Jump to content

Blind Guardian


Recommended Posts

Ma Frubi nije to mnogo za takve bendove, ali meni npr plata nije dovoljna da odem na sve.

A verujem da bi bilo mnogo više ljudi da je koncert bio u septembru, jer je sada gomila ljudi koji bi došli na koncert na odmoru.

Nije fazon da bend dolazi samo jednom, već se između dva koncerta pravi pauza od makar 2, 3 god, naročito ovde. Znaš i sam kakvi su ljudi u Srbiji.

 

Ma, neću da se nerviram više, ostaviću to za utorak :)

 

Vidimo se sutra ljudi!

:pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Starbreakeru, ako nisi primetio na Legacy forumu, dobio si besplatan ulaz od Frubija. I rekao je da mu do sutra hitno das svoje ime i prezime, kako bi te ubacio na listu gostiju.

Nisam, nisam bio tu, bio sam u Boru...poslao sam mu poruku, sta da radim...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svima je drago sto ima ovoliko koncerata, ali ipak ljudi nisu u mogucnosti da ih finansijski isprate, mislim na cenu ulaznice treba dodati cenu karte za bus, plus hrana tako da to izadje blizu 4000 din po koncertu, sto nije mala para tako da je 50% ljudi iz cacka zbog toga odustalo. Mislim ja ja sam ih gledao prvi put, gledacu ih i sad, ali da nisam (tudjom greskom) propusti Kreator ne zan da li bih sad isao. Najverovatnije bih,posle onakvog koncerta skupio bih pare nekako, ali tesko. Inace znam dosta ljudi koji bi Morbide i Canibale gledale drugi(treci) put pa makar sledeci koncert zakazali za sledeci dan...Jbg.

Pa koliko je ulaznica prodato????

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa klasicni srpski mentalitet : "Vec sam ih video, zasto bih opet?"

 

Zatooooooo.......

 

Ima toga, ali kao sto sam rekao dosta ljudi nema para, tj. stekaju ih za nesto drugo Marduk, nove palice, zice, Tool, ili se finansijski oporavljaju od pethodnih koncerata ili eksurzija. Medjutim cenim da ce biti ljudi bar koliko na proslom certu, doci ce dosta ljudi kojji nisku dosli prvi put...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Posto ce sutra biti pakleno vruce dobro bi bilo da organizatori svima koji idu na koncert daju one male kacketice sa ventilatorcicima, ili bar da organizuju prodaju (ali po veoma povoljnim cenama) ispred SKC-a!A svima koji imaju kartu sa manjim rednim brojem od 100 da daju besplatno kacketic, led i peskir :da: !Ja mislim da bi se to dobro odrazilo na posecenost koncerta :da: !

Share this post


Link to post
Share on other sites

A svima koji imaju kartu sa manjim rednim brojem od 100 da daju besplatno kacketic, led i peskir :da: !Ja mislim da bi se to dobro odrazilo na posecenost koncerta :da: !

Odlicno!

 

Dobro vece. Zahtevam kacketic sa ventilatorcicem i lizalicu! :veseli:

Share this post


Link to post
Share on other sites

hehehe....lizalicu !! :) :) :) :)

 

 

enivej....stvarno ne kontam to povecanje karte sa 2000 na 2500 tokom koncertnog dana....cemu to.... :confused: Mnogo ljudi skupi para do koncerta i onda prc....

 

 

Bice sutra 1000 ljudi....sigurno !

Share this post


Link to post
Share on other sites

enivej....stvarno ne kontam to povecanje karte sa 2000 na 2500 tokom koncertnog dana....cemu to.... :confused: Mnogo ljudi skupi para do koncerta i onda prc....

To je da bi skupo platili organizatorima sto su im grickali zivce do zadnjeg dana :lol:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

...manje od 20 sati do koncerta

Da se svi lepo sutra izdodirujemo znojavim telima i kao sto rece raven da smridimo jace nego na Kreatoru (na kome nazalost nisam bio ali sam cuo utiske)...

 

EDIT: I da se lepo provedemooooooooooooo..............................(ne rade mi j****i smajlji)

Edited by Uruk Hai

Share this post


Link to post
Share on other sites

jel zna mozda iko gde ima da se nabave blind guardian majce a da rade sutra :unsure:

 

Verujem da će official merchandise na koncertu da radi! :mrgreen:

 

 

A ako nemaš para za to, buvljak na NBG-u šljaka, a i neki likovi prodaju ovamo iza SKCa, kod pozorišta, tamo gde su one klupice, ali ne znam dal' se cimaju nedeljom...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...