Jump to content

Heroes Of Might And Magic


Zhad

Recommended Posts

Ja bih potpuno prepustio igracu da bira u sta ce heroj da mu se razvija. Znaci nema onog biranja izmedju onih opcija (kad mi dolju zajedno Scouting, Eagle Eye, Scholar ili Estates kod glavnog heroja, mogu samo da se ubijem od muke). Lepo imas sva moguca unapredjenja i ti biras. Dabome.

E to mi se jedino svidja kod cetvorke. Ti mozes da odredis sta ce heroj da ti postanem ali jebes to kad je gameplay shit.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sta tacno podrazumevas pod "platforma"?

Pozdrazumevam "game engine" a namerno sam uzela rec platforma iako nije skroz adekvatna ali mnogi gameri je cesce koriste pa sam htela da me razumeju o cemu pricam icon_smile.gif)

 

Dakle drustvo zasta se raspolozeniji za turnir u III ili IV pa da se polako prave planovi icon_smile.gif)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Slazem se da balans vojske nije dobro odradjen sto se tice necropolisa ...vampiri su stvarno prejaki ali sta je tu je ....

 

Sto se tice turnira ja sam za to da organizujemo i u trojci i u cetvorci sto da ne ...ajde ko je sve ozbiljan u vezi toga bacite mi pp ili email ...

 

pozdrav

 

icon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa ovako ako hocete turnir odmah onda mozemo samo preko neta za sad ...a ako ocete malo d ase strpite ja sam za to da kad se vratim za bg sad na leto da organizujemo lan party na nekoj gajbi pa da se fino igra udobnije je icon_smile.gif)) ili igraonici nebitno za to cemo se najlakse dogovoriti icon_smile.gif)

Share this post


Link to post
Share on other sites

I ja sam za turnir raspolozen ali nisam dugo dugo igrao pa se treba podsetiti mnogih stvari, a definitivno najbolje resenje je hot seat u nekoj igraonici nocu icon_smile.gif

Sto se mene tice mogao bi se odigrati i Disciples II, koji je takodje fantastican a krace se igra...

Share this post


Link to post
Share on other sites

U redu, bicu u Beogradu u julu i avgustu pa cemo se vec dogovoriti. Samo... ne ocekujte od mene puno, ja cu morati da igram sa nekim u timu, opeglacete me. Nikad nisam igrao multiplayer (sem hot-seat-a) icon_cry.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

I na mene mozete racunati tek od jula nisam ni ja pre u bg-u ...tako da to nije frka ...

A sto se tice time limita ja sam za to da ne gnjavimo 1 maxi 2 minuta je sasvim dovoljno da se odigra sta vi mislite?

i u cemu zelite da startamo sa III ili sa IV delom?

 

pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...