Jump to content

World of WarCraft


Old Smuggler

Recommended Posts

  • Replies 219
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

isti je slučaj i sa internetom ali jbg..ja sam fan Warcrafta, WoW nikada nisam igrao, iskreno, jer mi je sve to nekako komplikovano :)

Treba imati granicu i živeti život, razume se, ali ima i gorih stvari od gaminga. Mnogo je toga što bi trebalo zabraniti pre wow-a.

 

 

Izvini sto cu ovo pisati, jer ne volim da namecem mishljenje, ali igrica (kao i WCTFT ili ROC) nije zahtevna, a sto je najbolje mozes sebi napraviti server (ako znash, naravno :) ) tako da ne moras igrati igricu preko mreze (sto i nije neka poenta, al' dobro).

 

Meni se svidela jer tumaranje po eronomnoj mapi uvek predstavlja zadovoljsvo (pogotovo kada si sopstveni game master XD i level 255 :pivopije: hahaha). Postoje delovi price (knjizice) koje se nalaze po "inn"-ovima tako da je ponekad vrlo zabavno istrazivati i samu istoriju Warcraft-a.

 

Inace, licno smatram da u WOW-u nema nekog posebnog redosleda, pogotovo na piratskim serverima...

Igrica je odlicno zapakovana, izgleda tako komplikovano na pvi pogled, a ustvari je jako jednostavna.

 

jedina, ali jedina mana je ta shto zahteva previshe zhivota (ne govorimo o satima ili danima ispred monitora). U neku ruku, najveca droga koja trenutno postoji u obliku igrice. (Mada, nije prevazishla CS po ''shirini'' :) )

 

 

Inace - Najsmeshniji dozivljaj je kada lik od trideset i kusur godina u igraonici pochne da se dere i nervira " NESTALO MANE, NESTALO MANE, NEMAM MANE" :) :) :)

Edited by Onime no Kyo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Inace - Najsmeshniji dozivljaj je kada lik od trideset i kusur godina u igraonici pochne da se dere i nervira " NESTALO MANE, NESTALO MANE, NEMAM MANE" :):):)

 

Heh...brate chega sam se ja sve nagledao po tom WoW-u :)

Meni je i dalje najjacha ona pricha,kada je Blizzard organizovao sahranu u WoW-u onoj ribi koja je umrla ( u stvarnom zhivotu ) ... Riba je bila jedan od najboljih igracha tamo i jako su je gotivili,a onda je iznenada umrla od neke bolesti...i onda se dosetili ovi iz Blizzarda i organizovali sahranu u Wowu... stavili su njen lesh na obalu,a sve hordashe koji su doshli tamo obukli u kukuljice ... zaista jeziv prizor ...

I onda se naravno nashao neko pametan od alijanse,organizovao raid i pobio celu sahranu ...

Uzhas ...

 

http://www.youtube.com/watch?v=53ROsCDft80

Share this post


Link to post
Share on other sites

I onda se naravno nashao neko pametan od alijanse,organizovao raid i pobio celu sahranu ...

Uzhas ...

 

meni je ovo smesno, iako znam da ne bi trebalo biti. Inace ne igram ali par mojih dobrih drugova su pravi zaludjenici za ovo. Cim se skupe bar dvojica njih i krenu da pricaju o WoW-u, ja se totelno iskljucim iz sveta, meni cela ta konverzacija zvuci ko da je ne kineskom...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Heh...brate chega sam se ja sve nagledao po tom WoW-u :)

Meni je i dalje najjacha ona pricha,kada je Blizzard organizovao sahranu u WoW-u onoj ribi koja je umrla ( u stvarnom zhivotu ) ... Riba je bila jedan od najboljih igracha tamo i jako su je gotivili,a onda je iznenada umrla od neke bolesti...i onda se dosetili ovi iz Blizzarda i organizovali sahranu u Wowu... stavili su njen lesh na obalu,a sve hordashe koji su doshli tamo obukli u kukuljice ... zaista jeziv prizor ...

I onda se naravno nashao neko pametan od alijanse,organizovao raid i pobio celu sahranu ...

Uzhas ...

 

http://www.youtube.com/watch?v=53ROsCDft80

 

haha carevi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Heh...brate chega sam se ja sve nagledao po tom WoW-u :)

Meni je i dalje najjacha ona pricha,kada je Blizzard organizovao sahranu u WoW-u onoj ribi koja je umrla ( u stvarnom zhivotu ) ... Riba je bila jedan od najboljih igracha tamo i jako su je gotivili,a onda je iznenada umrla od neke bolesti...i onda se dosetili ovi iz Blizzarda i organizovali sahranu u Wowu... stavili su njen lesh na obalu,a sve hordashe koji su doshli tamo obukli u kukuljice ... zaista jeziv prizor ...

I onda se naravno nashao neko pametan od alijanse,organizovao raid i pobio celu sahranu ...

Uzhas ...

 

http://www.youtube.com/watch?v=53ROsCDft80

 

HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA !!! !!! !!! Pwnage forever !

:pivopije::pivopije::pivopije::pivopije::muzicar::muzicar::muzicar::muzicar::rockdevil::rockdevil::rockdevil::rockdevil:

 

Evo jedna fina pesmica :D ne zamerite vovashi :evotigana:

 

 

JINGLE BELLS, UNDEAD SMELLS, TAUREN LOST A LEG !!!

O|2CS ARE NOO|3S, AND TROLLS HAVE BOOBS, ALL THE ALIANCE IS GAY..HEY !!!

 

:muzicar:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

ako ishta mrzim onda je to igranje wow-a na piratskim serverima..chesto je lag preko 1000+,serveri opasno pucaju,i ofc sve vishe i vishe je u modi da likovi lvl 70 ubijaju lvl 20..zato kad god imam kinte,a igra mi se wow platim original jer pirati nisu vredni tolikog nerviranja..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Piratski su samo dobri ako ti daju status GM-a, i pregledas sha ima od oruzja i oklopa (mis'im, Ledzendari kualiti), malo se teleportujes i rokas bossove (one-shottujes Ilidana i sl.), ostalo su sitnice i gubljenje zivaca/vremena sa ostatkom bagre sto voli da gankuje lowbies... :) :) Majku im cigansku..... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...