Jump to content

Blind Guardian


Recommended Posts

Meni su svi albumi po ukusu tako da mogu da ih preslusavam

svaki dan po ceo dan sto i radim!!! :muzicar:

 

 

Auuu brate, kažu da smo Morgan i ja pukli, što se guardiana tiče, ali ti si nas zajeb'o :):):):)

Svaka vi čas', dobro doš'o u klub... :pivopije:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mozda samo utoliko sto su neke pesme na "Tales..." sulude, kao 'Altair 4' na primer.

 

Sho suluda? Ta pesma je nastavak ''Tommyknockers-a'', i baš ima kul vajb, naročito zbog onih efekata na početku, i muzike koja pomalo liči na onu iz Zone Sumraka...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Whiteraven

Guardiani su najveci carevi. Zbog njih sam poceo da slusam power metal, posle je dosao hammerfall...

Propustio sam prosli konc. jbg prodale se karte ko alva. Sto se albuma tice, ako mi se slusa malo brzi instrumental bataljoni su uvek tu, ali nightfall i ovaj novi a twist in the mith su po meni najbolji, mada sve im je strava tako da je tesko reci sta je najbolje. Ja sam u pocetku slusao samo neke odredjene pesme, posle sve vise i vise, dok nisam odslusao sve. Neprevazidjeni su !!! :pivopije:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guardiani su najveci carevi. Zbog njih sam poceo da slusam power metal, posle je dosao hammerfall...

Propustio sam prosli konc. jbg prodale se karte ko alva. Sto se albuma tice, ako mi se slusa malo brzi instrumental bataljoni su uvek tu, ali nightfall i ovaj novi a twist in the mith su po meni najbolji, mada sve im je strava tako da je tesko reci sta je najbolje. Ja sam u pocetku slusao samo neke odredjene pesme, posle sve vise i vise, dok nisam odslusao sve. Neprevazidjeni su !!! :pivopije:

 

Ako govorimo o najbržem albumu to je definitivno ''Follow The Blind'', osim naslovne, i obrade Barbare Ann, nema nijedne spore pesme, sve režu po bubrezi.

Hoćeš i ovaj 'cert da propustiš? :) :)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sho suluda? Ta pesma je nastavak ''Tommyknockers-a'', i baš ima kul vajb, naročito zbog onih efekata na početku, i muzike koja pomalo liči na onu iz Zone Sumraka...

Pesma nije linearna, ima mnogo menjanja tempa i idiotluka, pozitivnih idiotluka.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Whiteraven

E nema sanse da propustim ovaj, kad je bese? Znaci ako me zakljucaju ima da iskocim kroz prozor, a ako jos usput ne budem imao pare, opljackacu neku trafiku ili nesto :violent:

Od Follow the blind imam samo banish ide mi na nerve, jedini album koji nisam odslusao !!!

Edited by Whiteraven

Share this post


Link to post
Share on other sites

E nema sanse da propustim ovaj, kad je bese? Znaci ako me zakljucaju ima da iskocim kroz prozor, a ako jos usput ne budem imao pare, opljackacu neku trafiku ili nesto :violent:

Od Follow the blind imam samo banish ide mi na nerve, jedini album koji nisam odslusao !!!

 

Prijatelju, to što si propustio da odslušaš ovaj album izgleda ovako:

 

U gradu si, neki klub...vidiš do jaja ribu, primera radi, studentkinja iz provincije, priđeš joj, kreće spika, mala pada, uskoro razmenjujete salivu, izlazite napolje, ona sva usplamtela, zove te kod nje na gajbu, pošto joj cimerka nije tu, a ti si u fazonu, ''znaš za pola sata počinje nova epizoda south parka, aj neki drugi put''...

 

Mislim...i Banish From Sanctuary glavni rif, pa sigurno jedan medju 10 najboljih rifova koje su guardiani ikad izrokali. :da:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovaj bend je na petom mestu moje liste power metal bendova, što ne znači da nije kvalitetan, naprotiv. Jako žalim što ih nisam gledao u oktobru, ali sam obezbedio ulaznicu za jul. Najviše volim njihov srednji period, albume Imaginations from the Other Side i Nightfall in the Middle Earth. Ovo pre toga još nije to, ono posle više nije to, naročito zadnji album, koji me je jako razočarao. Omiljene pesme su mi - iznad svih - Bright Eyes i Mordred's Song. :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...