bi pokupili shto vishe raznih zanrova kao inspiraciju posto je u pitanju autorski bend. Za sad nista nije sigurno, ali trenutno smo u fazonu da bi to trebalo da bude Gotik-Metal sa Black & Progresivnim momentima, i malo Industrije, cisto da bi uradili nesto sto originalnije. Imamo 2 gitare (od kojih prvenac takodje vokalishe), bas, pevaljku, klavijature i fali nam udarach ... ko je zainteresovan nek se javne mojoj malenkosti pp ili na mob 063 88 75 415 Marko.

 

p.s. pozeljno je da ima tvinku

 

Ziveli ! pivopije.gif

Edited by SoulForged

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest finger

Novosadskom metal bendu Orbiter potreban ozbiljan, disciplinovan i nacitan bubnjar (dupla pedala obavezna) i zenski vokal (ne operski !!!) nego potpuno prirodan, tipa Sinergy. Radimo autorske stvari.

 

tel: 063/7128202 mail: [email protected] Budimir

064/1888435 [email protected] Robi

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

 

Black metal bendu potreban basista.

Ima i raznih death metal uticaja, a i šire.

 

Rade se autorske pesme na srpskom jeziku.

Potreban je neko ozbiljan i voljan za rad.

 

Na mail, pp, ili kako već znate.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam Marko imam 21 godinu.Do pre par meseci pevao sam u nepoznatom bendu "Mechanism".Medjutim bend se raspao,a ja jos uvek imam zelju da pevam tako da evo koristim jednu od solucija koja mi je ostala,oglasavanje na ovom forumu.Zivim u Sapcu,ali studiram i stanujem u Beogradu,tako da bendovi iz okoline ova 2 grada dolaze u obzir.

Najvise volim da slusam power,prog i klasican heavy,ali i hard-rock,koji i najbolje "leze" mom glasu.Zato bend ove orijentacije koji nema pevaca a zeli pristojnog (necu reci dobrog,na vama je da ocenite) pevaca,moze me kontaktirati na 064/2689433 ili poslati mail na [email protected]

Neozbiljne poruke me se ne ticu,a svi oni dezurni pljuvaci i "zajebanti" neka me zaobidju,bolje po njih.

 

Mozda ja imam neki angazman za teba... ukoliko pristajes na Manowar, Gravedigger i sl.

(da ne bude zabune nije to moj bend)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aj ovako. Da li nekom treba gitarista.Sviram gitaru godinu i po. Imam dosta stvari od opreme.Pojacalo,kablove,gitaru,papucicu za distorziju. Zivim na Novom Beogradu. Voleo bih da sviram u autorskom bendu,ali moze i obrade. Nisam neki super gitarista,ali znam da sviram ok.

 

Nije mi mnogo bitan pravac samo da nije neki grindcore ili hardcore;njih mnogo ne volim. Mogu i da pevam.

 

Pisite ovde,na mail [email protected],privete ili kako god.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znam da je malo sanse ovde naci nesto, ali ajde opet...

 

Gitaristi traze, bubnjara, basistu i pevaca. Pozeljno je iskustvo. I kad kazem pevac, podrazumeva se da ima oformljen glas, bubuljicari sve je to lepo, ali pricekajte jos malo.

 

Svirale bi se Heavy, Thrash i Hard Rock stvari pa cak i autorski materijal.

 

Javiti se meni ili lemmy sixx-u.

 

Subotica ljudi, joooj! wallbash.gif

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

ako nekome treba ritam gitarista za thrash/death/black(mada u black-u nema solaza,heheh),ja mogu da pomognem>Sviram nesto oko godinu i po,mozda malo manje.Posto vec sviram sa bendom gde bubnjar nema duplu,jedini uslov sa moje strane je znaci-DA BUBNJAR IMA DUPLU.eto,to je sve...

 

Poz

 

P.S.posto obozavam grupu Death,bilo bi super ako ima neki bubnjar(moze i basista i solo gtr) zainteresovani da napravimo Tribute To Death.To sam vec pokusavao ali nismo uspeli da nadjemo bubanj pa smo se rasformirali(sve je stvljeno na led).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Telpareon

Potreban klavijaturista za power/progressive metal bend MAESSTRO. Geografska lokacija nebitna. Bend je spreman za snimanje albuma i nedostaje jos samo klavijaturista, pa ako postoji neko ko bi mogao da uskoci neka se javi na 062/359-753 ili na [email protected]

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...