Jump to content

Info: * Kst * Program


Recommended Posts

Da malo osvezim temu icon_biggrin.gif

 

Ponedeljak u KST-u smor ne vidjeni... da nisu pustili Caracass i The Kovenant smorila bih se do...

Inace po obicaju Smorenac i dalje smara sa svojim repertuarom koji su i sove i gavrani oko KST-a naucili...

Ljudi je bilo malo... svega pedesetak za razilku od proslog leta kada ih je bilo ihahaha...

Ali sve u svemu lepo je bilo videti kompaniju staru i zezati se bez obzira sto je Smorenac smarao. ph34r.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dodjavola!!!

How suicidal sounds this icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

 

Inace ovoga petka muzika je bila sta vise ok. Bilo je mngo pesama uz koje sam veselo djuskala... tehno ili sta god, naravno sve u svrhu ne spavanja, sto je naravno impliciralo da uz pesme koje gotivim nisam mogla da djuskam... sto naravno i nije tako vazno... ali avaj. Tako da je bilo mnogo gotivnije na metalu u petak nego u ponedeljak... bolja muzika i manji smor tj manje Smorenca i njegovog repertuara.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Postoji! Uzmes tatin pishtolj i ROKASH se u glavu. Uz to, ne moras ni cekati sredu, vec uzivati i ostalim danima u nedelji...

Necije tate nemaju pistolje. [ocaj]Sta onda raditi?!?[/ocaj]

 

Jes' bilo zanimljivije ovog petka za promenu. Bas je bilo dobro pocelo nesto oko pola dvanaest, ali nazalost, takvo raspolozenje nisam odrzao do ujutru.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Propusticu osamdesete sl. subote... Bedak. icon_sad.gif

Sinoc je bio smor u klubu. Fear Factory, Meshuggah, Kamelot.... Brdo death metal pesama......brainwash...... wallbash.gifmhihi.gif U basti je bilo mnogo bolje. icon_da.gificon_biggrin.gif

Moracu jednom da organizujem neko doom veche i zabavljam se brojeci osobe koje bi bile prisutne. icon_smile.gif Mislim da bi bilo dovoljno jednom u 6 meseci organizovati tako nesto. icon_da.gificon_smile.gificon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

sad sam dosao sa doy me kokosh i zexon 5... ako ne racunamo clanove benda mislim da nas je bilo oko 15... a svirka je stvarno bila super (ko je slusao do sad zexon 5 zna o cemu pricam).... zalosno sto je bilo onako prazno....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Propusticu osamdesete sl. subote... Bedak. icon_sad.gif

Sinoc je bio smor u klubu. Fear Factory, Meshuggah, Kamelot.... Brdo death metal pesama......brainwash...... wallbash.gifmhihi.gif U basti je bilo mnogo bolje. icon_da.gificon_biggrin.gif

Moracu jednom da organizujem neko doom veche i zabavljam se brojeci osobe koje bi bile prisutne. icon_smile.gif Mislim da bi bilo dovoljno jednom u 6 meseci organizovati tako nesto. icon_da.gificon_smile.gificon_smile.gif

Bolja ideja je da sacekas svirku R.D. i C. ,jer ce po obicaju dve "misteriozne" osobe ubijati prisutne nekim leeepim dooom pesmicama.... mhihi.gifmhihi.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sinoc je bilo cool, cula sam oko 189 Metalikinih pesama... mhihi.gifwallbash.gif "Ako ne mozes da ih pobedis - pridruzi im se!" icon_rockdevil.gif

Basta je zakon! Repertoar se za poslednjih 5 godina promenio utoliko sto ne pustaju vise "Fly Away" (L. Krawitz) i "Never There" (Cake). icon_smile.gif

Lepo se provedite svi koji idete tonight na 80's! icon_biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...