Jump to content

Heroes Of Might And Magic


Zhad

Recommended Posts

Drugi deo je bio takodje fin, ali treci je abnormalno tezak.

Btw... izashao je Jagged Alliance 2 Wildfire, tako da ukoliko volite potezne strategije, uzivajte, igrica je fenomenalna...

Na kojoj tezini igras?

 

Inace zar nije Eidos pravio Commandos-e???

Share this post


Link to post
Share on other sites

Heh, tu se varas, generali su odlicna strategija, pogotovo sa ekspanzijom. Jedina igra koja po nacinu igre ima slicnosti sa Starcraftom, tj. postoji mnostvo kombinacija i nacina da se unisti neprijatelj, to je jedina skorija igra koja ima te cari. Da ne govorimo o multiplayer-u, sa sve ostale C&C-ove - KEVA.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa ne moras biti prvi u organizovanju turnira ... poenta je da se okupimo i da nam bude prijatno sto da ne icon_smile.gif)

Sem toga ja sam igrala might preko americkog heat servera jos 99 godine icon_smile.gif))

 

Stoga ko je z anek vice pa da se dogovaramo da se sve lepo spremi icon_smile.gif)

pozdrav

 

icon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eeeeeee...Ne znate vi kako mi je. Ne smijem da mu napadnem heroja, grad ili uopste da udjem u njegovu teritoriju. Kaze sta mogu ja sa mojih 7 hidri protiv tvojih 50 ghost dragona(igru rasturam). Ja kazem briga me, i onda mi on zabrani izlaske. Kakav ruzni loser.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovako , 3DO nema veze sa commandosima, to je izdavacka kuca pod cijim

okriljem je radio tim New World Computing (na celu sa legendarnim John Van Caneghmom koji je idejni tvorac HOmm i M&M serijala).Naravno kako su ovi prvi bankrotirali ovi potonji su se rasformirali.

Lecencu za HOMM serijal je otkupila druga firma.Ja mislim Strategy First, nisam siguran , ali posto su to drugi ljudi ne ocekujem od petice apsolutno nista.

Cujem i da je odlozena posto momcima to nije prioritet.

 

SAd sto se tice trojke i cetvorke itd.Posle visecasovnog igranja ne mogu da odlucim koji deo je bolji( 2,3 ili4) svaki ima brojne prednosit i mane.

U trojci guse sa stvorenjima - 7 plus svako se unapredjuje sto je suvisno.

U cetvorci ima ih malo i nijedno se ne unapredjuje ,ali se zato biraju-odlican koncept.U dvojci to je idealno,ali sistem razvijanja likova i donekle bitka su siromasni.Grafika u dvojici je simpaticna,radi posao, u cetvorci je

napredna i u delovima dobra ali vecinom groteskna,U trojci je IMO grafika najbolja.

 

Ja bi verovatno se pojavio na turniru iako odavno nisam igrao..

 

Inace jel neko posecivao Heroes Community?

Share this post


Link to post
Share on other sites

SAd sto se tice trojke i cetvorke itd.Posle visecasovnog igranja ne mogu da odlucim koji deo je bolji( 2,3 ili4) svaki ima brojne prednosit i mane.

U trojci guse sa stvorenjima - 7 plus svako se unapredjuje sto je suvisno.

Morello, stfu!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja bih potpuno prepustio igracu da bira u sta ce heroj da mu se razvija. Znaci nema onog biranja izmedju onih opcija (kad mi dolju zajedno Scouting, Eagle Eye, Scholar ili Estates kod glavnog heroja, mogu samo da se ubijem od muke). Lepo imas sva moguca unapredjenja i ti biras. Dabome.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja bi verovatno se pojavio na turniru iako odavno nisam igrao..

 

Inace jel neko posecivao Heroes Community?

Pozdrav icon_smile.gif) ako si raspolozen za turnir vici pa da se organizujemo pokusavam da okupim ljude icon_smile.gif

Ja sam, dugo godina bila map tester za Astral Wizard community icon_smile.gif)

Tako da imam jako puno mapa koje sigurno niko nije igrao icon_smile.gif)

Stoga ko god je za neka vice icon_smile.gif)

pozdrav svima

 

icon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...