Jump to content

Heroes Of Might And Magic


Zhad

Recommended Posts

Igrica je bila revolucija kad je izasla zato sto tada nije postajala nijedna slicna. Doduse to je bilo mnogo davno. Mislim da se caki igrala sa Win 3.11. Naravno kad je II izasla pokosila ju je, ali meni ipak u srcu ostaje kao prva :)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Igrica je bila revolucija kad je izasla zato sto tada nije postajala nijedna slicna. Doduse to je bilo mnogo davno. Mislim da se caki igrala sa Win 3.11. Naravno kad je II izasla pokosila ju je, ali meni ipak u srcu ostaje kao prva :)

Jebi ga ja sam keca igrao jedanput ,dvaput,a 2 mnoogo puta sa 3 ortaka... :mrgreen:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jebi ga ja sam keca igrao jedanput ,dvaput,a 2 mnoogo puta sa 3 ortaka... :mrgreen:

Jbt pa kako izgleda kec ??? To bi bas voleo da vidim! :da: Inace igrao sve sem keca,i zakljucak je da trojka JEBE KEVE!! :rockdevil: Sve sa dodacima Armagedons Blade i Shadows of Deah!! :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

keca sam igrao i mogu vam reci da je slican ko dvojka samo je grafika jos losija i manje je dinamican ( ako se dobro seca ) bio sam klinac

 

dvojka ok mada je previse matora

 

trojka nemam reci

 

cetvorka je sve sto trijka nije

 

a petica je negde izmecu trojke i cetvorke ali nije losa mada imaju mnogo malo mapa

 

bedak mi je jedino sto u trojci kada nabavis maguju twon portal i pored toga imas earth magic zavrsio si scenario

Share this post


Link to post
Share on other sites

Petica je meni totalno odbojna. Pokušala sam da je igram, ali mi jednostavno ne drži pažnju. Grafika je prviše šarena, detalji su pomalo nejasni i uopšte cela šetnja po mapi je pomalo konfuzna, mislim naravno na prilaženje objektima. A i dosta mi je trebalo da ukopčam šta je šta. Mada jedinice, bar meni dosta podsećaju na trojku, ali ta grafika... ubija svaku čar!

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 months later...

Naravno da Heroji jebu kevu! :rockdevil:

 

Meni se svidjaju i IV i V mada me nervira sto ne postoji opcija random map i brzo ih izigras.

 

Trojka je svakako ajbolja strategija ikad!!!!!

 

Ko nije igrao keca propustio je dosta smeha...

Dvojka je kul, ali ko nje o njoj da razmislja kad ima trojku...

 

Neka me neko molim vas obavesti ako ima neki turnir u ovome!!! Tako mi se igra!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

hteo sam da kupim matrox g550 dx8 ali je prodat pa sam nasao g450 i prijatno ze iznenadio, dva puta brzi od mog matroxa g200 uz to podrzava i one lightning effects ali moja verzija ima 16 mb memorije a ne 32 :( od takvih starijih igrica mi se najvise svidjaju gods-i, hm. ne radi dvojka heroes kod mene na w2k, verovatno zbog dx-a 9.

Edited by Dionis6

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jesam li ja debil što još uvek igram trojku? Ubijam se zadnjih meseci uz random maps :)

Ni najmanje. Sve osim trojke je lose, da se razumemo. 4 je i imala neki potencijal, a 5 vise ne moze ni da se nazove Heroesima.

 

Trojka + In the wake of gods ruski upgrade rules.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za mene je cetvorka zakon. Bash je gulim u zadnje vreme dosta. Trojka mi je bila najbolja jerbo sam s njom i poceo, ali cetvrku sam zavoleo, ironicno, kad nisam mogao da nabavim disk za trojku. Ipka, sad mi je cetvorka zakon.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ruski? A postoji jos neciji? Ja sam skinuo ali mi nesto nije radilo kako treba :/

Ne, nego sam to reda radi napisao. Mislim da je to jedini upgrade, koji je imao neke razlicite verzije. Mozda nisi instalirao kako treba, ko bi znao, meni je to savrseno radilo.

 

Ogromna prednost je sto sam u tom periodu vec uveliko doktorirao trojku, ono, protiv kompa i na impossible igrao, a onda dodje taj upgrade niotkuda, i poprilicno je ojacao komp, bas je zajebano pobediti nekada... Sve u svemu, odlicna kombinacija, trojka i taj upgrade.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 months later...
ma trojka je uvek bila i ostace zakon.....kako sam se ja samo zaludjivala Heroesima pre par meseci...

 

Ovim se i dalje zaludjujem :rockdevil:

 

http://wakeofthegods.strategyplanet.gamespy.com/

 

Welcome to the Heroes of Might and Magic III: In the Wake of Gods expansion pack.

 

HMMIII In the Wake of Gods (WoG) is an expansion pack to the Heroes of Might and Magic III Shadow of Death game. You must have Heroes III Shadow of Death installed prior to installing the expansion.

 

The WoG brings a lot of changes to the game that are different from those in SoD:

script language for Event Related Model *ERM* that lets you change the function of any object on a map;

new Heroes' specialities;

new Monsters;

new unique creatures - God representatives;

new artifacts;

new dwellings;

new objects of different nature;

new decorations;

new unique animated decorations;

ability to change a view of the map during the game (for example season changes);

ability to set a custom hero' s portrait;

ability to incorporate customisable dialogue for maps;

ability to incorporate new pictures and videos for maps;

 

And the list goes on...

 

Nezvanicni dodatak za trojku ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...