Jump to content

W.A.S.P.


lemmy sixx

Recommended Posts

W.A.S.P. spada među nekoliko mojih omiljenih heavy metal bendova. Gledao sam ih na koncertu u oktobru i oduvali su me. Imaju jedan od najboljih heavy metal albuma - W.A.S.P, kao i najlepšu baladu svih vremena - Sleeping in the Fire. Od ostalih pesama izdvojio bih: Animal, Wild Child, The Idol. :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

evo konacno oficijelnih informacija...

 

W.A.S.P. will release its new studio CD, "Dominator", in the U.K. on April 16, Scandinavia on April 20, and the rest of mainland Europe on April 27 via Demolition Records. The CD will arrive in South America and Russia in early May.

 

"Dominator" track listing:

 

01. Mercy

02. Long, Long Way To Go

03. Take Me Up

04. The Burning Man

05. Heaven’s Hung In Black

06. Heaven’s Blessed

07. Teacher

08. Heaven’s Hung In Black (Reprise)

09. Deal With The Devil

 

The LP will be released in three versions: a standard single CD package, a limited-edition digipack, and limited-edition vinyl.

Share this post


Link to post
Share on other sites

NE SKIDAJTE NI SLUČAJNO NOVI ALBUM SA eMULE ILI NEČEG SLIČNOG JER JA SAM SKINUO FOLDER POD NAZIVOM DOMINATOR A UNUTRA SU BILE PESME SA DYING FOR THE WORLD!!1 :confused:

 

Ne znam kako ce zvucati novi album, ali nestrpljivo ocekujem odusevljenje. Nadam se da ce opet doci ove godine da jos jednom vrisnem od srece.

MAYA znam da je glupo pitanje,ali da li je tvoje pismo objavljeno u nekom od prvih brojeva metal hammera? zapamtio sam to,jer sve što ima veze sa W.A.S.P.om mi se prosto ureže u glavu :muzicar:

Share this post


Link to post
Share on other sites

W.A.S.P. zaslužuje veću podršku od one koju ima u našoj zemlji. Do koncerta nisam ni znao da je tako malo ljudi zaintereseovano za ovaj bend. Ipak je Blackie veteran heavy metal scene, i to iz perioda kad je u Americi preovladavao hard rock, tj. heavy metal scena nije bila ni blizu razvijena koliko u Britaniji i Nemačkoj. Jeste da je dosta fazona pokrao od Alice Cooper-a, ali ko nije? Uostalom, ni Cooper kod nas nije omiljen onoliko koliko bi trebalo i tu nešto ne štima. Ja sam bio u stanju da se odreknem odlaska na Blind Guardian, iako obožavam power metal, samo zato da bih ukazao W.A.S.P.-u čast koju zaslužuje. Istina, nije tu bilo teatralnog nastupa po kome je Blackie ranije bio poznat, ali je i ovako bilo odlično. A što se novog albuma tiče, iskreno, ja slabo slušam poslednjih par albuma, više volim starije stvari, koje se uostalom pretežno i izvode na koncertima; u tom smislu bi novi album možda mogao da predstavlja osveženje, pogotovo ako na njemu bude neki veliki hit.

Share this post


Link to post
Share on other sites

PA VALJDA ĆE BITI NEŠTO OD ONIH PRIČA DA DOĐU PONOVO OVE GODINE. POSLUŠAJTE OBRADU PESME L.O.V.E. MACHINE OD NEKE GRUPE AMSET NA ŠPANSKOM JE I EKSTRA JE - MAQUINA DE L'AMOUR

 

 

Cula sam da nema sanse da ce opet da dodju. :angry2: Bar ne ove godine. :no:

 

E,a gde si nasao ti pesmu?

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa ja sam skinuo preko eMULE-a . To ti je program za skidanje stvari sa neta

 

Mayo šta ti znači to 'jeste' ?

 

Cula sam da nema sanse da ce opet da dodju. :angry2: Bar ne ove godine. :no:

 

E,a gde si nasao ti pesmu?

Pa nek požure onda da nam Blackie ne rikne do tada ne daj Bože! E , meni je wicked heart najbolja pesma sa Dying for the world :muzicar:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eh autobiografija... Meni je ''Animal (Fuck Like A Beast)'' :twisted::twisted:

 

Koje su vam omiljene pesme W.A.S.P.-a ? Meni su I wanna be somebody, Wild Child, The Idol,Restless Gypsy,Who Slayed Baby Jane,Sleeping In The Fire,Heretic... Apsolutno svaka pesma mi je draga ali ove suu samom vrhu! Jedino baš ne varim puno KFD ,ali ima i tu finih pesmica :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...