Jump to content

W.A.S.P.


lemmy sixx

Recommended Posts

Kad cujem neke nove albume relativno mladih bendova, kao sto je Sonata Arctica na primer, skapiram genijalnost penzionera, kao sto je WASP, da posle milijardu godina svirkiopet naprave skroz ok album .. za razlikuod ovih razmezenih klinaca ....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest widowmaker

e al ima neko snimak koncerta maidena u beogradu cuo sam da se nesto valja ali neznam ko ima...... :D

 

a bio bih veoma zahvalan da neko ima neki snimak sa w.a.s.p.-a u bg-u ja imam samo blind in texas....

Share this post


Link to post
Share on other sites

jel izašao album kod nas? ja sam danas gledao u mamutu i nisam našao... Other1.jpg

 

odvratna slika nema šta

 

I AGREE...!!!!! :)

 

:udri: BLLJAAAKKSSS... Manijaci...

 

Novi album jos nije izasao...

metal storm info .... :).

 

Mada ima da se nadje na torrentima (www.mininova.org) - i to ok snimak, sve cool..

 

ODLICAN ! :D

 

Znaci...nijedan los komentar ne mogu da dam..stvarno su...genijalci...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

nešto sam tražio po netu neke slike WASPa i slučajno došao do nekog sajta ,ne znam tačno ni koji je,i tamo sam pronašao sliku... sliku koja je mnogo odvratnija od gore priložene. Naime,na njoj se vidi Bleki iz 80ih ali vidi se i njegov 'jack action' 'thunderhead' 'wild child' kako god hoćete...mislim da znate o čemu govorim.ja se samo nadam da je neka fotomontaža. Ako hoćete postaviću sliku

Share this post


Link to post
Share on other sites

STORY BEHIND SONG 'HEAVEN'S HUNG IN BLACK' - On new album DOMINATOR

 

"The title is from a quote from American President Abraham Lincoln when he saw the casualty reports from the battle of Gettysburg, and after reading that he said: "Tonight the Heaven's are hung in black". So I took that idea and I wrote it from a point of view of a US soldier in Iraq who's on the verge of dying and he's standing at the Gates of Heaven but St. Peter tells him that because of all the fighting that has been taking place, they have no more room in Heaven, and that he must come back some other time. So based on that understand that the verses are St. Peter talking, and the chorus is the soldier."

 

Blackie Lawless

 

 

\m/ hehe kralj! :)

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

nešto sam tražio po netu neke slike WASPa i slučajno došao do nekog sajta ,ne znam tačno ni koji je,i tamo sam pronašao sliku... sliku koja je mnogo odvratnija od gore priložene. Naime,na njoj se vidi Bleki iz 80ih ali vidi se i njegov 'jack action' 'thunderhead' 'wild child' kako god hoćete...mislim da znate o čemu govorim.ja se samo nadam da je neka fotomontaža. Ako hoćete postaviću sliku

 

Postavi :)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

hahaha, ne samo da je montaza nego je i vrlo losa :D

 

kao prvo, njemu nikad nisu bile cele gole noge na tim certovima '84.

 

kao drugo, lose je nalepljena slika, jer se vidi da slika malo "prelazi" na obod bas gitare :da:

 

kao trece, nosio je kurcobran na tim certovima '84., ali mu je zato sevala bulja samo tako :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

ljudi ima li šanse da oni ove godine dođu ponovo??? ja bih voleo da dođu pa makar ne svirali nijedan hit nego na primer ceo KFD

 

uhhhhh..kako bih to voleo da gledam/slusham :rockdevil: More barem 2-3 da mi sviraju sa njega..ki 97e..U, Horror..i npr Killahead...ubica bre na mesto od albuma.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...