Jump to content

Blind Guardian


Recommended Posts

Sad će Sloba odmah kod mene da doleti na na krilima sudbine :D

 

Trebalo je da kazes nesto tipa: "Album nikad gore sranje, krs totalni, sve odise neoriginalnoscu i dosadom, rifovi ocajni, Hansi se gusi dok peva, sreca sto necete jos neko vreme cuti ovo".

Ovako si nam se samo posr'o na facu! :lol:

:D

Share this post


Link to post
Share on other sites

E pa kad ti kazes Despote, onda album mora da valja, znaci nisu razocarali...

Yeah, a i kako oni mogu da razocare, pricam gluposti...

 

Cheers!!!

album realno ne zvuči loše, ima zanimljivih detalja, ali treba malo da se i presluša duže

 

Videćemo. ''Twist'' je bio kreativni bedak. :twisted:

Dobro, u svakom slučaju je bar nekoliko puta bolji od ''Twista''

Share this post


Link to post
Share on other sites

Blind Guardian - The Sacred Worlds and Songs Divine Tour -2010

  th_80931_d6b70555b3f8_123_448lo.jpg

   

1. Sacred Worlds (Metal Hammer edit)

2. War Of Wrath

3. Into The Storm

4. Born In A Mourning Hall

5. Nightfall

6. Fly

7. Valhalla

8. The Bard’s Song

9. Mirror Mirror

 

Subgenre: Power Metal

Bitrate: Vbr

Size: 76.87 MB

http://hotfile.com/dl/55257743/ed3a382/BlindGuardian2010.rar.html

no pass

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo nakon nekoliko dana preslušavanja. Uglavnom, novi album muzički baš vuče na A Night at the Opera.

Znači ako se nekom sviđao spomenuti album sigurno i ovoj hoće, mad aima par detalja koji podsećaju i na druga izdanja. Ima lepih pesama, u suštini album je dosta dobar, mada nemojte očekivati nešto sad epohalno kao što su to bili Imaginations ili Nightfall u svoje vreme.

Jedino se prva i zadnja pesma izdavajaju zbog orkestracija , kompleknosti i svoje dužine. Te pesme su stvarno nešto novo u svirsci Guardiana, toliko novo da se može porediti sa legendarnim albumima.

One zvuče sjajno i razlikuju se prilično od ostatka albuma.

Znači ovo je stvarno nešto najuopšteniji o novom izdanju, ali mislim da fino prestavlja At the Edge of Time.

Mislim da dobra većina Guardian fanova neće biti razočarana, e sad ja bih stvarno voleo da nastave u tom orkestranom stilu jer bi to bilo novo poglavlje u istoriji BG-a.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vi bas procaskali a? :P

joj, da ali sad to treba sve prekucavati evo tek sam prekucao 15 minuta, još 20 ostalo. Što znači d aće intervju imati oko 8 strana:)

 

http://www.youtube.com/watch?v=oONdjAbqOOc

 

Jbt, ovo ne moze da ne valja... Despote, samo nam reci kako se cuje ova prelepa violina na albumu?

Ta violina se pojavljuje u zadnjoj pesmi ''Wheel of Time'' i ona je nešto orjentalnija melodija. Stvaro super zuči, dala je generalno pesmi neki mističan prizvuk. Ovi horovi su isto tako iz ''Wheel of Time'' pesme, ali ovde ima i delova koji su rađeni za orkestralni projekat i njih naravno nema na albumu.

 

E, da evo i linka za moju recenziju za ''At the Edge of Time'' zaboravih ovde da stavim ima par dana već bleju na BG forumu:

http://www.metal-sound.net/reviews.php?read=757

 

Inače BG website je totano izmenjen: www.blind-guardian.com

Edited by Despot!
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala puno na informaciji, sad se ceka da procuri album hehe... Svidja mi se sto su ubacili orkestar, to je pravi spoj... Cheers!!!

To je i najbolji trenutak, a i najvažniji na novom albumu, u to mena sumlje!

Videće te, sutra kad uploadujemo intervju na Metal Sound website-u koliko je zapravo bilo teško snimati te orkestralne pesme, i šta se sve planira za taj orkestralni projekat.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...