Jump to content

Koju gitaru posedujete?


BLACK JESUS

Recommended Posts

Yamaha Pacifica 112J, Metallic crvena, bela maska, Rosewood fingerboard, 22 praga, jedan Ham dva singla, fixna kobilica, fin rad, dobar zvuk, moja preporuka svima koji oce dobru gitaru za male pare. 20 000 din., pazario u Mitrosu prošle godine. A što se pedale tiče trenutno sviram sa BOSS DS-1 distortion i, onako, radi posao mada bi mi lepo legla MT-2.

Share this post


Link to post
Share on other sites

aaaa, vidi saleta biggrin.gif Znaci sad svira tog Ibaneza, moracu da ga posetim kad stignem.

znas frisha ?

 

pa takvog ibaneza je svirao pre nekoliko meseci na svirci pera d, shtekao ga je u randall half-stack i zvucao je icon_rockdevil.gif

 

pozdravi cara kad ga vidis i reci mu da organizuje neke svirke brzo, posto sam ih se uzeleo extra pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

znas frisha ?

 

pa takvog ibaneza je svirao pre nekoliko meseci na svirci pera d, shtekao ga je u randall half-stack i zvucao je icon_rockdevil.gif

 

pozdravi cara kad ga vidis i reci mu da organizuje neke svirke brzo, posto sam ih se uzeleo extra pivopije.gif

Mi smo stari drugari icon_da.gif

 

vazi pivopije.gif

 

 

Nije isao preko onog njegovog suludog reka? Ne znam da li je to prodao, ali stvarno je bio krcat i uvek je zvucao svemir. Odlichan gitarista.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

jeste da sam bio pijan na toj svirci ( icon_smile.gif ), ali sam stojao blizu i video sam samo half-stack i pre njega dve pedale : tube screamer (koji je koristio samo kao boost za solaze, i jos jednu ibanezovu pedalu...ne mogu da se setim tacno koju)

 

ali i bez racka zvucao je perfektno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovo što sledi dalje je potpuno van topica, te se izvinjavam svima koje apsolutno ne interesuje (a to su svi icon_wink.gif ).

 

Vezano samo za THE WIZARD-ov dokaz da je 3=2. Korenovanje *ne može* da se radi kao oblik skraćivanja, jer je npr. (-1/4)^2 = (1/4)^2, tj. kvadratni koren nekog broja može da bude i negativan i pozitivan. Skraćivanje i potiranje se radi samo sa +, -, * ili /.

 

Lakši je dokaz da je 1 = 2:

 

a^2 - a^2 = a^2 - a^2

 

a^2 - a^2 = a*(a-a)

a^2 - a^2 = (a-a)*(a+a)

iz poslednje dve:

a*(a-a) = (a-a)*(a+a)

skracivanjem (a-a) sa leve i desne strane dobija se:

a = (a+a)

a = 2*a

1 = 2

 

gde je ^ oznaka za stepen (a^2 = a na kvadrat) - ovo valjda svi znaju. icon_smile.gif

 

Još jednom se izvinjavam na off topic postu, ali me je dokaz ubo u oko. icon_redface.gif

odakle ti da je moj doakz? icon_confused.gif ja sam zakachio tu slichicu jer mi se svidja... mhihi.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovo što sledi dalje je potpuno van topica, te se izvinjavam svima koje apsolutno ne interesuje (a to su svi icon_wink.gif ).

 

Vezano samo za THE WIZARD-ov dokaz da je 3=2. Korenovanje *ne može* da se radi kao oblik skraćivanja, jer je npr. (-1/4)^2 = (1/4)^2, tj. kvadratni koren nekog broja može da bude i negativan i pozitivan. Skraćivanje i potiranje se radi samo sa +, -, * ili /.

 

Lakši je dokaz da je 1 = 2:

 

a^2 - a^2 = a^2 - a^2

 

a^2 - a^2 = a*(a-a)

a^2 - a^2 = (a-a)*(a+a)

iz poslednje dve:

a*(a-a) = (a-a)*(a+a)

skracivanjem (a-a) sa leve i desne strane dobija se:

a = (a+a)

a = 2*a

1 = 2

 

gde je ^ oznaka za stepen (a^2 = a na kvadrat) - ovo valjda svi znaju. icon_smile.gif

 

Još jednom se izvinjavam na off topic postu, ali me je dokaz ubo u oko. icon_redface.gif

E pa profo, ti si mene i ubo u oko i razocarao.....

 

Kako mozes da kratis nulu (tj. (a-a))???????!!?

 

Po tvom dokazu ja mogu napisati i da je 283 = 12315235235..........

Share this post


Link to post
Share on other sites

E pa profo, ti si mene i ubo u oko i razocarao.....

 

Kako mozes da kratis nulu (tj. (a-a))???????!!?

 

Po tvom dokazu ja mogu napisati i da je 283 = 12315235235..........

Pa nije moj dokaz. Profesor u Matematičkoj gimnaziji nam je ovo dao za razmišljanje, i naravno provalili smo isto ovo što si ti napisao. icon_smile.gif

Svaki dokaz neke nemoguće stvari mora da ima neku rupu... ovde je rupa deljenje nulom. A ne bi verovao koliko ljudi to uopšte ne provali... icon_biggrin.gif

 

Ovo je previše otišlo u off topic. Ako nisam napisao, moja (klasična) gitarica je Yamaha 151C.

Edited by profa

Share this post


Link to post
Share on other sites

user posted image

 

A u p/m sad sam ljubomorna.... icon_smile.gif

 

Ama ''B.C. Rich Bronze Series Warlock Electric Guitar''

znacHi gledajuci dodje 200 dojcHi-unstopable guitar! icon_rockdevil.gif

doista je unik s Warlock izgledom-i zaista se isplati

imati pod svaku cijenu! icon_da.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

user posted image

 

A u p/m sad sam ljubomorna.... icon_smile.gif

 

Ama ''B.C. Rich Bronze Series Warlock Electric Guitar''

znacHi gledajuci dodje 200 dojcHi-unstopable guitar! icon_rockdevil.gif

doista je unik s Warlock izgledom-i zaista se isplati

imati pod svaku cijenu! icon_da.gif

ja bi je vise gotivio sa drugacijom glavom......ka spider sto ima

Edited by FreaK_

Share this post


Link to post
Share on other sites

To ti je k'o da kazes za "your average" akustaru - "E ima lep dizajn" icon_rolleyes.gif

 

Veruj mi, imam fenderov katalog, prelistavao sam ga sto puta... jebote, sve jedno te isto, menjaju boju, godine i imena... da, i da li je strat ili tele icon_smile.gif

za basove tek necu nista da pricam... icon_rolleyes.gif

Naj-cool gitara/bass tamo je izvesni aerodyne koji, zamisli, nema plastiku nego je skroz crn i ima crnu glavu... Anywayz, ne moze da se meri ni sa prosecnim Ibanezom i Jacksonom, a da ne pominjem ESP i BC Rich...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...