Jump to content

Heroes Of Might And Magic


Zhad

Recommended Posts

  • 3 months later...

Imala je i cetvorka dobrih ideja. Dobra je fora ona sa advanced klasama, kad glavni skilovi uticu koja si klasa pa dobijes neke bonuse. Mada, neizbalansirana je nekromantija u svim delovima. Na vecim mapama necromancer ojaca previse i posle samo postaje progresivno jaci. Takodje, kad broj jedinica predje odredjen limit ofanzivne magije su beskorisne. Pomazu samo boostovi i curses. Na primer borba u koju svaka strana dovede pune vojske po par hiljada jedinica pa cak ni najaci carobnjak ne moze implosionom da napravi razliku.

Moram da nadjem to gold izdanje petice :rockdevil:

By the way, svadjam se nesto sa ortakom koji tvrdi da niko vise nema vremena za igre koje traze vise od 300 sati igranja. Nemoguce da je u pravu, zar ne? Mislim, sigurno jos neko pika morrowind po ceo dan? Nisu svi valjda na konzolama i rade wii aerobics :violent: ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 5 months later...

Ih, koliko sam noci proveo sa ortacima pikajuci Heroje IV. Milina....Lepa secanja

Peticu sad pikam sa zenom i pomalo sam....moram da nadjem da skinem IV odnekud. V-ica je super, mada mi se ovi dodaci uopste ne svidjaju.

A Morrowind sta reci, naj igrica svih vremena pored Age-a I. :meshuggah:

Edited by The Eagle Nature

Share this post


Link to post
Share on other sites

Heroji 3 su ubedljivo najbolji. Po meni 4. i 5. deo su totalni promasaji.

 

Ko igra Heroes 3 neka potrazi na netu All verziju. To sam nasao ranije na nekom blogu. Kada skinete i instalirate pogledajte u spisak mapa. Ako ima 10 puta vise mapa nego sto ste u zivotu videli i dosta njih na verovatno poljskom jeziku onda znajte da se morate oprostiti od svoh drugih obaveza. To je Wog-ifikovana verzija sa nekim plus dodacima pri Wog-ifikaciji(apgrejdovana Wogifikacija). Molim i drugi put.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...

Ја сам набавио верзију "Јунака 3" која се зове "Комплит". Садржи 3 кампање у једном. Дакле, "Армагедон" и "Сенка смрти" уз стандардну кампању. :)

 

Kazem vam nije to prava verzija koju treba igrati. Pokusacu da vam nadjem link. All verzija koju ne verujem da je neko igrao ovde. Wog-ifikacija sa svim ekspanzijama i 1000 mapa.  :rockdevil: Plus ko zna sta.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Ja nikako da se "navucem" na samo 1 zamak tj. rasu. Mada mi undeadovi nekako najvise leze.

 

Inace, kupio sam oko nove godine oridjinal, zajedno sa obe ekspanzije (Gold edition)

, 800 dinara ako se dobro secam. :)

 

Nadam se da ce i sestica relativno skoro (nezvanicno najavljena ima nekih 8 meseci), bar do sledece godine, i da ce uspeti da doteraju AI, da bude "pametniji" umesto da cheatuje kao dosad.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 year later...
  • 2 months later...

Samo dok je gameplay dobar ja sam zadovoljan. Samo da se ne ponovi HoMM IV.

 

Ja i ortak smo poceli da igramo demo,mnogo je bolji od bete budzenje heroja je sada dosta unapredjeno vise je slicno nekom rpg-u sto se meni i dopada donekle,

grafika je dobra mada bice potrebni patchevi da bi se dovela igra u ravnotezu,npr champion jedinice su prejake u demou,

tj dobijaju se previse svake nedelje,neke jedinice treba da budu ojacane a neke oslabljene.Kiklop je prejak i prebrz dok je cerberus ocajan.Sve u svemu igra

obecava.

 

Ja i ortak trazimo jos 1 eventualno dva igraca koji bi hteli da igraju heroje 6 sa nama u hot seatu.

Znam ta je to malo cudno da trazim ljude preko foruma ali ipak zanimljivije je igrati sa vise igraca,

Edited by luciano

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...