Jump to content

Heroes Of Might And Magic


Zhad

Recommended Posts

Ma, pricajte vi sta god hocete, ali ja jos uvek igram keca... icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif Najjaca igra, cetiri rase, odlicna kampanja, najomiljeniji su mi oni duhovi iz lampe i naravno zmajciki... Doduse i dvojka je odlicna, sa svim onim " Blooooood " vampirima i crnim zmajcikima... Doduse i trojka je bravo cudo, pogotovu nastavci, obozavam azurne zmajeve... Ali, zato cetvorka... icon_mrgreen.gif

Ma, Heroji su definitvno najjaci serijal ikada...

Share this post


Link to post
Share on other sites

tako je!

half-life je najvise ocenjena igra!

znao sam da mi nesto tu smrdi da Heroesi budu ali i pored toga su za mene najjaca igra ikada!!!

nego mogao bih da otvorim temu o half-life-u (ako vec neko nije otvorio) jer sam i ja (bio) jedan od onih Counter-strike freak icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

 

vestice u dvojci su najjace pogoatovo kada krenu da se kote....

uvek mi je bio cim da ih napadam i uvek sam izbacivao slabe jedinice iz armije da mi se ne bi krvi napile (BLOOD!) icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa mozes da namestis da je jedinice 7. nivoa automatski upgrade-uju na 8. ali onda igra po malo gubi na smislu, jer su te nove jedinice bolestina. U svim ostalim slucajevima, koliko ja znam, u dwellinzima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Igrala sam i ja u medjuvremenu WOG i nisam bas odusevljena mislim da je malo cudan rezon u njemu ....sve postizes na kvantitet bas glupavo ....ipak si originalni delovi heroja zakon vracam se na njih icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Taj item je definitivno prejak. Dodje cika, Craig Hack koji je sam po sebi mnogo bolestan heroj i dodje tamo neki kao kurcevi mag, recimo 30/30 knowledge i spellpower i ovaj divljak sa 50 attack-a i onda nastaje opsti krah. icon_smile.gificon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...