Jump to content

Blind Guardian


Recommended Posts

German melodic metallers BLIND GUARDIAN will release a new single, "Another Stranger Me", on May 4. The first edition will be made available as a digipack, and there will be a picture disc (12") as well. The track listing is as follows:

 

01. Another Stranger Me (4:35)

02. All The King's Horses (4:11)

03. Dream A Little Dream Of Me (written by Milton Adolphus in 1931) (3:22)

04. Lionheart (demo version) (4:10)

05. The Edge (demo version) (4:27)

06. Another Stranger Me (video) (3:53)

 

141671.jpg

 

 

 

e ovu "Svi kraljevi konji" jos ne chuh...hm, a ovu DaLD nikad nisam chuo...

 

Inache cover je extra! Extra, dakle na srpskom specijalan! Ako ima ovakva majca da se uzme tamo u jula uzecu obavezno!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Syrant
German melodic metallers BLIND GUARDIAN will release a new single, "Another Stranger Me", on May 4. The first edition will be made available as a digipack, and there will be a picture disc (12") as well. The track listing is as follows:

 

01. Another Stranger Me (4:35)

02. All The King's Horses (4:11)

03. Dream A Little Dream Of Me (written by Milton Adolphus in 1931) (3:22)

04. Lionheart (demo version) (4:10)

05. The Edge (demo version) (4:27)

06. Another Stranger Me (video) (3:53)

 

141671.jpg

e ovu "Svi kraljevi konji" jos ne chuh...hm, a ovu DaLD nikad nisam chuo...

 

Inache cover je extra! Extra, dakle na srpskom specijalan! Ako ima ovakva majca da se uzme tamo u jula uzecu obavezno!

 

All Kings Horses je kul stvar, meni lično, draža od pola stvari sa novog albuma, a što se Dream... pesme tiče, ako si slušao originalnu verziju pesama kao što su ''Ukulele Lady'' i ''Mr. Sandman'', koje su iz 30-ih, i ''Dream a little dream of me'' je u tom fazonu.

 

Da, k'o što Frubi reče, bila je majica, doduše, samo je bila sa ripperom, bez detalja u pozadini.

Lično, ovo što radi Nucelar Blast sa ovim izdavanjem singlova je malo preterano, još jedan bi trebao da se pojavi do kraja godine.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Syrant
Kako kome... ne verujem da je pravim fanovima bezznacajno ... u prevodu da moj omiljeni bend izda bilo kakvo izdanje meni bi privuklo paznju...

 

Pa i ja kao veliki fan ovog benda, koji ću ovaj EP kupiti najviše iz kolekcionarskih potreba, slažem se sa Princom da je ovo izdanje beznačajno. Bend nije ni hteo da se izda ovaj EP, već je to samoinicijativno izdao Nuclear Blast zbog velike popularnosti benda, a što se tiče numere ''Dead Sound Of Misery'', koje ima na duploj digipack verziji ''Twist'' albuma, pojaviće se i kao samostalni singl do kraja godine. Preterivanje.

 

Što se omota tiče, super je, ali coveri za ''A Past and Future Secret'' i ''Tales From The Twilight World'', po mom subjektivnom mišljenju, ostaju neprevaziđeni. Način bojenja koje je Marschall tad koristio i dalje stojički pariraju ovim kompjuterski bojenim coverima.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Фастастичан омот, један од њихових најбољих до сада, ако не и најбољи.

Pa ok je, ali nije najbolji. nekako mi izgleda uobičajeno. ja sam više poklonik, kao i Vladimir, starijih omota koje je Marschall radio.

 

Pa i ja kao veliki fan ovog benda, koji ću ovaj EP kupiti najviše iz kolekcionarskih potreba, slažem se sa Princom da je ovo izdanje beznačajno. Bend nije ni hteo da se izda ovaj EP, već je to samoinicijativno izdao Nuclear Blast zbog velike popularnosti benda, a što se tiče numere ''Dead Sound Of Misery'', koje ima na duploj digipack verziji ''Twist'' albuma, pojaviće se i kao samostalni singl do kraja godine. Preterivanje.

 

Ma u poslednje vreme ga baš preteruju, samo pogledaj u koliko će verzija da izašao novi Dimmu Borgir.

Ostavi meni da uradim recenziju za ovaj singl.

Edited by +morgan+

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Syrant

@ +morgan+

Ma u poslednje vreme ga baš preteruju, samo pogledaj u koliko će verzija da izašao novi Dimmu Borgir.

Ostavi meni da uradim recenziju za ovaj singl.

 

Ha-ha, nisam se ni setio da bih ga mogao recenzirati. Ma jok, verovatno bi i previše iskritikovao singl. Recenziraj, fine by me. :) :) :da:

Edited by Syrant

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa ok je, ali nije najbolji. nekako mi izgleda uobičajeno. ja sam više poklonik, kao i Vladimir, starijih omota koje je Marschall radio.

Такође, али овај је стварно феноменалан!

 

Ma u poslednje vreme ga baš preteruju, samo pogledaj u koliko će verzija da izašao novi Dimmu Borgir.

Ostavi meni da uradim recenziju za ovaj singl.

Копирају Мејдене. То се зове комерцијализација.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Syrant
Chekaj bre...ja imam ovu jednu koja ima ATITM sliku..i secam se da bila neka druga plavichasta..al nesto imah trip da to bio Bard's Song slika..anyway..ne secam se da je bila bas ovakva..al kao sto rekost vec..ne imalo pozadinu...

 

 

Sho se brineš, ionako će i za ovaj koncert biti set istih majica.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Syrant
Копирају Мејдене. То се зове комерцијализација.

 

Ko dimmu, ili guardiani, ili nuclear blast? :):):):)

 

Doduše, kad smo već kod gardijana, postoje dve verzije Tokyo Tales-a, sa različitim omotima, i pesmom više, na jednom od njih. :) bloody japanci. :):):):)

 

 

Samo, ovoj guardian maskoti uopšte ne stoji ovaj scythe...to je 100% bila Andreova ideja. :):):):)

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...