Jump to content

Heroes Of Might And Magic


Zhad

Recommended Posts

Da pokusamo ponovo icon_smile.gif

Ovu temu sam bila startovala pre nego se desilo sa forumom prelazak na nov server pa je nestala ....znam da je postojala i ranije ali taman smo je ponovo pokrenuli icon_smile.gif

Vidim da na yu metalu ima jos dosta igraca Heroja icon_smile.gif

Pa hajde da ponovo krenemo pricu o njima icon_smile.gif

Za i protiv pre svega platforme III i IV i sta ocekujemo od novog dela koji ce se nadam se ipak uskoro pojaviti ...

 

 

Volela bih da nam ova tema takodje sluzi za zakazivanje turnira, pa eto neka se javljaju zainteresovani icon_evil.gif

 

Pozdrav svim herojima pivopije.gif

Edited by Zhad

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sto se tice novog dela, dosta obecavanja po pitanju povratka korenima, odnosno III i II delu. Sto je naravno pozitivno. Takodje, V ce biti, kao sto je vec odluceno, izvodjena u apsolutno 3d okruzenju. Mada, za zamkove nisam siguran. Sa radom na doticnom nastavku se krenulo ali je progres skoro minimalan te se igra nece skorije pojaviti, tj. sigurno ne u ovoj godini.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ok...IV deo je sranje... Ima par dobrih ideja, ali je katastrofa. Ako niste toliko zalazili u tematiku, Na svakoj mapi je namesteno da protivnici nedeljno dobijaju 1000 zlatnika vise od vas... Kakva nepravda... Sto se tice III, to sam razbijala... Obozavam INFERNO mrred.gifmrred.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Skazem se da je III bila mnogo bolja od cetvorke na zalost ...

mislim meni se pre svega vise dopadal platforma trojke ... i nadams e da ce biti povuceni iskustvom tj neupsehom cetvrtog dela ... te da ce u petiici unaprediti staru dobru platformu pa da opet mozmeo da uzivamo icon_smile.gif))

U svakom slucaju jedva cekam nastavak ...

 

Ako neko ima neke nove informacije neka pise icon_smile.gif

I da ajde zaista d aorganizujemo mali community igraca bar u Beogradu za pocetak pa da zakazujemo turnire moze biti zanimljivo icon_smile.gif

Ja inace imam vise stotina mapa koje nikad nisu izasle u prodaju a koje sam testirala svih ovih godina icon_smile.gif)) stoga imate sta novo da igrate ako zelite ...

pozdrav

 

Herojima od mene icon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vama sto se ne svidja cetvroka, koliko ste je tacno igrali? I ja sam u pocetku bio odbojan ali sada obozavam cetvorku, ne mogu da kazem da li je bolja cetvorka ili trojka, obe su dobre na svoj nacin.

 

Cetvorka mi se najvise svidja zbog toga sto nema pacenja sa populacijom i tim sranjima, bar u kampanjama, ide heroj sam (bez bilo kojih jedinica) sa 30 Potion of Immortality i cisti sve redom, niko mu nista ne moze...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cetvorka mi se najvise svidja zbog toga sto nema pacenja sa populacijom i tim sranjima, bar u kampanjama, ide heroj sam (bez bilo kojih jedinica) sa 30 Potion of Immortality i cisti sve redom, niko mu nista ne moze...

Sama činjenica da heroj može da obavlja posao sam, čini HoMM IV znatno lošijom od njenih predhodnika. Baš je u populaciji i ostalom delu vojske bio čar...Da ne govorim o smanjenju broja jedinica. no.gif

Inače, novi sistem skillova heroja i njihovo budženje je sasvim ok i nadam se da će taj deo zadržati.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zar nekome, u 4-ci ono smesno, sa kokosijim nogama, nekome lici na Djavola? U trojci je bio zakon... Do jaja su ga bili napravili, sta im je trebalo da prave onu komediju?

 

Pozitivni detalji su sto jedinice mogu same da idu, sto dosta zavisi od heroja, sto tokom cele nedelje dolazi neka vojska za kupovinu, a ne samo prvog dana u nedelji... Malo je realnije... Dobra je ideja da jedinice mogu da razvale vrata od zamka... Ali, prvo, sve jedinice su usporene u odnosu na treci deo. Mnogo vojska lakse gine, iskreno, vise mi se dopadala unutrasnjost zamaka u trojci...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobro, sve to stoji, ali ipak mislim da je bolje sto su neke stvari promenili, to jest sto su toliko stvari promenili. Dobija se nova igra. I dalje su to heroji, ali koristi se druga strategija... Sta ste vi hteli, da naprave Heroje 3 sa jos toliko jedinica i boljom grafikom i da ih nazovu Heroji 4? Ovako je mnogo bolje. Nije meni bolja cetvorka, vec jednostavno drugacija, oba dela su dobra.

 

A da, starno su mogli bolju grafiku da naprave... pogotovu u borbi... ali to u sustini nema veze.

Edited by Crusader
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cetvorka je zaista najvece razocarenje koje sam doziveo od 3da...

koliko god sebe teram da je zavolim ne uspeva... stoga sma je poklonio komshiji... trojka je i dalje neprevazdjena... petica izlazi pocetkom sledece godine i bice radjena u maniru trojke... nadam se samo osvezena trojka...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zalosno je sto je 3do bankrotirao jer zaista su bili sjajna kompanija za igrice mada najprodavaniji artikal su bili bas homm icon_smile.gif

Nadam se da ce sledeca kompanija nastaviti da rade na herojima kvalitetno i da ce izvuci zakljucak gde je bila greska sa cetvorkom...

 

Ja ince ne kazem da je IV sranje ja samo mislim da je III bila zakon i da je bila mnogo vise u duhu pravih heroja ... engone je bio gotivniji bar meni kao i vojske i zamkovi i artifakti icon_smile.gif) Za mene je pravi boom tj revolucionaran potez bio Armaggedons Blade kad su izbacili nove super heroje, specijalne artifakte i nove populacije zmajeva icon_smile.gif)) to je bio zakon !!!

Navijam da ponovo bude tako u V icon_smile.gif))

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...