Jump to content

Black Sabbath


Srki

Recommended Posts

Ono sto ja nisam primetio je bio klavijaturista negde tamo sa strane za koga sam pomislio who gives a fuck...

A ako mi je za nesto krivo, mada nemam za sta da se bunim, to je sto nisu svirali Sabbra Cadabra ili A National Acrobat...to bi tako odzvanjalo!

Share this post


Link to post
Share on other sites

A ako mi je za nesto krivo, mada nemam za sta da se bunim, to je sto nisu svirali Sabbra Cadabra ili A National Acrobat...to bi tako odzvanjalo!

Mislim da te pesme nikad nisu ni svirali uzivo,ili vrlo retko,slicno kao sto Metallica retko svira Unforgiven,tako da nisam ocekivao te pesme,ali bilo bi dobro

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ljudi sinoc sam ih gledao i jos sebi ne mogu doci! Na ovoj planeti postoji samo jedan pravi i true heavy metal band! Njihovo ime je BLACK SABBATH... A svi ostali takozvani metal bandovi su samo fake! SABBATH su pocetak i kraj, ne ide dalje, mislim to je to!!!

 

HAIL BLACK SABBATH!!! icon_rockdevil.gif

Edited by Swarthyard

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ljudi sinoc sam ih gledao i jos sebi ne mogu doci! Na ovoj planeti postoji samo jedan pravi i true heavy metal band! Njihovo ime je BLACK SABBATH... A svi ostali takozvani metal bandovi su samo fake! SABBATH su pocetak i kraj, ne ide dalje, mislim to je to!!!

 

HAIL BLACK SABBATH!!!  icon_rockdevil.gif

Slazem se u potpunosti , carevi su, pravi heavy metal band!

nego ljudi,

jel vi svrstavate Black Sabbath (one prve albume) u Doom Metal?

i jel ih smatrate zacetnicima doom-a

 

bas me interesuje!

Ja ne bih rekao icon_rolleyes.gifno.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pre neki dan sam prvi put preslušao Born Again i mogu samo da kažem - never again!  pukeface.gif

Ali zato je onaj Born In Hell - Live In Warchester icon_rockdevil.gificon_rockdevil.gificon_rockdevil.gif

 

Gillan jebe keve na tom 'certu, više mi se svidja kako je on pevao neke pesme nego Ozzy (što i nije nešto novo icon_smile.gif ) i Dio (eeeee, toje već nešto icon_biggrin.gif )!

 

A treba pomenuti i Iommy-jevo izvođenje Smoke On The Water! icon_da.gifmusik19.gif

Edited by crusader84

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gillan jebe keve na tom 'certu, više mi se svidja kako je on pevao neke pesme nego Ozzy (što i nije nešto novo icon_smile.gif ) i Dio (eeeee, toje već nešto icon_biggrin.gif )!

 

Ma Ozzy je car,volim kad zaboravlja tekstove i kad ih menja,

 

Poslusati:Live at Last

 

inace imam jedan koncert Ozzyja,gde je zaboravio citavu strofu Paranoida icon_cool.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svaka čast Ozziju ali sada ga već dvojca drze dok peva icon_smile.gif Čak su morali otkazati i nastup negde u USA na Ozzfestu pa su hedlajneri bili Mejdeni.

 

Dobro što je izdrzao i toliko... pre svakog koncerta primi nekoliko inekcija u kičmu da bi mogao da izdrzi gig, Na turnejama vuku čitavu apoteku za njim .

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

i umjesto da ostari u krugu prijatelja i normalne porodice, daje s vremena na vrijeme intervjue, i uziva u tim parama.. on se lijeci, i dalje zaradjuje za svoju alavu djecu a zena pravi monstruma od njega.

 

 

tuga stvarno.

 

 

 

bas steta za takvu legendu..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ali zato je onaj Born In Hell - Live In Warchester icon_rockdevil.gificon_rockdevil.gificon_rockdevil.gif

 

Gillan jebe keve na tom 'certu, više mi se svidja kako je on pevao neke pesme nego Ozzy (što i nije nešto novo icon_smile.gif ) i Dio (eeeee, toje već nešto icon_biggrin.gif )!

 

A treba pomenuti i Iommy-jevo izvođenje Smoke On The Water! icon_da.gifmusik19.gif

Kakav bre Gillan,kakav Dio,kakvi bakraci....svaka njima cast,ali zna se ko je the man...njegovo velicanstvo,Ozzy Osbourne.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...