Jump to content

Potražnja muzičara


Recommended Posts

Uh, brate, treba nama basista! Ne mora da bude lep, ni da zna da peva (tu samo vokal zna da prva), ali bi trebalo da zna da svira! Zezam se naravno, ali nama stvarno treba basistaaaaa!!!

sta svirate?????

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bend iz Beograda/Zemuna Nu-Thrash-i-jos-bog-te-pita-sta orijentacije trazi gitaristu..

ne mora da bude neki jebac majke sto se tice sviranja, (mada nije na odmet) ali se trazi kreativnost i ideje za autorske pesme..

mi smo zajedno oko 3 godine i jebEno smo ozbiljni po pitanju benda. (samo benda)

uzgred sviramo i gomilu obrada od Machine Head, MuDvAyNe, KoRn, Fear Factory, SLAYER, Deftones, Shadows Fall i da ne nabrajam dalje....

 

moze na pp

ovo jos vazi icon_da.gif

 

 

..i da - bilo bi ok da neko malo sredi ovu temu jer ide 1 oglas na 5 strana spama icon_rolleyes.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cu', ima ljudi kojima je lakse da sviraju kad pevaju istovremeno.

Al' sto je uzbudljivo pevati i svirati bubanj...

Kad se rade dva posla odjednom obicno se ne radi nijedan kako treba icon_biggrin.gif

 

A jedan je Abonos icon_wink.gif

 

 

 

 

Sto se tice moderisanja, ne mogu da brisem sve osim oglasa, ponavljajte se sa oglasima s' vremena na vreme, sta da vam radim.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kad se rade dva posla odjednom obicno se ne radi nijedan kako treba icon_biggrin.gif

 

A jedan je Abonos icon_wink.gif

 

 

 

 

Sto se tice moderisanja, ne mogu da brisem sve osim oglasa, ponavljajte se sa oglasima s' vremena na vreme, sta da vam radim.

da.. bre... ne bi bilo to to... icon_da.gificon_da.gificon_da.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne znam...meni je svejedno da li sviram i pevam ili stvari radim odvojeno...

 

@strato , nije neka hicja icon_wink.gif, nego vec neko vreme odugovlacimo zbog klavijaturiste....pa mi je to vise dosadilo...

 

a i ne znam koliko bi vama , oooo veliki zicani

mudraci zuba.gif , odgovaralo da svirate sa nama , jer smo uglavnom klinci, za sada sam ja najstarija, mada mislim da ce bubnjar da nas zajebe....

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne znam...meni je svejedno da li sviram i pevam ili stvari radim odvojeno...

 

@strato , nije neka hicja icon_wink.gif, nego vec neko vreme odugovlacimo zbog klavijaturiste....pa mi je to vise dosadilo...

 

a i ne znam koliko bi vama , oooo veliki zicani

mudraci  zuba.gif  , odgovaralo da svirate sa nama , jer smo uglavnom klinci, za sada sam ja najstarija, mada mislim da ce bubnjar da nas zajebe....

ok ti javi ako ti treba pomoc... pa se vidimo!!!! icon_rolleyes.gificon_rolleyes.gif

Edited by StRatO

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne znam...meni je svejedno da li sviram i pevam ili stvari radim odvojeno...

Verovatno ne radis nista od toga kako valja ni odvojeno icon_wink.gificon_razz.gif

 

 

a i ne znam koliko bi vama , oooo veliki zicani

mudraci  zuba.gif  , odgovaralo da svirate sa nama , jer smo uglavnom klinci, za sada sam ja najstarija, mada mislim da ce bubnjar da nas zajebe....

 

 

Ma do jaja je svirati sa klincima, glumis autoritet i mozes puno da im kenjas, a i kad zajebes mozes da ih hvatas na neiskustvo i da ih ubedis da su u stvari svi ostali zajebali icon_cool.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Verovatno ne radis nista od toga kako valja ni odvojeno icon_wink.gificon_razz.gif

 

 

 

 

 

Ma do jaja je svirati sa klincima, glumis autoritet i mozes puno da im kenjas, a i kad zajebes mozes da ih hvatas na neiskustvo i da ih ubedis da su u stvari svi ostali zajebali icon_cool.gif

em sto ovde samo pevam, em su od mene mladji godinu icon_rolleyes.gif .... i nije neka razlika....a, uostalom, the face of the band is vrance icon_cool.gif

 

strato, ocima ne kruzi ti! no.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uh, brate, treba nama basista! Ne mora da bude lep, ni da zna da peva (tu samo vokal zna da prva), ali bi trebalo da zna da svira! Zezam se naravno, ali nama stvarno treba basistaaaaa!!!

Mislim da im ne treba vise, ali nisam sigurna (odes iz BG-a na 3 dana i sve se promeni).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ljudi.... imam nesto za vas!

Moji ortaci HITNO trebaju basistu! Sviraju pretezno Deep purple i nesto malo Black Sabbath. Ja sam inace sa njima svirala nesto kratko ali to nije bitno. Bice uskoro svirka pa ako neko hotje da se barem pozanima neka se javi na 0642770324. Naravno recite, molim vas da je ovo preko mene, jer da nebi bilo zabune... Pozdrav i javite se!

Edited by Tinea

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bend iz Beograda/Zemuna Nu-Thrash-i-jos-bog-te-pita-sta orijentacije trazi gitaristu..

ne mora da bude neki jebac majke sto se tice sviranja, (mada nije na odmet) ali se trazi kreativnost i ideje za autorske pesme..

mi smo zajedno oko 3 godine i jebEno smo ozbiljni po pitanju benda. (samo benda)

uzgred sviramo i gomilu obrada od Machine Head, MuDvAyNe, KoRn, Fear Factory, SLAYER, Deftones, Shadows Fall i da ne nabrajam dalje....

 

moze na pp a moze i na fon:

 

kosta:064/2219-157

chili:064/223-8082

dule:064/16-99-376

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

INTERESUJE ME DA LI OVDE POSTOJI BUBNJAR KOJI JE RASPOLOZEN ZA SARADNJU? ILI BAREM NEKO KO POZNAJE TAKVOG BUBNJARA, A VOLJAN JE DA GLUMI KURIRA! icon_wink.gif

 

ELEM, BUBNJAR BI TREBALO DA JE SIROKIH SHVATANJA I DA GOTIVI/SVIRA MESHUGGAH!!! A ZA OSTALO CEMO SE DOGOVORITI!

 

CIM NA PP

 

 

 

POZZ SVIMA pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

' date='7. 4. 2005, 16:33'] @Herr_Wolf

U pravu si jeste zajebano drzhati ritam i pevatti, meni ne uspeva uopste wallbash.gifmhihi.gif

posludsaj i pogledaj certe od deatha pa ces malo provaliti....Jeste tesko ali je fora da sve usporis do maximuma,i sviranje i pevanje,tako reci da razlozis,i da nadjes(da se tako izrazim) neke "referentne tacke".toliko

Share this post


Link to post
Share on other sites

trazi se bubnjar koji STVARNO ima duplu i moze i hoce da svira Death Metal(Death,Carcass,mozda i Cynic kasnije,i tako te stvari)>ima li koga???Timbeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer

Kontakt na pp ili 064/21-82-054

Edited by Heavy jerk

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...