Jump to content

Blind Guardian


Recommended Posts

Ako cemo posetno, taj album je mnogo vise potcenjivan nego precenjivan...Mnogima je smetala "kompleksnost" icon_uhoh.gif ..fuck them icon_smile.gif

Ma meni ne smeta ta kompleksnost,cak mi je super,svakim slusanjem se otkriva neki novi detalj,ali kao da su u tom "budzenju" zaboravili da naprave malo upecatljivije pesme (ako razumete sta hocu da kazem)...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma, dobar je to album...

 

Ne fali nista ni albumima: "Somewhere Far Beyond" i "Nightfall In Middle-Earth", ali ja najvise volim "Imaginations From The Other Side", odlican album, sta drugo kad su Guardian-i jedan od najbolja dva bend-a na svetu!

BTW ogradjujem se od toga sto su obradili Mr. Sandman, Barbara Ann i Surfin' USA...ne znam sta im bi, ali nista strasno. pivopije.gifpivopije.gifpivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma meni ne smeta ta kompleksnost,cak mi je super,svakim slusanjem se otkriva neki novi detalj,ali kao da su u tom "budzenju" zaboravili da naprave malo upecatljivije pesme (ako razumete sta hocu da kazem)...

Pa..tu se doneekle slazemo...pesmama fali ta "zaraznost" ilti upectaljivost kao sto ti rece,,,ali ja mislim da su "Precious Jerusalem", "Sadly Sings..", ipak donekle uspele u tome...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guardiani su legedne! Ja jos ne mogu da se odlucim koji mi je album najbolji, mozda nightfall, a sto se tice pesma imam dosta omiljenih npr. Mordred's song, Bard's song, Bright eyes, mirror mirror...

Mr.Sandman spot icon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne bih da se izjasnim oko najboljeg albuma jer su svi podjednako fenomenalni,ali su mi 3 najomiljenije pesme Valhalla,Journey Through The Darki Trawler In TIme.Meni su oni jedni od retkih bendova za koje mogu da kazem da nisu izdali los album,njihov ptvi album koji su izdali sa svojih 20-ak godina je bolji mnogo najboljih albuma nekih grupa.ZAISTA IM SE DIVIM icon_da.gif

I ne dirajte mi ManOwaR no.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako cemo posetno, taj album je mnogo vise potcenjivan nego precenjivan...Mnogima je smetala "kompleksnost" icon_uhoh.gif ..fuck them icon_smile.gif

Album je muzicki prefektan i kompleksan,ali mi se ipak manje svidja od ostalih,mozda mi ta kompleksnost i veliki broj melodija malo smetaju!

Meni je sa tog pesma omiljena Soulforget(ako sam lepo napisao icon_biggrin.gif )

Share this post


Link to post
Share on other sites

Album je fantastican.........nije mi jasno sto je toliko potcenjen. Jednostavno je tezak. Ni ja ga ne mogu slusati toliko koliko Nightfall, ali smatram da im je ovo remek delo........dokazali su koliko odlicno funkcionisu.

Neki ljudi jednostavno nemaju sluha za toliko nagle promene i ne zele da ih prihvate. Na taj nacin pokazuju koliko su ograniceni u smislu shvatanja i kapiranja muzike.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma, dobar je to album...

 

Ne fali nista ni albumima: "Somewhere Far Beyond" i "Nightfall In Middle-Earth", ali ja najvise volim "Imaginations From The Other Side", odlican album, sta drugo kad su Guardian-i jedan od najbolja dva bend-a na svetu!

BTW ogradjujem se od toga sto su obradili Mr. Sandman, Barbara Ann i Surfin' USA...ne znam sta im bi, ali nista strasno. pivopije.gifpivopije.gifpivopije.gif

Oh Boze, a ti si neki opaki metalac koji ne sme da cuje nista sto nije metal. Ajde molim te objasni mi sta fali sto su obradili Mr. Sandman, Barbara Ann i Surfin' USA icon_confused.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma, dobar je to album...

 

Ne fali nista ni albumima: "Somewhere Far Beyond" i "Nightfall In Middle-Earth", ali ja najvise volim "Imaginations From The Other Side", odlican album, sta drugo kad su Guardian-i jedan od najbolja dva bend-a na svetu!

BTW ogradjujem se od toga sto su obradili Mr. Sandman, Barbara Ann i Surfin' USA...ne znam sta im bi, ali nista strasno. pivopije.gif  pivopije.gif  pivopije.gif

Beach Boyz rulez

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije mi jasno zasto svi kazu da su im najbolji Night Fall ili A night At The Opera, zasto niko ne kaze da su mu Batallions of Fear ili Follow the Blind omiljeni......... wallbash.gifwallbash.gif

 

U sustini, svi albumi su odlicnii bez izuzetka, ali meni su Guardiani bolji iz ranijih dana kad su bili malo tvrdji............

Edited by Dimmu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije mi jasno zasto svi kazu da su im najbolji Night Fall ili A night At The Opera, zasto niko ne kaze da su mu Batallions of Fear ili Follow the Blind omiljeni......... wallbash.gifwallbash.gif

 

U sustini, svi albumi su odlicnii bez izuzetka, ali meni su Guardiani bolji iz ranijih dana kad su bili malo tvrdji............

Imaginations ... je najtrvdji i najjaci od svih albuma !

i tu nema govora! mad.gifpivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Album je fantastican.........nije mi jasno sto je toliko potcenjen. Jednostavno je tezak. Ni ja ga ne mogu slusati toliko koliko Nightfall, ali smatram da im je ovo remek delo........dokazali su koliko odlicno funkcionisu.

Ma pravo remek dijelo, kao i Lucifer's Heritage-Symphonyes Of Doom....To je ono pravo!

 

 

Jesi slusao Lucifer's Heritage-Symphonyes Of Doom ?

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ajde,nemojte se sad prepirati oko toga ko voli koji album icon_da.gif

I ja takodje vise volim preriod kad su bili brzi i nesto manje melodicniji nego sad,znaci preriod od 1989(BOF) do NITME s' tim sto ne uklucujucem taj album u ovaj period sto takodje ne znaci da je los,naprotiv siigurno je u muzickom smislu vrhunac ovog benda ali imam draze albume od Nightfall-a

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...