Jump to content

Heroes Of Might And Magic


Zhad

Recommended Posts

Nemam nista protiv zmajeva, ali...zna se, Titani i Arhandjeli u kombinaciji, nema tih zmajeva. Ako iskljucimo Azurne i Rust. icon_biggrin.gif Zapravo samo Azurne.

Pa ne yavisi to smao od jedinica vec i od karakteristika heroja i magija i artifakta ... a i da iskljucimo specijalne jedinice tipa azure i dalje ti tvrdim da je moguce slomiti armiju arhandjela i titana i sa obicnim crnim i ylatnim ymajevima uy dodatak sharpshootersa icon_smile.gif mozemo da probamo nekad ako si za mrred.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

icon_wink.gif Nije losa ideja, u globalu sam za...nego samo me nesto muci, ti rece da iskljucimo specijalne jedinice a ovamo sharpshooteri. Mislim kakav je to nacin, icon_razz.gif osim naravno ako imas nameru da vodis Gelua za heroja. icon_biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
A tako dakle, ovamo neki hardcore fan zmajeva a posle 'Ja volim Gelua'. icon_smile.gif Ja sam se razocarao...

heheheh nema tu razocaravanja ja preferiram zmajeve(dungeon) ali i rampart nije los icon_smile.gif uglavnom i igram ta dva zamka icon_twisted.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ajde bre da se skupimo da odigramo neku online partiju Hirousa. Samo da ja nadjem diskove da instaliram. icon_mrgreen.gif

neces morati uskoro sam u Bg u tacnije za 3 dana pa nemora biti online partija ...a za turnir sam raspolozena uvek ajde da vidimo ko je jos zainteresovan pa cemo lako da zakazemo mesto i vreme icon_smile.gif jedva cekam heheh pivopije.gif

pozdrav svima

Share this post


Link to post
Share on other sites

icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif Eeeee bre, pa kakve ja veze imam sa Bg ? (sem sto imam puno familije tamo) icon_smile.gif . Ja sam ti na 200 km daleko icon_mrgreen.gif . A da dolazim u Bg zbog Hirousa...jes da volim igricu, al' ne bih nesto. icon_biggrin.gif

U stvari eventualno ako se budem nasao u Bg pa onda.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ubedljivo najgotivnija mapa je chini mi se Warlords da se zove (beshe to davno...) dve reke, chetiri (polu)ostrva i na svako od njih po dva zamka... mislim da ta mapa ide uz A. Blade.... i tu naravno, uzeti Castle, expert earth i town portal i gotovo icon_smile.gif i to je jedna od meni retkih mapa sa kojim sam se ja sreo koja moze da se zavrshi na rush... icon_smile.gif gotovo pola mape opushteno za manje od mesec dana...

 

 

 

 

..

 

 

 

mada, ko ce josh da igra sad heroje...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nemam nista protiv zmajeva, ali...zna se, Titani i Arhandjeli u kombinaciji, nema tih zmajeva. Ako iskljucimo Azurne i Rust. icon_biggrin.gif Zapravo samo Azurne.

A kristalni? Ne vjerujem da bi ih dobio samo samo sa titanima i andjelima ako upadnu sa jos nekim zmajem u kombinaciji...

Share this post


Link to post
Share on other sites

A kristalni? Ne vjerujem da bi ih dobio samo samo sa titanima i andjelima ako upadnu sa jos nekim zmajem u kombinaciji...

Rekoh, da iskljucimo sve te off town creature. Samo Titani i Arhandjeli na neke od zmajeva. Moze i mesano.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

e ljudi bre smorili ste ovo moze da dobije ovo ovo moze da dobije ono ... sve to zavisi bolje jedinice su takodje i skuplje . . . mislim da je filozofija ove vrste u herojima nepotrebna

inache ja sam uvek za turnir, mada iskljucivo ako stavimo turn 1 min i da obecate da necete tuci svakog gremlina zbog 130 Xp-a ako hoce da bezi ...

Edited by SoulForged

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...
I onda je dosla Isra sa Cloak of the Undead King... icon_smile.gif

Pa, dobro... Nisam ni pricala o tome (Hack i Isra - ni prvog ni drugu ne podnosim icon_mrtav.gif ), vec sam samo postavila pitanje kolika je najveca implozija... Ja znam da je najveca bila 13325, ako je neko imao vise, neka mi napise... ok?

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 months later...

Ovo je najbolja igra svih vremena!!!!!

 

Podrzavam turnir za 3 ili 4 svejedno

samo da opet neko zna da igra

ovaj komp je neko namestio- pogotovo u 4-orci

DA IGRA izuzetno slabo

ako on pukne da stavim da igraju zajedni njih 4-5

josh na The Wake of Gods razmenjuju vojske lepo

pa onda puknu ko tikva!!! biggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 5 months later...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...