Jump to content

Blind Guardian


Recommended Posts

Ima i drugih koje valjaju, ali da sviraju te dve, meni bi bilo sasvim svejedno kako će izgledati ostatak liste. Ovako mi je opet svejedno, jer kako god da naprave listu, bez ove dve pesme to neće biti pravi koncert.

 

Ima i drugih koje valjaju, ali da sviraju te dve, meni bi bilo sasvim svejedno kako će izgledati ostatak liste. Ovako mi je opet svejedno, jer kako god da naprave listu, bez ove dve pesme to neće biti pravi koncert.

Share this post


Link to post
Share on other sites

I da placam boga oca za komad plastike... Aha, evo me.

tako nešto...nego jel' i tebi naš Vladimir liči na Lucu Turillia?

uzgred, sigurno uzimam Tokyo Tales ponovo jer mi se razjebala knjžica. pa taj disk sam kupio pre 13 godina,a vidim da na novom izdanju ima i ''the lord of the rings'' lepo :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ima i drugih koje valjaju, ali da sviraju te dve, meni bi bilo sasvim svejedno kako će izgledati ostatak liste. Ovako mi je opet svejedno, jer kako god da naprave listu, bez ove dve pesme to neće biti pravi koncert.

 

Stani,nije te bilo na prvom koncertu i sada bi radije ne gledao ih nikad vise,nego gledao ih bez te dvije pjesme :confused: :confused: :confused:

Share this post


Link to post
Share on other sites

nego jel' i tebi naš Vladimir liči na Lucu Turillia?

uzgred, sigurno uzimam Tokyo Tales ponovo jer mi se razjebala knjžica. pa taj disk sam kupio pre 13 godina,a vidim da na novom izdanju ima i ''the lord of the rings'' lepo :pivopije:

 

Lici malo, sad kad si rekao, mada nikad ne bih sam primetio... Slican izraz lica.

Nego, kako se ta knjizica uzjebala, jel u podnosljivom stanju? Mozda bi neko uzeo :twisted:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lici malo, sad kad si rekao, mada nikad ne bih sam primetio... Slican izraz lica.

Nego, kako se ta knjizica uzjebala, jel u podnosljivom stanju? Mozda bi neko uzeo :twisted:

ma ja sam to prodao još pre 2 godine...ili menjao ma totalno je loše izgledala, ne možeš ni da zamisliš. to mi je bio prvi CD u životu. tetka mi iz Nemačke poslala. da g aimam još poklonio bi ti ga. Uzgred, znaš d ami je čak ''Somewhere far beyond'' sam CD malo oštećen, i on iam staž preko 10 godina. knjižica je super, al' gde i kako sam sjebo CD pojma nemam. pa moram i to da uzimam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja bih bio srecan kao nova godina kad bi se oni kojim slucajem zajebali pa odsvirali "Bard's Song - The Hobbit" na predstojecem koncetru!Al pre ce nestati rata, bede i siromastva nego sto ce oni menjati set-listu!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stani,nije te bilo na prvom koncertu i sada bi radije ne gledao ih nikad vise,nego gledao ih bez te dvije pjesme :confused: :confused: :confused:

 

Ma gledaću ih ja, nema frke, ali se neću provesti onako dobro kako sam očekivao. Isto će biti i na Saxon-u - teško ću da prežalim što Masterplan ne dolazi s njima. Ali zato, ako King Diamond dođe ponovo, sigurno neću biti razočaran.

Share this post


Link to post
Share on other sites

:rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

Aj pronadji u koliko pesama se razlikuje ova od one iz Beograda 2006te ???

Već' je rekao. :rolleyes:

Navedena lista se razlikuje od one na prošlom koncertu po tome što na njoj nema dve najbolje pesme - Bright Eyes i Mordred's Song. Bez njih ne vredi ići na koncert.

 

:rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: Ja samo da se složim s njim. :rolleyes: Lista je očajna stvarno, Nightfall je najgora pjesma koju sam čula u mom životu, bez obzira što suze pustih kad sam je čula u BG-u. :rolleyes:

Ostale pjesme su tako očajne, aaaa. :udri: I drago mi je da sam bila tada u Beogradu jer su svirali Bright Eyes i M'S S, a sada ne bih dala pare, pih. :udri: Očajna set lista. :udri: :udri: :udri:

Edited by furija

Share this post


Link to post
Share on other sites

Već' je rekao. :rolleyes:

:rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: Ja samo da se složim s njim. :rolleyes: Lista je očajna stvarno, Nightfall je najgora pjesma koju sam čula u mom životu, bez obzira što suze pustih kad sam je čula u BG-u. :rolleyes:

Ostale pjesme su tako očajne, aaaa. :udri: I drago mi je da sam bila tada u Beogradu jer su svirali Bright Eyes i M'S S, a sada ne bih dala pare, pih. :udri: Očajna set lista. :udri: :udri: :udri:

 

 

Pa ti ni nemoj da daš pare za gig.

Lepo ih potroši na derneke i tulume, na merak i sevdah. :da:

 

Prince of Darkness zna o Blind Guardian-u ko Ceca što zna gde su mošti Svetog Save.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa ti ni nemoj da daš pare za gig.

Lepo ih potroši na derneke i tulume, na merak i sevdah. :da:

 

Prince of Darkness zna o Blind Guardian-u ko Ceca što zna gde su mošti Svetog Save.

Oh, jesi se vratio?

Sve ok?

 

nego, nešto sam razmišljao: baš mnogo očekujem od Hansijevog orkestralnog. Za moj ukus, verujem da će mi se mnogo svideti. Nakon Rhapsody-a, Therion-a pa čak i black bendova poput Dimmu i Cradle-a bio je i da BG upotrebi čitav orkestar. Ako su pesme pisane neposredno nakon Nightfall-a, a dožive i svoju orkestralnu verziju možda će to po mom ukusu biti i najbolji album svih vremena. ostaje da vidimo, mad amožda i previše očekujem...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Commented BLIND GUARDIAN frontman Hansi Kürsch: "As you all most probably recognized we have kept silent for quite a while, again. The reason is fairly simple: we have been on the road for most of the time to accomplish an enourmous amount of sightseeing in between the playing. We will give you some longer statement about what has been / is going on the next days. This basically is more to inform you about our 20 years BLIND GUARDIAN anniversary and the related release of the remasters series on Friday, June 15.

 

"This remasters series include all our albums up to 'Nightfall in Middle-Earth'. Due to better sounding this is a very valuable option for those who do not have all albums already or those who do no have any, since this series contain additional material and better booklet designs (including liner notes and some more photos — if it were spacewise possible) than the original ones. Audio-/video-wise we also have added a good amount of material, such as demos, most of the band's clips and b-tracks from single releases, etc.. We have also taken the opportunity to remix the first two albums, so that 'Battalions of Fear' and 'Follow the Blind' appear in a more modern shape. Do not worry, the original intention has not been damaged by that. We would have prefered remixing 'Tales from the Twilight World' as well, but unfortunately this whole project has been done on very tight time schedule, which made it impossible for us to do so. We nevertheless have really enjoyed doing that time travel for quite a few months and it has brought back great memories. The release date is scheduled for all Europe. The rest of the world is going to follow within the next weeks."

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobio sam mail od benda malopre sviraju samo 30min u beogradu ...

 

Što se nerviraš, prošle godine su u Krefledu svirali pred 50 ljudi, 45 minuta. Pa se niko nije uzbuđivao. Nek sviraju i 10 minuta. Bitno da dođu.

Set-lista:

 

1. Banish From Sanctuary

2. Welcome To Dying

3. Fly

4. Into The Storm

5. Bard's Song-In The Forest

6. Punishment Divine

7. Valhalla

8. Medley: Wizard's Crown(Halloween)/Brian

9. Another Holy War

10. Barbara Ann

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...