Jump to content

Heroes Of Might And Magic


Zhad

Recommended Posts

Šta bre? Ovaj peč je kurac ...

 

- 'Raelag's Offer' campaign map: texture near Inferno Military Post fixed

 

WTF? Koga boli dupe za to ... DE JE EDITOR!

Mislim da su izmišljali stavke samo da bi changelog izgledao veći - pajseri ...

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam prestao da igram Heroje, delom zbog nedostatka vremena zbog ucenja a vecim delom zbog toga sto me i sama igra uopste ne privlaci.

Mislim da bi ovo trebao biti poslednji deo koji su izbacili pod ovim nazivom. Dosta je, vec su mi izlizani a svaki sledeci nastavak bi samo pogorsavao situaciju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Šta bre? Ovaj peč je kurac ...

 

- 'Raelag's Offer' campaign map: texture near Inferno Military Post fixed

 

WTF? Koga boli dupe za to ... DE JE EDITOR!

Mislim da su izmišljali stavke samo da bi changelog izgledao veći - pajseri ...

icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

Sad but true. Editor pre avgusta. icon_biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam prestao da igram Heroje, delom zbog nedostatka vremena zbog ucenja a vecim delom zbog toga sto me i sama igra uopste ne privlaci.

Mislim da bi ovo trebao biti poslednji deo koji su izbacili pod ovim nazivom. Dosta je, vec su mi izlizani a svaki sledeci nastavak bi samo pogorsavao situaciju.

A i pada kiša već dve nedelje ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...
Igranje protiv kompjutera je veliki smor!!! Protiv zivih igraca jos uvek nisam probao!

Protiv AI je stvarno ocaj igrati, kao sto si i sam rekao.

Probaj da igras protiv drustva u mrezi, veruj mi mnogo je zanimljivije, jer ti oni bar mogu da predstve izazov...

 

evo ortak i ja smo se upravo (sinoc) umrezili i razbijamo sve i svasta...

 

Igrali smo partiju heroja (wow) i danas treba da je zavrshimo... (inace partija je trajala vec oko 5 sati laugh.gif )

 

a onda m'rsh na Battle for Middle Earth koji je odlican u mrezi!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Petica je najbolji deo do sad. Ima sve sto i prethodne igre plus full 3D i odlicnu grafiku (i sve sto ide uz to). Prica je sranje kao i u svim nastavcima li koga jos boli uvo za to. Igra je odlicna. Slabo je igram, nema se vremena tako da sam tek na pocetku The Cultist kampanje. Steta je jedino sto ima manjak animacija al onih finih renderovanih. Osim introa do sad nista. Glupo su odradili, pecine, podzemlje. Jako ne pregledno pa se svaka njihova poseta zavrsava nervozom. Inace muzika, grafika vrh, likovi su odlicno dizajnirani. Preporucujem! pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Realno gledano - posle nekog vremena ipak mislim da i nije nešto. Nisam je upalio jedno 2 meseca, a komp jako loše igra jer A.I. za igru nije uopšte razvijen, već samo igra po paternima koji moraju da budu utvrđeni pri spravljanju mape - to znači da je jako teško napraviti mapu i zbog toga nisu stavili map editor.

 

Uprkos puno dobrih noviteta, Igra je izbačena prilično nedovršena, slično četvorci, samo što su ovde nedostaci manje očigledni. Posle jedne parije sa ortakom u Hot Seatu i kompovima sam shvatio da se na A.I. ne može računati kao protivnika, a multyplayer preko interneta je toliko ubagovan da se ne može normalno igrati - ako je verovati brojnim reviewerima ...

 

... čemu dobra igra ako ne može ni u jednoj formi da se igra?

 

ž

Edited by Old Smuggler

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 months later...

Beograd -

- Konferencija univerziteta odlucila da se ranije zvanje "diplomirani”

za sve diplomce do 2004. izjednacava sa zvanjem "MASTER”

 

-Master

Nobility Master Nobility increases all creature growth by

40% in the town that recognises the hero as its

governor.

 

-Master

Estates Master Estates gives the hero the ability to

produce an extra 400 gold per day for their

kingdom, plus 10% per level of the hero.

 

-Master Death

Magic Master Death Magic gives the hero the ability to

cast Level Four Death Magic spells.

 

-Master

Occultism Master Occultism gives the hero 40 Spell Points

and increases Spell Point recovery by 8 per day. It

is one of the requirements for Grandmaster

Death Magic.

 

-Master

Necromancy Master Necromancy gives the hero the ability to

raise a number of skeletons or ghosts equal to

25% of the strength of a defeated army, as long

as that number doesn't exceed 160 experience

points of undead, plus 10% per level of the hero.

 

-Master

Demonology Master Demonology increases the effectiveness

of Death Magic spells by 80%. It is one of the

requirements for Grandmaster Death Magic.

Learning Master Demonology and Master Nature

Magic will give the hero the Summon Venom

Spawn spel

 

-Master

Resurrection Master Resurrection allows the hero to resurrect

45% of the friendly creatures who die in combat.

Undead, mechanical and elemental creatures

cannot be resurrected.

 

Rektorski savet Konferencije univerziteta Srbije

na jucerašnjem sastanku odlucio je da se diplome

osnovnih studija, završenih po ranijim propisima, izjednacavaju

s diplomama novih, master studija. Konferenciju cine predstavnici

i državnih i privatnih fakulteta.

 

Nekadašnje osnovne studije, po obimu gradiva i trajanju,

istovetne su sadašnjim školovanju na nivou master,

odnosno cetvorogodišnjem studiranju, ocenila je Konferencija.

 

Magistarske studije i DOKTORATI

ce se zvati GRANDMASTER.

 

Grandmaster

Nobility Grandmaster Nobility increases all creature

growth by 50% in the town that recognises the

hero as its governor.

 

Grandmaster

Estates Grandmaster Estates gives the hero the ability to

produce an extra 500 gold per day for their

kingdom, plus 10% per level of the hero.

 

Grandmaster

Necromancy Grandmaster Necromancy gives the hero the

ability to raise a number of skeletons, ghosts, or

vampires equal to 30% of the strength of a

defeated army, as long as that number doesn't

exceed 200 experience points of undead,

 

Grandmaster

Demonology Grandmaster Demonology increases the

effectiveness of Death Magic spells by 100%. It is

one of the requirements for Grandmaster Death

Magic. Learning Grandmaster Demonology and

Grandmaster Nature Magic will give the hero the

Summon Devil spell

 

Grandmaster

Death Magic Grandmaster Death Magic gives the hero the

ability to cast Level Five Death Magic spells.

 

Grandmaster

Occultism Grandmaster Occultism gives the hero 50 Spell

Points and increases Spell Point recovery by 10

per day. It is one of the requirements for

Grandmaster Death Magic

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 months later...

Trenutno igram peticu i mogu reci da je sigurno najbolji deo do sada. Sasvim se realno nosi sa trojkom u svim relevantnim faktorima, s tim sto je grafika daleko bolja a muzika lepsa. Takodje, heroji imaju bolje i kompleksnije osobine nego ikad do sada. U odnosu na nevidjeno sranje koje je bilo cetvrti deo ovo je otkrovenje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Trenutno igram peticu i mogu reci da je sigurno najbolji deo do sada. Sasvim se realno nosi sa trojkom u svim relevantnim faktorima, s tim sto je grafika daleko bolja a muzika lepsa. Takodje, heroji imaju bolje i kompleksnije osobine nego ikad do sada. U odnosu na nevidjeno sranje koje je bilo cetvrti deo ovo je otkrovenje.

 

Pre su se deca igrala sa kecom i dvojkom.

 

2D nedostatak je kod inteligentne dece nadomeštan maštom, pa su svi delovi u suštini bili odlični.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Heroji su zaista fantasticna igra-ljustio sam sate i sate sa drugarima u hotseat-u

Naravno,to se odnosi na delove od 1 do 3,eventualno 4

Steta sto je cetvorka ispala losa-ima sjajnu pricu,odlicnu kampanju,solidan game sistem i najlepsu muziku koju sam ikad cuo-medjutim jedna stvar je upropastila sve a to su dosadne i ocajno uradjenje mape koje ubijaju atmosferu...

Da su mape dobre-bila bi to igra za pamcenje,ali ovako...

Peti deo je po meni najobicnije njesra-cak mi se ni grafika ne svidja(deluje mi kao iskopiran Warcraft stil),mape takodje ocajne(imam utisak da su u fazonu "from point A to point B"),prica prosecna kao i muzika(koja je inace zastitni znak serijala),dosta bagova koje ni patch ne ispravlja sve itd. itd.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

Ja sam cak igrao i prvi deo Heroes-a, ortak imao na nekom emulatoru! :bigblue: Heroes II je skroz OK! Toga sam se naigrao dok sam imao stari Pentium I. E, Heroes III je zakon za sve igre tog zanra!!! Nema bolje! "Cetvorka" je golo govno. Probao sam na silu da igram i nije vredelo... "Petica" mi je OK ali nista specijalno, vracam se starom Heroes III! Nikad ne dosadi! :cool:

Edited by Wolflord

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

E pa jbg. MEni je cetvrka najjaca i bio bih jako zahvalan nekome ko bi mogo nekako da mi nabavi taj disk.

MOLIM VAS. :) :) :)

Josh pre nekih 9 meseci sam morao da reinstaliram sistem i kad sam hteo opet da istaliram igru, ispostavilo se da disk ne radi.

Dakle, ako ima neko oba CDa da rade, bio bih mu jako zahvalan da mi nekako shareuje ili nareze ili bilo sta.

 

Inace, ja upravo skidam preko SoulSeeka muziku iz 3. Mjuzu iz cetvroke sam vec skinuo. Stvarno je odlicna.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

Igra zbog koje su odletele godine mog zivota. Doduse petica mi se uopste ne svidja, nije mi zadrzala paznju, ali opet kad se setim noci koje nisam prospavala igrajuci cetvorku ili trojku... Uh...

Share this post


Link to post
Share on other sites

E pa jbg. MEni je cetvrka najjaca i bio bih jako zahvalan nekome ko bi mogo nekako da mi nabavi taj disk.

MOLIM VAS. :) :) :)

Josh pre nekih 9 meseci sam morao da reinstaliram sistem i kad sam hteo opet da istaliram igru, ispostavilo se da disk ne radi.

Dakle, ako ima neko oba CDa da rade, bio bih mu jako zahvalan da mi nekako shareuje ili nareze ili bilo sta.

 

Inace, ja upravo skidam preko SoulSeeka muziku iz 3. Mjuzu iz cetvroke sam vec skinuo. Stvarno je odlicna.

Ja "cetvorku" bio narezao "na slepo" pa je posle sutnuo u djubre! :lol: Nisam hteo da mi blati uspomene na Heroes III. Igram ga vec godinama i nikako da prestanem, heroin od igrice! :bigblue:

 

Jesi nabavio Heroes IV?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dvojka je bila vrh. Rukom crtana grafika, nista od fensi iritirajucih 3D efekata... Peticu sam `ugasio' posle dva pokretanja jer u strategijama ne vidim svrhu (pogotovo na battle-mapi) kamera zoomova i slicnog...

 

Trojka i cetvorka su mi bile sasvim ok (da, znam da vecina mrzi cetvorku, ali bila je igriva ako se ne poredi sa 2 i 3, a imala je i cool expanzije)

 

Moja preporuka za sve koji ne vole sadasnja izivljavanja sa grafikom je da probaju Battle of Wesnoth - potezna strategija otvorenog koda. Pokrenuo sam i temu na ovom forumu:

http://www.yumetal.net/forum/index.php?showtopic=33176

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jesi nabavio Heroes IV?

 

Jup. Sad imam sve delove. :pivopije:

Meni i dalje cetvorka ostaje najjaca, a zatim trojka. Muzika u cetvorci je nebrojeno puta bolja od ostalih delova, a najjace mi je u 4. sto i heroj moze da se pegla.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...