Jump to content

Blind Guardian


Recommended Posts

Ajde de, metalci smo...momci chvrsti :rockdevil:

 

Vecina su kosati, pa bi tu i mogla da radi neka ventilacija dodatna u stilu -> :rockdevil: Medjutim ja na proslom gigu Gardijana retko koga videh da hedbenga tak da to i otpada :)

 

I have told

That this heat will never end..

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne seresh RNA :)

 

Ja sam na prosloj imao na sta da mlatim, Born, Lost, Imaginations...pa u principu jedino na zadnja dva nema mnogo headbanger materijala..doduse na "This Will Never End" moze..pa se nadam da ce sad da je opale..jebo ih Another St.Anger Me

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ја ћу отићи на концерт сада да их видим први пут, али ако сет листе убудуће не буду по мом укусу, ја НЕЋУ да се задовољавам са било чим.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ја ћу отићи на концерт сада да их видим први пут, али ако сет листе убудуће не буду по мом укусу, ја НЕЋУ да се задовољавам са било чим.

 

 

Ha, ha... Ok, niko te ne tera!

Nemojte me samo tući :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kad popijem dovoljnu količinu piva, ja ne osećam ni hladnoću, ni toplotu. A popiću je pred koncert sigurno.

 

Paz' samo da ne preteraš! :) Ja, iz preventivnih razloga, uglavnom izbegavam da cirkam pred tako važne koncerte, znaš kako je, otvori se dizna, ne želim da se posle ne sećam koncerta! :)

Ima vremena za cirku posle!!! :alkos: Nadam se da će bude neki after-party, inače može da se desi da demoliramo (nenamerno) neku fontanu!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Treba piti polako i sa pauzama, dok se ne postigne pravi efekat. Treba izbegavati da se pije na samom koncertu, jer to može da dovede do preterivanja i gubitka pamćenja, a i da stvori probleme tipa potrebe za odlaskom u WC. Ja uvek pijem pred koncert, jer je doping neophodan da se izdrže napori, a i osećaj je mnogo bolji.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Treba piti polako i sa pauzama, dok se ne postigne pravi efekat. Treba izbegavati da se pije na samom koncertu, jer to može da dovede do preterivanja i gubitka pamćenja, a i da stvori probleme tipa potrebe za odlaskom u WC. Ja uvek pijem pred koncert, jer je doping neophodan da se izdrže napori, a i osećaj je mnogo bolji.

 

 

Ajoj prinče, jadan ti ako ti koncert predstavlja napor i ako ti za to treba doping :no:

Da bi užitak u svirci bio pravi i potpun nije ti potreban alkohol, štaviše može ga samo iskvariti, osim ako Guardiane ne slušaš samo kada si pijan, u tom slučaju svaki dalji komentar je izlišan :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ha, ha... Pa ko priča sada o članovima benda, većina njih pije to je normalno, ja govorim o fanovima i doživljaju koncerta.

Nemam pojma, kada celog života voliš neku muziku i sanjaš o tome da odeš na koncert tog benda, i to ti je razlog za življenje, mislim da ti ne treba nikakav doping za popravku raspoloženja. Barem meni nije potreban. :lol:

A kada je u pitanju neka bezvezna svirka koja mi ne znači mnogo, naravno pijem i ja i pre i u toku svirke :pivopije:

 

Ljudi pa sutra će biti ludnica!!!

:veseli: :veseli: :veseli:

Oko 40 stepeni, još u toj masi... Ajoj... :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Blago vama sto idete ne koncert ja sam u jebenoj Bugarskoj na moru i ne mogu da idem a dao bih godinu dana zivota da ih vidim jos jednom Frubi Elldamar dovedite ih jos neki put please

 

 

Teshko...jako teshko...ako se ovo ne rasproda...mislim da stvarno nema svrhe dovoditi ih ikada vishe...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Reko elldemar , izgleda je ovo poslednji nastup gardijana kod nas na zalost :( . Nismo se proslavili ovog puta kako stoje stvari... jbg.

Izgleda je ovo bilo mnogo za sve , a posebno za fanove. Izgleda mora proci bar 10.godina kako bi se fanovi uzeleli koncerta.

Na zalost jos se nismo navikli na ovakve stvari. Cekali smo 20.god da dodju, dosli prosle godine, svi otisli zadovoljni sa koncerta, bend hteo da se vrati sto pre kako bi ponovili , ali izgleda mi nismo u stanju da ispratimo dva puta gardijane za godinu dana.

Bem li ga moramo razmisliti sta sa Therionom sad . No da ne baxuziramo nadam se da ce se prodaja karata popraviti sutra. Ko zna , mozda ljudi opet cekaju zadnji dan.

Vidimo se !

:pivopije:

Edited by Frubi666

Share this post


Link to post
Share on other sites

Što jes, jes. Došlo je do toga da moramo da biramo na koje jake koncerte ćemo ići, jer finansijski nema šanse sve to da se poprati...

 

Znači ako neće više dolaziti, sutra dajemo sve od sebe, dušu tamo ostavljamo :lol:

Valjda će se smilovati da sviraju više pesme sa prvih par albuma... :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

А и ти си накркао концерата ове године све за по 2000 динара. Ко то да издржи, шта је с тобом?

Koji su to koncerti po 2000 dinara ?! Ja kolko me pamet sluzi pamtim da je po 2000 din bio samo :

WASP , Blind Guardian , Therion/G.Digger ?! A u arhivi je preko 20koncerata .

Therion dolazi opet u decembru i najavljena cena je 1800din .

Helloween/G.Ray ce kostati 2000din pa mi ti kazi da je to mnogo .

Kada nije bilo koncerata svi su kukali kako nema nista sada kada ih ima svi kukaju kako ih je mnogo ... ja nisam nikoga prozivao samo sam izneo cinjenice . A to je da ovde bendovi mogu da nastupaju samo jednom i to je to . Cega cemo se i drzati u buducnosti .

 

Vidimo se sutra narode !

:pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...