Jump to content

Potražnja muzičara


Recommended Posts

POTREBAN KLAVIJATURISTA (josh bolje dvojica!) za rad na E.B.M. projektu. Logicno bi bilo da je iz Bg-a ukoliko nije raspolozen da putuje! Projekat postoji vec godinu

dana i ima dosta zavrshenog i poluzavrshenog materijala. Postoji mogucnost

pocetka live nastupanja pa je klavijaturista neophodan! Takodje svako ko svira gitaru moze da me kontaktira jer bi live a i buduci materijal bio doziran experimentisanjem! ukoliko bih ovaj projekat uporedjivao sa postojecim najvishe bi licio na novije albume Icon Of Coli, Covenant, VnV Nation, Assemblage23, Apoptygma Berzerk... Znaci melodicno i malo komercijalno! tj. nema distorziranih vokala beata i bassa! Necemo valjda da u 2005toj godini radimo ono shta su ovi bendovi radili pre 10 godina :-)

 

kontakt:

 

mob: 064 2110503

fix: 011 451338

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

dakle, hocu da osnujem bend ( ovo zvuci veoma, veoma glupo), ali to nikako da se realizuje.

 

potrebna mi je kompletna postava !!!! haha, ja sam vas sve zajebala  icon_smile.gif

 

dakle, bubanj,bass, 2 gitare,a moja majenkost ( icon_smile.gif) bi bila vokal (stvarno znam da pevam),a mozda i klavijaturistkinja, zavisi da li ce mi se otac smilovati i pozajmljivati klavijature.

 

znam dosta muzicara , ali oni  bi svi da sviraju ili rock ili jazz, a ja hocu metal.

znaci, radili bi obrade, sve sem blacka, deatha, new-a i bla,bla....jos jedan vokal(muski) bi dobro dosao...

pripremali bi i svoje stvari, s obzirom da ja imam 2 pesme, , neko drugi bi imao jos koju i taaako.....

 

javljajte se, pa cemo se polako sakupljati.....

Evo 'ocem JA (gitara)! icon_razz.gificon_razz.gif Voleo bih da radim autorski melodic goth metal, a naravno, uvek ima mesta za poneku obradu!

I sve to naravno samo ako je u pitanju Beograd!

Edited by Sentinel

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest [Independor]

Keve vam jedno vrlo dobro pitanje.Ko placa sve racune?Pre nego sto se prijavite onda pitate lidera benda ko placa racune a siguran sam da ce reci 75% slucajeva svi zajedno jedino ce burzuji da placaju sve! icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moj je bariton to onaj kreshteci,znachi ni tamo ni ovamo,ni tenor ni bariton...

 

E meni se svira neki thrash u poslednje vreme... So,ako nekome treba RITAM gitarista za neki thrash,neka me cimne na PP.

Edited by sharkey

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pevala bih u gothic bendu, a može i nešto tipa Nightwish, Tristania, Epica. Jak sam Mezzo-Sopran (lirični) i mogu da pevam preko sopranskog C. Idem u profesionalni hor, a imala sam i časove pevanja. Krećem na solo-pevanje sledeće godine. '88 sam, imam razvijen glas sa "vibratom" i apsolutan sluh, tako da ako je nekome potrebna pevačica sa stilom klasičnog pevanja, nek mi pošalje p.p.

 

Beograd je u pitanju.

e, a sta ti koji patak znaci to liricni? icon_confused.gif

 

sopransko c (pise se malim, btw)?opasno, opasno.....ja tu samo pistim....

 

ali, dobro...ja sam manje-vise alt, znaci- ne podrum ,ali to c stvarno zvuci izmuceno kad se promulja u mom grlu.

 

bolje uzmi jazz pevanje!!! icon_da.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo 'ocem JA (gitara)! icon_razz.gificon_razz.gif Voleo bih da radim autorski melodic goth metal, a naravno, uvek ima mesta za poneku obradu!

I sve to naravno samo ako je u pitanju Beograd!

A kako sviras i koju gitaru svirash? I jel imash dugu kosu?! icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cao,ljudi!

Evo i ja moram da se oglasim...Teska vremena,sta da se radi!

Elem VEOMA OZBILJNOM death metal sastavu potrebni solo gitara i stalan bubnjar,tj.da je iz Bg-a i ima dovoljno vremena za rad,a to podrazumeva bar 2 probe nedeljno!

Obradjujemo :Malevolent Creation,Amon Amarth,Vader,Arch Enemy,Morbid Angel...itd, a za sada imamo skoro 12 autorskih stvari...bar sa instrumentalne strane!

E,da...po mojoj zelji i zelji basiste,obradjujemo i nesto malo Sepulture!

Sto se tice obrada,spremni smo za kompromis!!!

Pa,oglasite se!!!

 

 

 

 

P.S.Kontakt adresa:[email protected] ili slanje na pm!

 

Toliko...

 

Pozdrav!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest [Independor]

Treba mi ceo orkestar koji ce ozbiljno da rade i to za dz.Prevoz i spavanje placaju sami a ako ne spavanje onda spavaju u mom podrumu. icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...