Jump to content

Potražnja muzičara


Recommended Posts

Casovi ELEKTRICNE i AKUSTICNE GITARE, BASS, KLAVIATURE!!!

 

 

12 godina iskstva sa HARD-ROCK Bandovima u Srbiji i Crnoj Gori i Americi.

 

Zavrsena SREDNJA MUZICKA SKOLA, gde uz primenu ROCK-a, BLUZ-a, FUNKY-a I JAZZ-a detaljno objasnjavam (harmoniju, sofedjo, vokalni i instrumentalni kontrapunkt i komponovanje)!!

 

Moguc dolazak na vasu adresu!!

 

Ozbiljno i temeljno proucavanje muzike!!!

 

 

 

Marjan

Tel: 064 292 333 5

Share this post


Link to post
Share on other sites

vazda.

a dodjem u bg javicu ti se.

sviram gitru,ritam i solo,a za zanr cemo se zdogovorit.

ok?

E,gadan mi se maler desio pre 2 nedelje,gadno polomih ruku na fudbalu.Gips minimum 6 nedelja.Ako mozes da se strpis tih mesec-dva javi mi.E i nadji ako mozes nekog dobrog bubjara sa twin pedalom i basistu.Ipak,bubnjar je mnogo preci.Pozdrav

Share this post


Link to post
Share on other sites

E,gadan mi se maler desio pre 2 nedelje,gadno polomih ruku na fudbalu.Gips minimum 6 nedelja.Ako mozes da se strpis tih mesec-dva javi mi.E i nadji ako mozes nekog dobrog bubjara sa twin pedalom i basistu.Ipak,bubnjar je mnogo preci.Pozdrav

ma ako si fanatik sviraces ti i sa slomljenom rukom kao Marty Friedman...

 

inace poz i sto pre se oporavi.... pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moj drug gitarista (Pelle) i ja na basu smo osnovali bend "Jaje na Oko". Sto se tice repertoara tu su pre svega heavy i trash metal (moji uticaji) i grunge i ex-yu rok '80-ih (njegovi uticaji). Od bendova koje obradjujemo izdvojio bih Metallicu, Iron Maiden i Nirvanu. Naravno ima i drugih stvari (jedan svestran bend). Volimo da se zezamo sa hard 'n' heavy obradama narodnjackih, tehno i rep hitovima. Imamo i nekoliko autorskih pesama u metal fazonu. E, sad najbitniji deo:

Trazimo (ovaj redosled ide i po hitnosti):

1.bubnjara-da je iz NS-a ili blize okoline (Kac, Stepanovicevo, Futog,... i da je 84-87 godiste.

2.gitarista-opsti uslovi isti i da dobro zna solo.

3.vokal-opsti uslovi isti, da ima jak glas, relativno velik raspon, a pozeljno je da bude 'rapavi bariton.

4.sledeci clanovi nisu obavezni, mada mogu da nam se jave:

a)zenski vokal

b)klavijaturista

v)celista, violinista, guslar (da, dobro vidite) i uopste svako ko zna da svira nesto

Opsti uslovi isti za sve.

Saradjujemo i sa hip-hop dj-om Rapmaster C-jem koji nam miksuje demo snimke.

Za sve informacijeobratite se na privatne poruke. 8)

Molim moderatora da izbaci ovaj post, posto on nema vise nikakvu snagu, vec samo zauzima mesta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja sam iz Novog Sada,sviram elektricnu harfu sa distorzijom,ali je nazalost nemam vise,posto je komsiji smetala buka koju sam proizvodio na njoj pa mi je u jednom izlivu besa izlomio na 666 delova. icon_cry.gif

ako ima s taj tesko nabavljivi instrument rado cu svirati u tvom bendu "jaje na oko" icon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma ako si fanatik sviraces ti i sa slomljenom rukom kao Marty Friedman...

 

inace poz i sto pre se oporavi.... pivopije.gif

Hvala na lepim zeljama.Da sviram sa polomljenom rukom...hm...bilo bi moguce da mi ovaj gips nije do iznad lakta koji ne mogu zbog toga da savijem...ali zato vezbam desnom rukom

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...