Jump to content

Blind Guardian


Recommended Posts

Ovo ce izgleda da procuri tek posto izadje album 30og... Prosto neverovatno!

 

Ovu rečenicu vidim po ko zna koji put, skoro uvek kad treba da izađe album nekog od bendova koji spadaju među popularnije. I nikad se ne ispostavi kao tačna, album uvek procuri par dana pre zvaninog izlaska. Ali će i sledeći put kad se čeka album, neki pametnjaković da kaže: "neverovatno da album neće procureti pre izlaska..."

  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovu rečenicu vidim po ko zna koji put, skoro uvek kad treba da izađe album nekog od bendova koji spadaju među popularnije. I nikad se ne ispostavi kao tačna, album uvek procuri par dana pre zvaninog izlaska. Ali će i sledeći put kad se čeka album, neki pametnjaković da kaže: "neverovatno da album neće procureti pre izlaska..."

Da, i onda ce neki drugi pametnjakovic da kenja i da mu soli pamet... Samo ne znam cemu...

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

- Sacred Worlds i Wheel Of Time = savrsenstvo... Kako su se uklopili u orkestar, svaka im cast, tacnije orkestar se uklopio savrseno... Sacred Worlds ima nekako bolju atmosferu (prva dva minuta su objasnila neke stvari), dok Wheel nekako vuce na tursku muziku, ali je jako zarazna (violina, violina je ovde kljucna)... <3

- War of the Thrones, meni licno bolja ova piano verzija, iako sam voleo i onu sa EP-a...

- Road of no Release, uhh kako pesma tece, tako dobija na zestini, pogotovo onaj Hansijev vrisak na 3:16. Precious.

- A Voice in the Dark = Valhalla II, i imali smo prilike da je cujemo na EP-u.

- Tanelorn, rokacina, brza stvar, i dobar refren. CRY FOR TANELORN!!!

 

Toliko od mene za sad, i mogu reci da album svakom sekundom postaje sve bolji. Guardiani ne mogu da omanu, prezadovoljan sam!!!

Edited by Aces High

Share this post


Link to post
Share on other sites

Album me je iznenadio, ima krljacina i stvari koje podsecaju na stare dane (A Voice in The Dark, Ride into Obsession, Tanelorn), a i nesto potpuno novo (Sacred Worlds i Wheel Of Time)...

Hansi je odlican posao odradio, kao da ne stari, glas mu se nista nije promenio. Kompozicije i price odlicne, simfonijski orkestar u ovom albumu igra znacajnu ulogu, i ako nastave i dalje da snimaju albume, neka se drze simfonijskog orkestra, jer su se stvarno prelepo uklopili...

Edited by Aces High

Share this post


Link to post
Share on other sites

Album me je iznenadio, ima krljacina i stvari koje podsecaju na stare dane (A Voice in The Dark, Ride into Obsession, Tanelorn), a i nesto potpuno novo (Sacred Worlds i Wheel Of Time)...

Hansi je odlican posao odradio, kao da ne stari, glas mu se nista nije promenio. Kompozicije i price odlicne, simfonijski orkestar u ovom albumu igra znacajnu ulogu, i ako nastave i dalje da snimaju albume, neka se drze simfonijskog orkestra, jer su se stvarno prelepo uklopili...

ja se sa ovim comment-om potpuno slažem, nema šta da se doda ili oduzme.

Samo sa čitavim orkestrom dalje!

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...