Jump to content

Blind Guardian


Recommended Posts

P kada je rec o Guardianima jako mi je tesko govoriti, Svi albumi su na svoj nacin dobri ali ako moram izabrati najbolji onda bi to bio IFTOS zbog A Past And A Future Secret. A naj losiji Night At The Opera. A znam da su obradjivali Deep Purple i snimili su jedan demo Tribute to metallica ali su to snimili za sebe pa je to jako tesko naci. Sto se tice textova najbolji su mi LOTR i Nightfall.

Share this post


Link to post
Share on other sites

P kada je rec o Guardianima jako mi je tesko govoriti, Svi albumi su na svoj nacin dobri ali ako moram izabrati najbolji onda bi to bio IFTOS zbog A Past And A Future Secret. A naj losiji Night At The Opera. A znam da su obradjivali Deep Purple i snimili su jedan demo Tribute to metallica ali su to snimili za sebe pa je to jako tesko naci. Sto se tice textova najbolji su mi LOTR i Nightfall.

slazem se za imaginations.... stvarno past and future secret je nesto najbolje sto sam ikada cuo!!! icon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

slazem se za imaginations.... stvarno past and future secret je nesto najbolje sto sam ikada cuo!!! icon_rockdevil.gif

ma Imaginations je najvece njihovo remek delo iako mi nije najomiljeniji album,takodje mi je jedan od najacih momenata tog albuma Script for my Requem i pogotovo onaj uvod na klavijaturama,a tek kako zvuci uzivo orangelistening.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

...A znam da su obradjivali Deep Purple i snimili su jedan demo Tribute to metallica ali su to snimili za sebe pa je to jako tesko naci....

Sta su obradili od Metallice???

Od Purpla su obradili Hallelujah,imam to...

Imam od obrada i Dont Talk To Strangers(Dio) i Beyond the Realms of Death(J.Priest)...

Jel cuo ko od vas demo Past and Future Secrets???Ima drugaciji text-meni bolji...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sta su obradili od Metallice???

Od Purpla su obradili Hallelujah,imam to...

Imam od obrada i Dont Talk To Strangers(Dio) i Beyond the Realms of Death(J.Priest)...

Jel cuo ko od vas demo Past and Future Secrets???Ima drugaciji text-meni bolji...

e ajd daj kopiraj text pesme ovde ili daj neki link,pa da vidimo!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cuo sam njihovu obradu Beyond The Realms Of Death i odlicno su je uradili,takodje mi se svidja kako se Hansiev glas uklapa uz tu pesmu,a i sama pesma je legendarna jedna od najboljih heavy metal pesama tako da to jednostavno nije moglo da ispadne lose pogotovo kad rade Guardian-i icon_da.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cuo sam neku varziju A Past and a future ... i cinimise da je drugaciji ali nisam siguran jel' live ili demo. A za Metallic-u mi je ortak rekao da je uradjena u nekoliko stotina primeraka.

A obrade sam nabavi sa njihovog mp3

Edited by Hansi

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Kolike su sanse da Guardiani dodju kod nas?

Pa, kad smo ih to pitali u Budimpesti, bilo je "Ako nas pozovete, doci cemo". Pri tome, naravno, misle na poziv od strane organizatora koncerata.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...