Jump to content

Heroes Of Might And Magic


Zhad

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

e meni treba isto homm 2 i 4

ko ce da mi poshalje to, a ja njemu za uzvrat neshto... ne znam,... neka me shibne na pm

 

inache sad kada sam rushio sistem pa ga digo ponovo neshto sam sjebao i ne mogu da instaliram... a bash mi se igra,,, kakav shit....

 

inache igrao sam samo trojku i super je... sviDza mi se, mada josh nisam provalio neke fore....

 

i negde sam video screen shots za 5icu...

jer to izashlo ili tek treba da izadje???

Share this post


Link to post
Share on other sites

Heh, kad su Heroji u pitanju, daleko je ta 2006. Ali ajde... icon_biggrin.gif Ima neki nesrecni trailer na netu, mada koliko se da videti a jos negde sam to procitao, Heroji V ce biti malo nalik na EtherLords-e...Posto ce heroji 100% biti o5 van bitke pasce tu neki summoni i sta vec ne. Mada, meni i tako odgovara. Ipak, pomenuto je da se vracaju korenima, eto jos jednog plusa.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Na tricu,cuo sam da svaka jedinica moze da se apgrejduje po jos jednom ili dva puta,puno novih artifakta,heroja,milim da ima jos novih rasa i jos puno puno mapa i svega i svacega.Uglavnom neka perverzija.Cuo sam da je to neki tribute to HoMM III,neznam.Ima jedan moj drug ali se retko kad vidjam sa njim.Ako dobijem 'cu da javim !

Share this post


Link to post
Share on other sites

E da! Na oficijalnom sajtu imaju 2 trejlera za heroje V. Cak se vidi i grad kako izgleda, naravno bez vecine detalja. Very nice! Onako, adventure map najvise lici na Etherlords-e. Za sada nisu izdali combat video al planiraju uskoro.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na tricu,cuo sam da svaka jedinica moze da se apgrejduje po jos jednom ili dva puta,puno novih artifakta,heroja,milim da ima jos novih rasa i jos puno puno mapa i svega i svacega.Uglavnom neka perverzija.Cuo sam da je to neki tribute to HoMM III,neznam.Ima jedan moj drug ali se retko kad vidjam sa njim.Ako dobijem 'cu da javim !

Da, to je WoG definitivno. icon_da.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel to ono - Heroes 3 In the Wake of Gods = WOG?

 

Meni se ti nije dopalo, nekako je razrušilo balans i dodalo gomile svega i svačega, nepotrebno ...

To je nesto najbolje sto je izaslo od tih heroja. Imas dva ili tri diska spakovana u instalaciju od 250MB sa gomilom novih opcija koje su vecini krs ali najbolje je sto mozes sve do jedne da poiskljucujes.

+ ne treba ti cd za igru a ima i random map

 

de ces bolje pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

Mali rifreš o Herojima V, koga zanima više nek ide na celestialheaven:

 

Izlaze na proleće

biće 6 grada sa po 7 potpuno apgrejdabilnih kreatura

otkriveni su Haven Inferno i Necropolis još 2 grada su Orcs i Elfs znači još samo 1 grad se ne zna (verovatno ili Wizard ili Warlock fazon, šmrc nedostajaće mi jedno od ovo dvoje)

Grafika je odlična ali su upali u 3d zamku mnogo zajebavanja kamerom i svođenje strateške dubine igre na posmatranje lepih kreatura kako se biju

Bitke će biti kraće pošto će stvorenja bliti dosta bliže nego pre (ovo im je najgore) i to što manje kreatura to manje bojno polje ...

Po pitanju kreatura se vraćaju rasporedu sličnom iz heroja 3

 

...

 

Još nisam gledao filmove, ali grafika skroz zadovoljava, zabrinut sam za zanemarivanje nas fanova strategije i gejmpleja jer je (uz najbolju atmosferu od svih igara) to ono što je činilo heroje tako zanimljivim.

Ova igra više izgleda kao za Sony nego za pc ...

 

poz!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mali rifreš o Herojima V, koga zanima više nek ide na celestialheaven:

 

Izlaze na proleće

biće 6 grada sa po 7 potpuno apgrejdabilnih kreatura

otkriveni su Haven Inferno i Necropolis još 2 grada su Orcs i Elfs znači još samo 1 grad se ne zna (verovatno ili Wizard ili Warlock fazon, šmrc nedostajaće mi jedno od ovo dvoje)

Grafika je odlična ali su upali u 3d zamku mnogo zajebavanja kamerom i svođenje strateške dubine igre na posmatranje lepih kreatura kako se biju

Bitke će biti kraće pošto će stvorenja bliti dosta bliže nego pre (ovo im je najgore) i to što manje kreatura to manje bojno polje ...

Po pitanju kreatura se vraćaju rasporedu sličnom iz heroja 3

 

...

 

Još nisam gledao filmove, ali grafika skroz zadovoljava, zabrinut sam za zanemarivanje nas fanova strategije i gejmpleja jer je (uz najbolju atmosferu od svih igara) to ono što je činilo heroje tako zanimljivim.

Ova igra više izgleda kao za Sony nego za pc ...

 

poz!

Meni ce biti drago ako ostane uporiste sa zlatnim zmajevima

icon_wink.gificon_twisted.gificon_wink.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislim da će ti se želja ispuniti. Najavljeni su elfovi, oni će ga verovatno imati. Elfovi će biti nešto u fazonu ramparta. Pitanje je ko će imati crne zmajeve? Možda orkovi, možda taj šesti neotkriveni grad, možda niko.

 

Obzirom da su objavili da je ekspanzija garantovana, možda i tu bude novih gradova, sve je moguće. Možda ćemo neka od stvorenja koja nam ovde zafale( a sigurno hoće, h3 su imali 8*7 kreatura, h5 će imati tek 6*7) tek tada ponovo videti.

 

Verovatno će varijetet zmajeva biti popriličan obzirom na to da će u originalnoj kampanji zmajevi igrati ključnu ulogu u priči.

 

Pozdrav.

Edited by SoulForged

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sve to lepo zvuci... Samo ne verujem da ce od trojke ikad izaci bolji Heroes... WOG + trojka, i to je to.

 

U sustini, sto se mene tice, bio bih zadovoljan da nastavci samo menjaju zamkove, da se dodaju nove kreature, nove mape... sve ovo sto sad rade je bespotrebno, to vise nece biti Heroes of M&M.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svakako.

 

Zato oni i prave ovakve igre, mogu da se kladim da će izaći i verzija za konzole ...

 

Zašto bi njih interesovala šačica zagriženih fanova umesto gomile dece koja će se ložiti na one gluposti - zumiraš čikice da vidiš kako se biju - vau . Njihove pare su im podjednako dobre, a ima ih sigurno 100x više.

Kakvo je stanje, budimo srećni što će ih uopšte biti, pravljenje igara je previše provaljen i unosan biznis sada da bi bilo puno nekih ideje i koje čega ...

 

Ipak Apeirone, po onome što piše oni se dosta vraćaju 3ci, Vrlo vrlo slična lista i raspored stvorenja kao u 3ci, Heroji će se opet vratiti samo na bacanje magija i slično .... ako ti želiš dobar klon 3ke (a mislim da svi to ovde manje više želimo) onda možda i imamo čemu da se nadamo, samo da ne ukenjaju tuču, za mađijce i skillove ćemo videti ...

 

pozdrav društvo

pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma samo nek oni izadju vec jednom, bice dobro provereno icon_da.gif

Sto se maDJija tice, ja stvarno nemam toliko maste da zam sta bi oni mogli sad novo da izmisle kad se unapred znaju sve seme i plasim se da tu ne ispadne neka glupost

Ne svidja mi se sto ce bojno polje da se skracuje i sto ce mi stvorenja biti blizu u cilju skracenja tuce, to je bezveze.

Cetvorka je bila dosta neizbalansirana po pitanju bica, ne znam sto im je trebalo da prave toliko mocne black dragon-e, mada je to vec prezvakana tema.

Ma znam da ce biti ok. Ali sam siguran da nece biti blizi trojci vec cetvorci po mnogo cemu. Dakle, Apeirone, strepi icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...