Jump to content

Heroes Of Might And Magic


Zhad

Recommended Posts

E da zaboravih da napisem, ko nije igrao onu kampanju od onog lika iz Poljske valjda, A Wind of Thorns, da je obavezno nabavi, to je nesto najbolje sto sam igrao u herojima (4)!

Edited by Crusader

Share this post


Link to post
Share on other sites

Slazem se Mr_Deadic da je 2 min vise nego dovoljno za igru ...tj potez

 

Inace ok mi je da startamo sa III sto da ne za nju imam zaista neverovatno mnogo mapa koje nikad niste igrali stoga bice vam interesantno ...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znam tu kampanju Crusader dobro si me podsetio da je odigram ponovo icon_smile.gif))

 

Inace super je sto cemo u isto vreme biti svi u Bg-u onda nece biti frke za organizovati turnir u nekoj igraonici icon_smile.gif))

 

Bas se radujem icon_smile.gif) super

pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Slazem se Mr_Deadic da je 2 min vise nego dovoljno za igru ...tj potez

 

Inace ok mi je da startamo sa III sto da ne za nju imam zaista neverovatno mnogo mapa koje nikad niste igrali stoga bice vam interesantno ...

Pih. Ja reko da ce biti neka mapa gdje tacno znam gdje se nalazi gral icon_mrgreen.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Conflux ima najjace jedinice u trojci ,mislim da ne bi trebalo da se bira.

Sa tobom se potpuno slazem ...conflux je uzasno jak samo treba znati taktiku za njega ... kad sam prvi put igrala confluks mislila sam da je sranje i da su najslabiji ali daleko od toga .... samo se skroz drugacije igraju ne znam dal se slazete samnom ...ali ako me neko pita sto da ne ja bi igrala conflux

 

pozdrav heroji pivopije.gif

Edited by Zhad

Share this post


Link to post
Share on other sites

icon_smile.gif Igrao sam malo In the Wake of Gods, mislim ima zanimljivih stvari, recimo upgrade Titana - Lord of Thunder. icon_smile.gif Dakle, nema penalty na daljinu i gruva dva puta. Jel igra jos neko WoG?

Sto se tice tvoje vojske imune na fire i armagedon to ces malo tesko imati na medium random mapi na 200%. Dok su sa druge strane skeletoni vrlo realni. icon_smile.gif Mozda ne 6000 ali dovoljno...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Predatore veoma si me zaintrigirao to je bukvalno jedini deo heroja koji nikad nisam igrala jer je bio egzotika ali sad si me naveo da ga dl i da probam da ga igram icon_smile.gif)) recicu ti misljenje za par dana icon_smile.gif)))

pozdrav

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
icon_smile.gif Igrao sam malo In the Wake of Gods, mislim ima zanimljivih stvari, recimo upgrade Titana - Lord of Thunder. icon_smile.gif Dakle, nema penalty na daljinu i gruva dva puta. Jel igra jos neko WoG?

Sto se tice tvoje vojske imune na fire i armagedon to ces malo tesko imati na medium random mapi na 200%. Dok su sa druge strane skeletoni vrlo realni. icon_smile.gif Mozda ne 6000 ali dovoljno...

Odakle da skinem taj scenario?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Heroes.....

pa najbolja igra od kada su se pojavile igre uopste!!!

cini mi se da su Heroes 2 dobili ocenu 97 u svetu kompjutera (ili gresim) sto je najvisa ocena ikad!!!

 

 

Sir Mülich!!! zakon

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...